Vármegye II.

2023.11.04. 20:05

„A hazai csapat jól futballozott, rúgott is két gólt, szerencsére a saját kapujukba”

Az összes mérkőzést szombaton játszották a labdarúgó vármegyei másodosztály északi és déli csoportjában.

Forrás: illusztráció / Shutterstock

Vármegyei II. osztály, Északi csoport, 12. forduló

Tiszacsege - Hajdúhadházi FK 4-2 (2-1)

70 néző. Vezette: Kövér T. (Karsai B., Vasziliu T.)

Tiszacsege: Csőke F. (Baranyi Cs.) - Gréz K. (Nagy Á.), Csernik J., Nagy L. (Tóth Sz.), Deli G., Simon Z., Jecs J., Kovács A., Csurgó Á., Simon N., Répási Gy. Vezetőedző: Simon Zoltán.

Hajdúhadház: Selyem D. (Kiss I.) - Balogh I., Lakatos L. (Dávid T.), Horváth A., Gergely D., Balogh P., Rézműves M. (Kecskés J.), Lakatos Sz., Nagy I., Nagy M. (Papp G.), Rostás M. (Lakatos B.). Játékosedző: Nagy István Zsombor.

Gól: Csernik J., Gréz K., Jecs J., Deli G., ill. Rézműves M., Balogh P. Jók: mindenki, ill. senki.

Simon Zoltán: A mérkőzés elején döcögött a játékunk, majd folyamatosan vettük át az irányítást. Megérdemelt győzelmet arattunk.

Nagy István Zsombor: A hozzáállás, az akarat rendben volt, viszont ha a támadások befejezésénél pontosabbak vagyunk, akkor ezt a mérkőzést megnyertük volna. Talán a döntetlenre rászolgáltunk volna, de sajnos mindig csúszott be hiba a támadásaink befejezésénél.

Görbeházi KSE - Nyírmártonfalva SE 2-2 (1-0)

50 néző. Vezette: Lévai Z. (Keczeli D., Pete A.).

Görbeháza: Szilágyi K. - Siket R. (Sebők A.), Kiss K. (Siket Gy.), Toronyai L., Tóth A., Szabó I., Fábián Sz., Ilyés Z. (Barta Z.), Félegyházi Z., Pók D., Csőke K. (Ronkovics T.). Vezetőedző: Szolnoki Attila.

Nyírmártonfalva: Kelemen K. - Szemán B., Gellén A. (Debreceni R.), Ladó S., Borók Sz., Szemán T., Fekete K. (Kozma G.), Szemán Be., Fehér M. (Konyári S.), Kiss I. (Havrilla I.), Jónizs A. Játékosedző: Konyári Sándor.

Gól: Siket R. (2), ill. Szemán B., Ladó S. Jók: mindenki, ill. mindenki.

Szolnoki Attila: Először is szeretném megköszönni segítőimnek és kollégáimnak a segítséget, hiszen betegség miatt nem tudtam jelen lenni a meccsen. A mérkőzésről végig informáltak, egy sportszerű, küzdelmes találkozón mindent megtettük a győzelemért egy sportszerű ellenfél ellen. Gratulálok minden egyes játékosomnak, viszont ami fájó, az a játékvezetői ténykedés. Egy jó játékot és három pontot vett el tőlünk. Kérdezem én, hol van ilyenkor a sportszerűség, fair play? Mi erre a magyarázat?

Konyári Sándor: Nem kell és nem is szabad mindig minden gondolatodat megosztani. Tanuld meg, jobb a békesség! Mindenki élvezze a játékot, és csinálja azt, amit szeret, a tudása legjavát beleadva. Sok mindent el lehet venni, de egy fegyverünk mindig is megmarad, az egymásba vetett hitünk, a közösségünk ereje!

Józsa SE - Hajdúdorog SE 2-2 (0-2)

60 néző. Vezette: Hetrovics R. (Gyarmati I., Szilágyi Z.).

Józsa: Bacskai L. - Papp R., Balogh T., Trunger L., Sándor K., Iványi D. (Szilágyi Sz.), Bardi Á., Nagy J., Iványi Á., Dezső M. (Varga T.), Fekete L. (Szabó M.). Vezetőedző: Szabó László.

Hajdúdorog: Kompár G. - Dálnoki Zs., Oláh T., Gyúró L., Anga A. (Kosdi B.), Balogh A. (Sándor J.), Tóth K., Pogácsás J., Sándor P., Szilágyi B., Urgyán B. (Percze N.). Játékosedző: Dálnoki Zsolt.

Gól: Nagy J., Balogh T., Ill. Sándor P., Urgyán B.

Szabó László: Az első negyvenöt percben azt vártuk, hogy a józsai mez megoldja a problémáinkat. Futás nélkül, akarat nélkül. A második félidőben összeszedtük magunkat, de kevés volt az idő, hogy a győzelmet kicsikarjuk. Remélem, az első félidőből tanultunk, hogy győzelmet csak akarattal és futással lehet hozni.

Dálnoki Zsolt: Két ellentétes félidőt produkáltunk, az első játékrészt teljesen uraltuk, azt hittük, le tudjuk zárni a meccset, azonban a második részben a kiállításnak köszönhetően megnehezítettük a dolgunkat. Mondhatom, hogy igazságos a döntetlen, de azért egy kis hiányérzetem van.

Bocskai SE - Polgár VSE 4-2 (1-1)

70 néző. Vezette: Sovány L. (Török Cs., Sütő J.).

Bocskai: Bányai Cs. - Kolompár J., Vincze V. (Nagy L.), Medve M., Nagy O. (Sarkadi M.), Nagy N., Kolompár K., Kolompár R. (Károlyi A.), Sándor L. (Balogh S.), Sándor B. (Kiss T.), Lukács Sz. (Szabó K.). Vezetőedző: Oláh Sándor.

Polgár: Kovács Zs. - Bolgár D., Porkoláb D., Pálinkás P., Molnár D., Erős K., Vadász G., Puzsár A., Antal J. (Ferge A.), Nagy Cs., Száraz Á. Játékosedző: Antal József.

Gól: Kolompár K. (3), Kiss T., ill. Nagy Cs., Száraz Á.

Oláh Sándor: Ezt a három pontot kiszenvedtük.

Antal József: Küzdöttünk a listavezető otthonában, azt gondolom, egy pontra rászolgáltunk volna.

Téglás VSE - Nyírábrány 2-1 (1-0)

70 néző. Vezette: Dr. Kiss A. (Béres K., Zurbó S.).

Téglás: Csapó I. - Dufla D., Szabó G., Köblös L., Gyönyörű T., Nagy M., Fejes I., Sigér S., Csapó A., Hevesi F., Juhász M. Vezetőedző: Nagy Imre.

Nyírábrány: Küzmös E. - Debreceni J., Török P., Kiss R., Pintye P., Nagy A., Szabó G., Gerghel E., Klein I., Kremniczki F., Küzmös Gy. Játékosedző: Küzmös György.

Gól: Hevesi F., Sigér S., ill. Gerghel E. Jók: Sigér S., ill. senki.

Nagy Imre: Helyzeteink alapján megérdemelten nyertünk. A hullámvasút tovább folytatódik. Minden Imrének sok boldog névnapot kívánok!

Küzmös György: Kicsit foghíjasan érkeztünk Téglásra. Folyamatos játék sajnos nem alakult ki az első félidőben, kontrajátékra próbáltunk berendezkedni, ami a szabadrúgásgólig működött is. A második félidő első felében a Téglás fölénk nőtt, és ismét sikerült egy gólt találniuk. Ezután mi vettük át az irányítást, de ez sajnos csak a szépítésre futotta.

DLSE - Konyár - DSE 3-0 (1-0)

70 néző. Vezette: Faragó F. (Zámbó T., Papp N.).

DLSE: Somogyi B. - Berán B., Fekete Sz. (Szűcs G.), Szabó A. (Csizmadia Cs.), Magyar B. (Nagy S.), Makula Cs., Kovács B., Vadász I., Fekete B. (Juhász Cs.), Budai B. (Borsos Z.), Bakó L. (Gyüre M.). Vezetőedző: Benedek Barna.

Konyár: Nógrádi I. - Csuka Zs., Lakatos R. (Czibere D.), Czibere B., Guba Zs. (Somogyi O.), Nyeste D. (Kovács T.), Tamási G., Erdelics T., Lakatos G., Nagy L., Farkas T. (Pintér B.). Vezetőedző: Czibere Tibor.

Gól: Fekete B., Vadász I., Juhász Cs. Jók: Berán B., Budai B., Fekete B., ill. senki. Ifi: 14-1.

Benedek Barna: Az első félidőben két egyenrangú csapat játszott. A második félidőben viszont egyoldalúvá vár a mérkőzés. Megérdemelt hazai győzelem.

Czibere Tibor: Mezőnyfölényünket nem tudtuk gólra váltani, az ellenfél meg megint kihasználta az egyéni hibáinkat. De megyünk tovább, csináljuk. További sok sikert az ellenfélnek!

Blondy FC Esztár - Nádudvari SE 4-2 (2-1)

60 néző. Vezette: Papp J. (Petrika R., Kiss B.).

Esztár: Balogh I. - Mándi L., Jenei R., Sándor Sz., Makula U. (Mona P.), Pellei E. (Balogh B.), Tóth J., Nagy P., Cseke D. (Papp I.), Lantos T., Szilágyi Cs. (Sóvágó S.). Vezetőedző: Vajas Vera.

Nádudvar: Nagy P. - Tóth S., Székely Z., Bodnár N., Horváth A., Ludman S. (Szatmári S.), Nagy G., Koncsek G., Kovács L. (Kiss P.), Kiss T., Kovács I. Vezetőedző: Gere Csaba.

Gól: Tóth J., Jenei R., Mándi L., Balogh B., ill. Kovács I., Ludman S. Jók: mindenki, ill. mindenki.

Vajas Vera: Mind a két csapat elhitte, és hihette is. Annyi, hogy nekünk fentről is volt egy plusz szurkolónk Nagy István személyében. Köszönjük neki és mindenkinek, aki ma így vagy úgy, de kivette a részét a három pontból. Gyanítom, hogy nem lesz száraz a november.

Gere Csaba: Az utolsó percekig mindkét csapat a győzelemért hajtott, de most minket végeztek ki meccs végén.

Kabai Meteorit SE - NSC Nagyhegyes 5-0 (3-0)

80 néző. Vezette: Csiszár K. (Pál G., Kovács Á.).

Kaba: Molnár T. - Furkó L., Molnár Cs., Balogh Á., Kígyós K. (Kádár M.), Varga B. (Kökény R.), Kovács M., Szőke Cs. (Nagy A.), Tóth P., Somogyi I. (Czidor R.), Tóth I. Vezetőedző: Tóth Péter.

Nagyhegyes: Marton A. - Szabó Z. (Ispán J.), Forgács G. (Oláh G.), Oláh S., Szabó B., Kállai D. (Vágner F.), Veres N. (Rácz T.), Karika M., Erdélyi Zs., Váczi P., Nagy K. (Bajusz R.). Vezetőedző: Plókai Mihály.

Gól: Kovács M. (2), Szőke Cs. (2), Kígyós K. Jók: mindenki, ill. Marton A. Ifi: 4-2.

Tóth Péter: Gratulálok a csapatnak, végig mezőnyfölényben játszva ilyen arányban is megérdemelten győztünk. Mind védekezésben, mind támadásban fölénőttünk ellenfelünknek. Gratulálok a vendégcsapat rutinos kapusának, többször is megnehezítette a dolgunkat. További sok sikert kívánok a Nagyhegyesnek!

Plókai Mihály: Szeretném megköszönni a kabai egyesületnek a vendéglátást. A mai mérkőzésen minden hibánk kijött, ami létezett. Teljesen megérdemelten nyert a hazai csapat.

Báránd KSE - Püspökladányi LE 0-2 (0-1)

80 néző. Vezette: Tóth G. (Tóth H., Biró Á.).

Báránd: Tóth S. - Horváth I. (Orbán L.), Varga M., Orsó A. (Bakonyi J.), Killy Z., Nagy Z., Csóka G., Futó D., Szabó B. (Taricska G.), Madarász S., Orsó D. Vezetőedző: Fülöp András.

Püspökladány: Kunkli Z. - Simon N., Burzán M. (Tőke T.), Danka L., Kovács B., Németh M., Juhász K. (Hári B.), Szabó B., Makula A., Szabó G. (Elek I.), Pap L. Vezetőedző: Szabó Máté.

Gól: Burzán M., Danka L. Jók: mindenki, ill. mindenki. Ifi: 1-4.

Fülöp András: A bajnokság egyik, ha nem a legjobb meccsét játszottuk a Ladány ellen. Fájó a vereség, mert nem érdemeltünk nulla pontot. A helyzetek alapján minimum a döntetlen igazságos lett volna, de a focit gólra játsszák. Amíg nekünk kifele, addig az ellenfélnek még a jóvoltunkból is befele. Megyünk tovább, megpróbálunk jövő héten győzni. Boldog születésnapot kívánunk csapatkapitányunknak, Horváth Imrének, „Mínusznak”!

Szabó Máté: Nem tudtunk alkalmazkodni a bárándi pálya talajához. A hazai csapat rengeteg helyzetet kialakított, jól futballozott, és rúgott is két gólt, szerencsére a saját kapujukba. A csapat erejét mutatja, hogy ilyen játékkal is győzni tudott. Sok sikert a bárándi csapatnak!

Ebesi SBKE - SRE Komádi 2-0 (0-0)

80 néző. Vezette: Pósa Zs. (Piskóczi L., Abai S.).

Ebes: Kerekréti G. - Borúzs T. (Bartha G.), Horváth Sz., Katona I., Almási A. (Árva D.), Kovács B. (Szabó M.), Parti D. (Mészáros T.), Pál D., Szabó I., Leiter B. (Kiss N.), Andrikó I. (Kovács T.). Játékosedző: Leiter Bálint.

Komádi: Puskás Cs. - Pal Z., Tarsoly L., Tóth L., Varga L., Zsigmond R., Seprenyi K., Puskás S., Tóth B., Kóti J., Pálfi N. Játékosedző: Puskás Sándor.

Gól: Kovács B., Andirkó I. Jók: senki, ill. Katona I., Borúzs T., Pál D. Ifi: 1-0.

Leiter Bálint: Jól kezdtük a tavaszi idényt. Egy magabiztos győzelmen vagyunk túl, ami a vendég csapatra nézve hízelgő eredmény. Gratulálok az ifinek és a felnőtt csapat sikeréhez!

Puskás Sándor: Gratulálok a csapatomnak! Végül is az a lényeg, hogy kitartsunk a félszezonig, aztán majd rendezzük a sorokat. Még egyszer köszönöm azoknak a játékosoknak, akik eljöttek ma is.