Vármegye I.

2023.10.07. 21:15

„Mindig meg kell találni a pozitívumot, ma a meccs utáni paprikás krumpli volt az”

A teljes 9. fordulót szombaton játszották a labdarúgó vármegyei I. osztályban.

Haon.hu

Forrás: Illusztráció / Shutterstock

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.–Egyeki SBSE 8–0 (4–0)

90 néző. Vezette: Szabó P. (Török Cs., Dr. Kozma M.).

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Barta K., Tóth B., Győri R., Dénes S., Nagy I., Bacskai A. (Vilmányi D.), Mertin L., Szabó B., Bordás Á. (Tóth B.), Szabó P. (Dobi Z.), Éles M. Edző: Halász Zoltán.

Egyeki SBSE: Farkas M. (Fekete S.), Zsólyomi D., Kun R., Novinics M. (Pap Z.), Len Sz., Farkas Z. (Kanyó Sz.), Farkas Z., Len Á., Kecskés G., Ficsór B., Illés P. Edző: Farkas Zoltán.

Gól: Szabó B. (2), Bacskai A. (2), Tóth B., Bordás Á., Nagy I., Len É. (ög.) Jók: mindenki, illetve senki.

Halász Zoltán: Könnyű gólokat szerezve magabiztosan győztünk, de jó lenne végre, ha jövő héttől Hajdúsámsonon kívül is elkezdnénk gyarapítani a pontjaink számát.

Farkas Zoltán: Az első félidőben kihagytuk, amit ki lehetett, így 45 perc alatt eldőltek a lényegi kérdések. A másodikban csak a gólarány nagysága volt kérdéses. Sajnos sokkal jobbak voltak a hazaiak. El kell ismerni, ez egy szégyenteljes nap volt. Gratulálunk a hazaiaknak, pazar, amit ott lattam, a létesítmény, a pálya és a csapat is.

BUSE–Létavértes SC’97 5–1 (2–1)

120 néző. Vezette: Kövér T. (Forgács K., Gajdics Z.).

BUSE: Mező L., Alimán J. (Nagy R.), Korcsmáros B., Békési D., Magyar Sz; Csordás J., Magyari Cs., Trippon P., Duró D., Erdei Sz. (Erdei K.), Nagy I. (Szabó G.). Edző: Szitkó Róbert.

Létavértes SC’97: Bodnár M., Zurbó B. (Laczkó I.), Vida F., Mázló D., Zurbó Cs., Ujvárosi M. (Bakos T.), Kerekes B., Lovász V., Bora Z. (Boldog L.), Lakatos Zs., Rózsa N. Edző: Posta Sándor.

Gól: Trippon P., Nagy I. (3), Magyari Cs., illetve Lovász V. Jók: senki, illetve senki. Kiállítva: Zurbó Cs. Ifi: 3–1.

Szitkó Róbert: Jól kezdtük a mérkőzést, és sikerült is megszerezni a vezetést, de talán nagyon meg is nyugtatott minket a második gól. A vendégcsapat élt a lehetőséggel, és visszajött a mérkőzésbe. Azt gondolom, a kiállítás után nem volt esélye az ellenfélnek, a helyzeteinket kihasználtuk, és megérdemelten nyertünk.

Posta Sándor: Később nyilatkozik.

Sárréti DSK–Aqua-General Hajdúszoboszló 1–0 (1–0)

200 néző. Vezette: Takács I. (Karsai B., Molnár L.).

Sárréti DSK: Kiss B., Szabó T., Kiss Cs., Kiss N., Balás V., Vass Á., Jámbor M. (Alimán A.), Nagy L. (Burkus D.), Kiss D., Hajdu Zs., Nagy M. Edző: Szabó Lajos.

Aqua-General Hajdúszoboszló: Éder G., Potor M., Székelyhidi S. (Domonkos Sz.), Tóth L., Plókai G. (Nagy J.), Bucz B., Goncalves I. (Drobina M.), Szathmári Zs., Tövisháti M. (Bakonyi M.), Éles Z., Domonkos D. Edző: Szabó László.

Gól: Jámbor M. Jók: az egész csapat, a meccs embere Nagy M., illetve senki.

Szabó Lajos: A mai napon az egyik bajnokesélyessel játszottunk, ahol összességében megérdemelt győzelmet arattunk egy kiváló játékvezetés mellett. A helyzetek alapján gólokkal kellett volna vezetni a szünetre. Amik az előző fordulókban bementek, azok most sajnos kimaradtak, és így nehézzé tettük a második félidőt. A második játékrész kiegyenlített játékot hozott, ahol mindkét csapatnak volt lehetősége a gólszerzésre. Az sokat elmond a fürdőváros támadójátékáról, hogy a kapusunknak nem volt védenivalója. Ma is bebizonyosodott az, amit néhány hete lenyilatkoztam, hogy nincs kiemelkedő csapat ebben a bajnoki kiírásban. A játékosok bizakodóak, de én tudom, hogy van reális esélyünk az éremszerzésre. Sok sikert kívánunk Hajdúszoboszló csapatának! Nyugodjon békében Kepecs Zoli bácsi, aki valószínűleg végigszurkolta a mai mérkőzést! Hajrá, Udvari!

Szabó László később nyilatkozik.

Hajdúböszörményi TE–Nyíradony VVTK 1–1 (1–0)

150 néző. Vezette: Gálfi F. (Hadházi L., Árva A.).

Hajdúböszörményi TE: Fülöp G., Bogár M. (Szekeres Á.), Zubora T., Papp P. (Koszta M.), Papp N., Sustyák B. (Fekete G.), Forgó P. (Pásztor D.), Sallai Cs., Patócs R. (Nagy Z.), Benke Sz. (Fülöp G.), Buka B. Edző: Balogh József.

Nyíradony VVTK: Rácz T., Gyurina J., Kerecsen J., Perényi R., Nagy K., Kántor T., Gáll F. (Szilágyi Z.), Nagy M. (Illés G.), Vass G., Daru I. (Németi M.), Ignáth T. (Diószegi Sz.). Edző: Selyem Nándor.

Gól: Sallai Cs., illetve Nagy K. Jók: senki, illetve Perényi R., Kerecsen J., Vass G. Ifi: 6–0.

Balogh József: Nagyon jó csapat ellen buktunk ismét pontokat. Csapatszinten ismételten nagyon jól játszottunk, de a helyzetkihasználásunkon sokat kell javítanunk.

Selyem Nándor: Sajnos elmaradt az elmúlt hetekhez kepést az a futó teljesítmény, ami jellemzett minket. Ezért sajnos nem tudtunk nyerni, de a csapatunk erősségét mutatja, hogy így is pontot tudtunk szerezni. Gratulálok a Hajdúböszörmény csapatának, sok sikert kívánok a továbbiakban!

Hajdúnánás FK–Nagyrábé Petőfi SK 4–2 (3–0)

190 néző. Vezette: Kriston T. (Kovács Á., Nedeczky Zs.).

Hajdúnánás FK: Ésik L., Csatári D., Pelles G. (Kompár B.), Andorkó S., Linzenbold Zs., Újvári Zs. (Kiss L.), Papp L., Fodor J., Rőth A., Pápa Sz. (Tóth B.), Pelles D. (Oláh P.). Edző: Daróczi Péter

Nagyrábé Petőfi SK: Jónás B., Vénig A., Sipos R. (Kocsi L.), Bacsó A. (Vincze G.), Szőke M., Pukoli J. (Knutz D.), Szőke A. (Kaszás Z.), Mészáros Z. (Kovács A.), Fodor N. (Szabó I.), Jánosi B., Balás G. Edző: Bende Tibor.

Gól: Pelles G. (2), Pelles D., Rőth A., illetve Pukoli J. és Kocsi L. Jók: senki, illetve senki. Ifi: 3–1.

Daróczi Péter: A mai mérkőzéssel kapcsolatban három pozitív dolgot tudok kiemelni: pizza, palacsinta, győzelem!

Bende Tibor: Óvodás szintű kapott góljainkkal kényelmes helyzetbe hoztuk a jobb erőkből álló hazai csapatot, viszont a katasztrofális első félidő után ismét volt tartásunk, és tudtunk kozmetikázni. Gratulálok a Hajdúnánásnak, és további sok sikert kívánok nekik.

Bestrong SC–Monostorpályi SE 0–2 (0–1)

100 néző. Vezette: Pósa Zs. (Csiszár K., Gyarmati I.).

Bestrong SC: Kovács D., Áros Cs., Balogh B., Hermann D. (Bartók P.), Juhász B. (Berki B.), Váradi L., Haraszin Zs. (Barabás Z.), Katona Z., Ferenczi T. (Nagy N.), Csák Zs. (Tar G.), Kincses D. (Vietorisz Á.) Edző: Köstner Tamás.

Monostorpályi SE: Szabó I., Bojti Á. (Rostás G.), Ménes M. (Erdős B.), Kertész T. (Szilágyi A.), Gyügyei Z. (Bodnár L.), Füzfői M., Rácz Zs. (Kónya M.), Sós D., Pataki Zs., Bacsó A., Papp K. Edző: Bereczky Bence.

Gól: Papp K. és Ferenczi T. (ög.). Jók: senki, illetve senki.

Köstner Tamás: Mindig meg kell találni a pozitívumot, ma a meccs utáni paprikás krumpli volt az. Köszönjük szépen Szabó Petinek!

Bereczky Bence: Ezen a pályán lehet focizni, mi pedig tudunk. A meccset végig kontrollálva, helyenként kifejezetten jól játszva megérdemelten nyertünk egy jól felkészített csapat ellen. Külön öröm, hogy kapott gól nélkül hoztuk le a meccset. Köszönjük szurkolóink támogatását, a hazaiak elnökének, Katona Zoltánnak pedig a vendéglátást!

DEAC II–Balmazújvárosi FC 3–1 (3–1)

210 néző. Vezette: Orosz J. (Papp N., Nagy R.).

DEAC II: Janovits H., Varga B. (Kemecsei Cs.), Ibrahim K., Dari B. (Kozma B.), Bárány B. (Samad A.), Béke T. (Harcsa D.), Víg Zs. (Nagy B.), Batta G. (Dobos Á.), Orosz M., Sinyi T. (Bencze Z.), Almási Z. Edző: Katona László.

Balmazújvárosi FC: Csorvási T., Kiss B., Szabó G. (Szabados M.), Szabó N. (Bajusz M.), Veres Z., Bóz A., Kerekes B., Kerekes B. (Éder B.), Szabó L. (Gém B.), Kovács B., Kovács M. Edző: Pintér István.

Gól: Dari B., Bárány B. (2), illetve Kovács B. Jók: senki, illetve Bóz A., Kovács B., Szabó L., Kovács M.

Balla Imre: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, agilisak voltunk, és már az első negyedórában kétgólos előnyre tettünk szert. Szemre tetszetősen, kombinatívan és jó ritmusban futballoztunk, sok helyzetet kidolgoztunk, melyek közül még egyet értékesítettünk. A második félidőben visszaesett a teljesítményünk, kissé kényelmesen futballoztunk, de így is sikerült nyernünk. Úgy vélem, győzelmünk megérdemelt, gratulálok a csapatnak.

Pintér István: Megérdemelt hazai győzelem született.