Kick-box

2024.04.15. 11:39

Zsúfolt április a Rácz Kickboxingnál

Poprádon és Hatvanban is állhatott fel hajdú-bihari versenyző a dobogó legfelső fokára.

Marján László

A Rácz Kickboxing Team csapata a Spirit Openen

Forrás: Rácz Kickboxing Team

Két rangos nemzetközi versenyen is szerepeltek a Hajdú-Bihar vármegyei kickboxerek az elmúlt hetekben. A kabai és nádudvari sportolók minden színű éremből szereztek jó néhányat.
A II. Kolo Open a szlovákiai Poprádon várta a küzdőtérre a versenyzőket április 6-án. A szlovák nemzetközi nyílt liga küzdelmeiben a Rácz Kickboxing Team négy tagja indult, ahol remek eredményeket értek el.

Négy ország 385 nevezője egy ringben és négy tatamin küzdött a minél fényesebb érmekért.

A hajdú-bihari egyesület versenyzői szépen helyt álltak, a tőlük telhető legjobb teljesítményt nyújtották és nem zárták eredménytelenül a versenyt.

Rácz Kickboxing Team, II. Kolo Open, kick-box
A Rácz Kickboxing Team csapata a II. Kolo Openen
Forrás:  Rácz Kickboxing Team

Készülnek tovább

A Spirit Open nemzetközi nyílt bajnokságon április 13-án Ráczék harcosai egy rendkívül színvonalas taekwon-do és kick-box versenyen szerepeltek jól. Ekkor Hatvanban, a szlovák versenyre egy hétre hat ország 398 versenyzője között nyolc utánpótlás versenyzőjük is tatamira lépett. Itt is szépen csillogó érmeket sikerült szerezniük, és hasznos versenytapasztalatokkal lettek gazdagabbak. Mindkét versenyre edzőjük Rácz Krisztián és a csapat elnöke, Rácz Lajos kísérte el a sportolókat.

A klubnál folytatódik a munka, hiszen készülnek tovább a vasárnapi övvizsgára és az április 27-ei IX. Nádudvari Gasztro Kupára.