Vármgye I.

2023.10.14. 21:06

„A hat gólból ötöt mi szereztünk. Kezdek rájönni, mi vagyunk saját magunk legnagyobb ellenségei.”

Forrás: Illusztráció / Shutterstock

Vármegye I.

Monostorpályi SE–Hajdúnánás FK 1–0 (0–0)

250 néző. Vezette: Muszka Z.(Orosz J., Faragó F.)

Monostorpályi SE: Bákonyi N., Ménes M., Rostás G., Fűzfői M., Rácz Zs., Sós D., Pataki Zs., Bacsó A.(Erdős B.), Szilágyi A.(Nemes E.), Papp K.(Bodnár L.), Kónya M.(Kertész T.) Edző: Bereczky Bence

Hajdúnánás FK: Urbán G., Bencze D., Andorkó S., Linzenbold Zs., Újvári Zs.(Kiss L.), Papp L.(Oláh P.), Lakatos N.(Csatári D.), Rőth A.(Kompár B.), Pelles D., Tóth B.(Pápa Sz.) Edző: Daróczi Péter

Gól: Kertész Z. Jók: Kiállítva: Bencze D. Ifi: 1–2

Bereczky Bence: Ellenfelünk az egy pontért jött, ez az első félidőben majdnem megbosszulta magát, hiszen gólokkal kellett volna vezetnünk. A 40. percben emberelőnybe kerültünk, onnantól viszont a pálya minősége miatt nem tudtunk mit kezdeni a 9 emberrel, mélyen és szervezetten védekező Hajdúnánással. Végül egy zseniális beadás utáni remekbeszabott fejesgól döntött, amit úgy gondolom, hogy sok helyen mutogatnának. Gratulálok a srácoknak!

Daróczi Péter: A csapat nyilatkozata:9 meccs után a tavalyi bajnok ellen rangadónak mondható mérkőzés következett, ahol nem vallottunk szégyent. Sajnos a korai kiállítás miatt egy teljesen más meccs kezdődött. A csapat jól alkalmazkodott, de a nagy küzdés ellenére sem sikerült ponttal távoznunk. Ha továbbra is ez a hozzáállás lesz tapasztalható szép eredményeket érhetünk el! Ui: Köszi, Srácok!

Sárréti DSK–DEAC II 4–0 (4–0)

150 néző. Vezette: Szabó P.(Gálfi F., Nagy R.)

Sárréti DSK: Kiss B., Szabó T., Kiss Cs., Kiss N., Balás V.(Burkus D.), Vass Á., Hajdu Z.(Alimán A.), Jámbor M., Nagy L.(Domonkos A.), Kiss D., Nagy M. Edző: Szabó Lajos

DEAC II: Janovits H.(Polyák F.), Varga B., Ibrahim K., Kiss M.(Nagy B.), Bárány B.(Puskás B.), Béke T.(Bencze Z.), Víg Zs.(Kemecsei Cs.), Orosz M., Karika R.(Szabó M.), Pinczés K., Almási Z. Edző: Katona László

Gól: Kiss D., Jámbor M., Hajdu Cs., Kiss Cs. Jók: Kiss B., Kiss Cs., Kiss D., Vass Á. Ifi: 0–10

Szabó Lajos: A mai napon egy olyan csapattal találkoztunk, akiről nagyon sok jót hallottunk. Így egy kicsit tartottunk tőlük, de úgy gondolom, hogy megérdemelten rendeztük el ezt a mérkőzést az első félidőben.4-0 ás, vezetessél vonultunk a szünetre, ahol felhívtam a csapat figyelmét az első 15 percben legyünk stabilak, hogy ellen felünket ne hozzuk vissza a mérkőzésbe. A második félidő egy kiegyenlített játékot hozott, ahol volt helyzet mindkét kapu előtt és a nézők várták a további gólokat jogosan, de sajnos a helyzetek kimaradtak. Összességében egy magabiztos győzelmet arattunk egy jó csapat ellen. Isten éltesse Gergely Szabó Imrét 60. születésnapján. Nagyon szépen köszönjük a parádés vendéglátást! Sok sikert kívánunk a DEAC csapatának. Hajrá Udvari!

Katona László: Sajnos épp csak beestünk a mérkőzésre buszunk késése miatt és nagyon nehezen vettük fel a ritmust az elején! Tudtuk nagyon veszélyes bedobásai vannak a hazai csapatnak, de így sem tudtuk megoldani ezeket a szituációkat és két gól is beadással felérő bedobásból kaptunk. A második félidőben voltak nagy helyzeteink, de nem tudtuk kihasználni ezeket! Ahogy az eredmény is tükrözi teljesen megérdemelt hazai győzelem született.

Aqua-General Hajdúszoboszló–BUSE 5–1 (1–0)

120 néző. Vezette: Dr. Bendik T.(Forgács K., Nagy A.)

Aqua-General Hajdúszoboszló: Domonkos D., Potor M., Tóth L., Plókai G.(Dobi B.), Bucz B.(Bakonyi M.), Szathmári Zs.(Székelyhidi S.), Goncalves I.(Éder G.), Éles Z., Gomes S.(Tövisháti M.), Pallagi J., Drobina M.(Karika B.) Edző: Szabó László

BUSE: Virányi G., Békési D., Magyar Sz., Csordás J., Erdei K., Magyari Cs., Trippon P., Trencsényi J., Ertsey Zs.(Mező Sz.), Erdei Sz.(Nagy R.), Nagy I. Edző: Szitkó Róbert

Gól: Tóth L.(3), Potor M., illetve Csordás J. Jók Potor M., a mezőny legjobbja, Tóth L., Szathmári Zs., Pallagi J.

Szabó László: A fiatalság és a rutin csatájából ma az előbbi került ki győztesen. Egy nagyon jó játékosokból álló csapatot sikerült legyőznünk, úgy, hogy még gólokat is hagytunk bőven a meccsbe.

Szitkó Róbert: A játék minden elemében fölénk nőtt a hazai csapat és megérdemelten nyerte meg a találkozót. Nehéz mérkőzések várnak ránk a következő fordulókban is remélem, felébredünk ettől a vereségtől.

Létavértes SC’97–Hajdúsámsoni TTISZE 0–3 (0–0)

150 néző. Vezette: Nagy L.(Béres K., Csiszár K.)

Létavértes SC’97: Bodnár M., Demján J.(Vida F.), Mázló D., Bakos T., Lackó I., Ujvárosi M., Szabó V., Lovász V.(Kerekes B.), Bora Z., Rózsa N., Szabó Zs.(Tóth L.) Edző: Papp Sándor

Hajdúsámsoni TTISZE: Nagy P., Győri R., Nagy I., Bacskai A., Mertin L., Szabó B., Vilmányi D., Dobi Z., Bordás Á., Szabó P. Edző: Halász Zoltán

Gól: Bordás Á., Szabó B.(2) Jók: Senki, mindenki Ifi: 2–7

Papp Sándor: Egy edző váltás után vagyunk, az elnök úr engem felhívott, hogy új impulzust adjak a csapatnak. Ami az első félidőben sikerült, a csapat jól játszott. A második félidőbe sajnos volt egy rövid zárlatunk és az elején kaptunk gólt és ez a csapatot megfogta. Onnantól kezdve ugyanaz jött elő, ami eddig is probléma volt a srácok nem tudták a potya gólon túltenni magukat. Volt egy pár egyéni hibánk és ennek sajnos vereség lett a vége. Gratulálok a sámsoni csapatnak nagyon jó rutinos csapatot ismertem meg lehozták rutinból ezt a meccset.

Halász Zoltán: Rettenetes előjelekkel vágtunk neki a mai mérkőzésnek, csaknem egy csapatra való játékosunk hiányzott, így 11-en kezdtük a találkozót. A problémáinkat tetézte, hogy a 28. perctől egy sérülés miatt emberhátrányba kerültünk, de ma ez sem tört meg bennünket és igazi csapatként funkcionálva ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.

Egyeki SBSE–Bestrong SC 3–3 (–)

100 néző. Vezette: Kövér T.(Karsai B., Abai S.)

Egyeki SBSE: Domonkos B., Zsólyom D., Kun R., Novinics M.(Pap Z.), Len Sz.(Kardos D.), Farkas Z., Len Á., Kardos M., Kecskés G., Illés P.(Ficsór B.), Torma S. Edző: Farkas Zoltán

Bestrong SC: Dudás Cs., Áros Cs.(Molnár Z.), Hermann D., Haraszin Zs.(Barabás Z.), Katona Z., Balogh B., Vietorisz Á.(Tar G.), Ferenczi T.(Lénárt P.), Bartók P.(Nagy N.), Csák Zs., Kincses D. Edző: Köstner Tamás

Gól: Kincses D.(ö.g.), Áros Cs.(ö.g.), Ficsór B., illetve Ferenczi T., Csák Zs., Hermann D. Jók: Kardos M.

Farkas Zoltán: Nagyon érdekes, hogy az idény legrosszabb játékával pontot szereztünk, sőt, akár meg is nyerhettük volna. De jelen helyzetünkben, meg, ahogy a mérkőzés alakul örülnünk kell a helyzetünknek.

Köstner Tamás: A hat gólból ötöt mi szereztünk. Kezdek rájönni, mi vagyunk saját magunk legnagyobb ellenségei.

Nagyrábé Petőfi SK–Hajdúböszörményi TE 3–4 (0–1)

80 néző. Vezette: Juhász D.(Takács I., Molnár L.)

Nagyrábé Petőfi SK: Jónás B., Vénig A., Bacsó A., Szőke M., Kocsis L.(Sipos R.), Pukoli J.(Szőke A.), Mészáros I., Fodor N., Jánosi B., Balás G., Spitzmüller L.(Vincze G.) Edző: Bende Tibor

Hajdúböszörményi TE: Fülöp G., Bogár M., Zubora T., Papp N.(Mizsei Sz.), Papp N.(Várhomoki V.), Sustyák B.(Nagy Z.), Forgó P.(Pásztor D.), Sallai Cs.(Rákos B.), Benke Sz., Buka B., Fekete G.(Gyarmati Z.) Edző: Balogh József

Gól: Fodor N., Zubora T.(ö.g.), Balás G., illetve Forgó P., Zubora T., Mizsei Sz., Buka B. Jók: Mindenki Kiállítva: Benke Sz., Fülöp G., illetve Mészáros I. Ifi: 2–4

Bende Tibor: Nehéz mit mondani, ilyen 90 perc után. Gratulálok minden játékos teljesítményhez, aki ma pályára lépett, beleértve az ifjúsági és u14 csapatot is, méltón képviseltek a Nagyrábéi színeket. További sok sikert kívánok Balogh József kollégámnak és csapatának.

Balogh József: A csapat mentális erejét mutatja, hogy nagyon mérsékelt játékkal nagyszerűen futballozó haza csapat ellen sikerült megnyernünk a mérkőzést! Olyan mérkőzés volt ahol gratulálnom kell a hazai csapatnak és a nagyszerű munkát végző kollégámnak, Bende Tibinek, a játékvezetői hármasnak, mert magas színvonalú volt a játékvezetés illetve a csapatomnak a győzelemhez!