„A hazai drukkerek alpáriak voltak, szidták a játékosainkat” – fotókkal

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E–Balmazújvárosi FC 3–2 (1–2)

80 néző. Vezette: Tatár I. (Dr. Bendik T, dr. Kozma M.).

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E: Nagy P., Dénes S., Nagy I., Bacskai A., Kiss B.(Éles M.), Mertin L., Bartha Z., Bordás Á. (Vilmányi D.), Tóth B., Szabó B. (Tóth B.), Győri R. (Dobi Z.). Edző: Halász Zoltán.

Balmazújvárosi FC: Csorvási T., Fehér Z., Kiss B., Szabó G., Heczel D., Szabó N., Veres Z. (Szabó L.), Galla P., Nagy L., Kerekes B. (Kovács B.), Éder B. (Szabados M.). Edző: Pintér István.

Gól: Bordás Á., Nagy I., Bartha Z., illetve Nagy L. és Kerekes B. Jók: Bartha Z. Kiállítva: Kiss B.

Halász Zoltán: Az elmúlt években rendre gólzáporos, élvezetes, jó iramú és sportszerű mérkőzést játszunk a Balmazújvárossal, ezúttal mi kerültünk ki győztesen egy döntetlenszagú találkozón. További sok sikert a Balmazújvárosnak!

Pintér István: Nem érdemeltünk vereséget.

BUSE–Nyíradony VVTK 1–1 (1–0)

70 néző. Vezette: Csiszár K. (Kriston T., Nagy A.).

BUSE: Virányi G., Békési D., Magyar Sz., Csordás J., Magyari Cs., Trippon P., Dúró D. (Tanka L.), Ertsey Zs., Ékes G., Erdei Sz. (Mező Sz.), Nagy I. Edző: Szitkó Róbert.

Nyíradony VVTK: Rácz T., Illés G. (Diószegi Sz.), Perényi R., Nagy K. (Kerecsen J.), Kántor T., Gáll F., Nagy M. (Kiss G.), Vass G. (Szilágyi Z.), Németi M., Daru I., Ignáth T. Edző: Dán Ferenc.

Gól: Nagy I. és Gáll F. Ifi: 7–3.

Szitkó Róbert: Kevés helyzetet dolgoztak ki a csapatok, de úgy gondolom, hogy győzelmet engedtünk ki a kezünkből.

Dán Ferenc: Köszönöm szépen a nyíradonyi vezetőknek, hogy másfél évvel ezelőtt rám bízták a csapatot. Minden egyes edzésen és meccsen próbáltam kihozni a csapatból a maximumot, egy nagyon sikeres időszak volt. Bajnoki ezüst, jó közösség és egy szerethető csapat. Most úgy látom, hogy azzal tudok segíteni, ha átadom a helyemet másnak még időben. A kupában még áll a csapat, a bajnokság sincs még veszve, de érzésem szerint kell valami új. Szerettem itt dolgozni, és jó szívvel gondolok majd vissza az itt töltött időmre. További sok sikert kívánok, Nyíradony!

Sárréti DSK–Nagyrábé Petőfi SK 3–0 (2–0)

150 néző. Vezette: Karsai B. (Nagy R., Molnár L.).

Sárréti DSK: Kiss B., Szabó T., Kiss Cs., Kiss N. (Alimán A.), Balás V., Vass Á., Jámbor M., Nagy L. (Burkus D.), Kiss D., Hajdu Zs., Nagy M. Edző: Szabó Lajos

Nagyrábé Petőfi SK: Jónás B., Vénig A. (Takács I.), Kaszás Z. (Mészáros I.), Sipos R. (Kovács A.), Bacsó A. (Ötvös S.), Kiss B. (Szőke A.), Szőke M., Kocsi L. (Fodor N.), Jánosi B., Balás G., Spitzmüller L. (Szabó I.). Edző: Bende Tibor.

Gól: Balás V., Vass Á., Jámbor M. Jók: mindenki, illetve Szabó I., Jónás B., Sipos. Ifi: 2–0.

Szabó Lajos: A mai napon a legfontosabb a három pont megszerzése volt. Tudtuk azt, hogy ellenfelünk be fog állni védekezni. Felállt védelem ellen nehéz játszani, de egy gyönyörű átlövésgóllal és egy felhőfejessel kettő-nullás előnyt szereztünk. Az első félidőben még volt irama a mérkőzésnek, a másodikban nagyon tompák voltunk még az ellen kapufájára sem ébredtünk fel. Egy nagyon langyos, unalmas második félidő hosszabbításában szereztük a harmadik gólunkat. Összességében megérdemelt győzelmet arattunk. Sok sikert a Nagyrábé csapatának, hajrá, Udvari!

Bende Tibor: Alacsony színvonalú mérkőzésen az első félidei gyenge teljesítményünkkel kedvező helyzetbe hoztuk a hazai csapatot. A második félidőben stabilabb teljesítményt nyújtottunk, de csak kapufáig jutottunk, így nem sikerült a zárkózás. Megérdemelt hazai győzelem született. További sok sikert kívánok Sárrétudvarinak!

Aqua-General Hajdúszoboszló–Monostorpályi SE 1–2 (0–2)

400 néző. Vezette: Szabó P. (Muszka Z., Dr. Kiss A.).

Aqua-General Hajdúszoboszló: Domonkos D., Éder G. (Drobina M.), Potor M., Tóth L., Plókai G. (Baranyai L.), Bucz B. (Somogyi S.), Szathmári Zs. (Székelyhidi S.), Goncalves I., Tövisháti M. (Bakonyi M.), Éles Z., Pallagi J. (Gomes S.). Edző: Szabó László.

Monostorpályi SE: Szabó I., Erdős B., Ménes M., Rostás G. (Nyilas Sz.), Füzfői M., (Bojti Á.), Gyügyei Z. (Sólyom M.), Rácz Zs. (Szilágyi A.), Sós D., Bacsó A. (Nemes E.), Papp K. (Pataki Zs.), Kónya M. Edző: Bereczky Bence.

Gól: Tóth L., Éder G. (öngól), illetve Papp K. Jók: Éles Z., Domonkos D., illetve senki.

Szabó László: Egy kőkemény mérkőzésen az első félidőben visszafogottan játszottunk, a második félidőben a cserék után sokkal jobb teljesítményt nyújtottunk. Az utolsó húsz percben nagyon közel voltunk ahhoz, hogy kiegyenlítsünk, bár kétségtelen, hogy a Monostorpályinak is megvolt a lehetősége a mérkőzés lezárására. A rutin és a fiatalság küzdelméből ma az előbbi került ki győztesen, azonban egy vállalható vereség kategória. Mégiscsak a tavalyi bajnok volt az ellenfelünk.

Bereczky Bence: Hatvan percig remekül játszottunk, kétgólos előnyre tettünk szert, azonban nem tudtuk lezárni a meccset, holott több lehetőségünk is volt, a vége pedig küszködősre sikerült. Úgy gondolom, megérdemelten nyertünk, egy férfias, jó iramú meccsen, melyen legalább annyi vendégszurkoló volt, mint hazai. Köszönjük a támogatásukat.

Létavértes SC’97–Egyeki SBSE 2–1 (2–0)

150 néző. Vezette: Kövér T. (Papp N., Czinege T.).

Létavértes SC’97: Bodnár M., Pető Z. (Csirkés I.), Szabó Zs. (Bora Z.), Zurbó B. (Tóth L.), Mázló D., Kontor B. (Vida F.), Ujvárosi M., Kerekes B. (Lakatos Zs.), Szabó V., Lovász V., Rózsa N. (Laczkó I.). Edző: Posta Sándor.

Egyeki SBSE: Posta A., Zsólyomi D., Kun R. (Fekete S.), Novinics M., Len Sz., farkas Z., Len Á., Kardos M., Kecskés G., Illés P., Torma S. Edző: Farkas Zoltán.

Gól: Szabó V., Ujvárosi M., illetve Novinics M. Jók: Ujvárosi M., Zurbó B., Szabó V., illetve senki. Ifi: 8–1.

Posta Sándor: Alacsony színvonalú, gyenge iramú mérkőzésen sikerült megszerezni a három pontot. Az első félidőben az ellenfél is szerezhetett volna gólt, míg a második félidőben mi is szerezhettünk volna több találatot.

Farkas Zoltán: Nagyon vegyes érzések kavarognak bennem a mai mérkőzéssel kapcsolatban. Egyszerre vagyok bosszús és szomorú, de sajnos kikaptunk. Bosszús vagyok, mert pontrúgásokból kaptunk gólt. Szomorú vagyok, mert úgy gondolom, ezt a meccset meg kellett volna nyernünk a helyzetek alapján. Annak viszont örülök, hogy megmutattuk, így is tudunk játszani, van tartásunk. Talán ez a jövőben pontokkal is fog társulni, emelt fővel jöttünk le a pályáról, ez fontos. A hazai drukkerek alpáriak voltak, szidták a játékosainkat. Ezt elméletileg nem engedik, nem ide való, remélem, megkapjak a méltó büntetésük. Mielőbbi gyógyulást kívánunk a megsérült ifijátékosunknak, Bencének, sajnos úgy tűnik, súlyos térdsérülést szerzett. Gratulálok a hazaiaknak, ettől függetlenül a focit gólra játsszák.

Bestrong SC–Hajdúböszörményi TE 0–2 (0–0)

100 néző. Vezette: Juhász D. (Gulyás S., Lévai Z.).

Bestrong SC: Kovács D., Áros Cs., Hermann D., Váradi L., Juhász B.(Barabás Z.), Nagy N. (Berki B.), Katona Z., Vietorisz Á. (Lénárt p.), Ferenczi T. (Orbán A.), Csák Zs. (Tóth G.), Kincses D. (Tar G.). Edző: Köstner Tamás.

Hajdúböszörményi TE: Fülöp D., Bogár M., Zubora T., Papp P. (Sallai Cs.), Papp N., Sustyák B. (Nagy Z.), Forgó P. (Mbengono O.), Patócs R., Szekeres Á. (Prokisch D.), Buka B., Fekete G. (Fülöp G.). Edző: Balogh József.

Gól: Patócs R. (2). Ifi: 5–1.

Köstner Tamás: A kapu előtti határozatlanságunk - és most finoman fogalmaztam - ismételten sarokköve volt csapatunknak. Rém egyszerű játék ez a foci, több gólt kell szerezni, mint az ellenfél, és akkor jó vagy. Mi nem vagyunk jelenleg azok, ezt el kell ismerni.

Balogh József: Nagyon jó játékosokból álló, nagyon jól felkészített csapatot sikerült ma legyőzni. Fegyelmezetten, nagy lelkesedéssel játszottunk ma. Szeretnék gratulálni a csapatomnak a mai hozzáálláshoz és a győzelemhez!

Hajdúnánás FK–DEAC II 4–2 (1–1)

110 néző. Vezette: Horváth J. (Farkas B., Faragó F.).

Hajdúnánás FK: Urbán G. (Ésik L.), Vadász L., Bencze D. (Fodor J.), Oláh P. (Rőth A.), Pelles G. (Kompár B.), Linzenbold Zs. (Pápa Sz.), Újvárosi Zs., Papp L. (Kiss L.), Lakatos N., Pelles D., Tóth B. (Csatári D.). Edző: Daróczi Péter.

DEAC II: Polyák F., Molnár M. (Kovács M.), Béke T. (Kemecsei Cs.), Dari B., Karika R. (Bencze Z.), Ibrahim K. (Nagy B.), Samad A., Víg Zs. (Kiss M.), Pinczés K., Sinyi T. (Puskás B.), Almási Z. Edző: Katona László.

Gól: Bencze D., Oláh P., Újvári Zs., Pelles G., illetve Pinczés K. (2). Ifi: 2–1.

Daróczi Péter: Közönségszórakoztató mérkőzést láthattak a kilátogató nézők. Gratulálok a csapatnak! Sok sikert a DEAC csapatának!