2023.07.30. 18:24

Bondár Annáék tornagyőztesek Lausanne-ben!

Haon.hu

Bondár Anna | Forrás: MTI/EPA/Keystone/Gabriel Monnet

Bondár Anna – a francia Diane Parry oldalán – párosban megnyerte a lausanne-i salakpályás női tenisztornát. A harmadik helyen kiemelt magyar, francia kettős az első játszmában háromszor is elvette az orosz Amina Ansba és a cseh Anastasia Detiuc páros adogatását, miközben csak egyszer veszítette el a sajátját, így 35 perc alatt szettelőnybe került – számolt be az MTI.

A folytatásban is nagyon magabiztosan játszott a Hajdúszoboszlói SE versenyzője és párja, mindössze egy játékot vesztettek ellenfelükkel szemben, ennek köszönhetően 62 perc alatt lezárták a 6:2, 6:1-gyel végződő mérkőzést. A 26 éves magyar játékos a tavaly Palermóban – a belga Kimberley Zimmermannal oldalán – elért tornagyőzelme után második trófeáját nyerte párosban.