2013.04.10. 19:19

Háromgólos előny sem volt elég a Baktának...

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Magyar Kupa megyei selejtező 4. fordulójában három NB III-as együttes is elvérzett.

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó Magyar Kupa megyei selejtező 4. fordulójában három NB III-as együttes is elvérzett. A Baktalórántháza és az Ibrány számára az alacsonyabb osztályú ellenfelével szemben elért döntetlen kevésnek bizonyult – a vonatkozó szabály értelmében mindkét gárda kiesett. Az Ibrány az utolsó percben egyenlített Kemecsén, amelynek kapusa Szabó Attila a mérkőzés közben sorsdöntőnek bizonyuló 11-est hárított. A Bakta hiába vezetett 4–1-re Tuzséron, a házigazda alig több, mint öt perc alatt ledolgozta hátrányát, így továbbjutott.

A harmadik búcsúzó Nagyecsednek nem adott esélyt a Nyírgyulaj.

KM-KT

Labdarúgás: Magyar Kupa

Megyei selejtező, 4. forduló

Tuzsér–Baktalórántháza 4–4 (0–1), Mátészalka–Várda SE 0–5 (0–0), Terem–Tiszakanyár 1–2 (0–1), Nyírgyulaj–Nagyecsed 4–1 (1–0), Szakoly–Nyírbátor 0–3 (0–2), Tiszavasvári–Tiszalök 1–2 (0–1), Kemecse–Ibrány 1–1 (1–0), Szatmárcseke–Szatmár Unió FC 0–5 (0–2), Kisvarsány–Tisztaberek 2–0 (1–0), Nagykálló–Nyírkarász 2–2 (1–1), tizenegyesekkel: 8–7