Kikapott az MVFC, nincs meg a kupadöntő

Haon.hu

Kikapott az MVFC a szombati elődöntőben

Forrás: Napló-archív

A címvédő Haladás a Berettyóújfalut, a Veszprém pedig a Maglódot felülmúlva jutott be szombaton a futsal Magyar Kupa férfi döntőjébe, a Dr. Koltai Jenő Sportközpontban, írja az MTI.

Elsőként a szombathelyi címvédő biztosította helyét a vasárnapi fináléban. Felipe Conde vezetőedző együttese a negyedik percig kétszer is betalált, majd az első felvonás hajrájában Dróth Zoltán is bevette az MVFC kapuját, így a szünetben háromgólos különbség állt az eredményjelzőn.

A fordulás után sokáig nem esett gól, majd Vas Ádám emelte az üres kapuba a labdát (4-0). Egy perccel később az MVFC is megszerezte első találatát, majd a hajrában ismét szépíteni tudott, ezzel beállította a 4-2-es végeredményt.

A másik elődöntőn a Veszprém 5–1-re győzte le a Maglódot.

Férfi futsal Magyar Kupa, elődöntő

Haladás VSE - Mezei-Vill FC Berettyóújfalu 4-2 (3-0)

gólszerzők: Vas (3., 34.), Longo (4.), Dróth (20.), illetve Nagy (35.), Da Silva (40.).