Szinte minden meccsen záporoztak a gólok.

Kabai Meteorit SE–Sárréti DSK 3–3 (1–1)

150 néző. Vezette: Kriston T. (Vasziliu T., Dr. Kozma M.)

Kabai Meteorit SE: Bánhegyi Z., Fehér A.(Pallagi J.), Molnár Cs., Bajnók I., Szabó P., Tóth I., Molnár Z., Somogyi S., Domonkos Sz., Mester M., Plókai G. Edző: Tóth Péter

Sárréti DSK: Kiss B., Szabó T., Kiss Cs., Jenei B.(Mezei Gy.), Kiss N., Balás V., Vass Á. Alimán A.(Rostás D.), Domonkos A., Burkus D., Kiss D. Edző: Kiss Csaba

Gól: Plókai G., Bajnók I.(2), Burkus D., Kiss Cs., Rostás D. Jók: Kiss D., Rostás D., Domokos A. Ifi: 4–0

Tóth Péter: Később nyilatkozik!

Kiss Csaba: Sajnos a mai napon a három pontból csak egyet szereztünk, pedig a mérkőzés egészet tekintve közelebb álltunk hozzá, mint a hazai csapat. Ha Kusza jó öltözőbe jön be mérkőzés előtt, akkor gólokkal nyerünk. Jól kezdtük a mérkőzést megérdemelt vezetést szereztünk. Sajnos nem tudtuk rárúgni a megnyugtató gólt, ellenfelünk a mi rossz döntéseinket kihasználva megfordította az eredményt, de ezzel nem vagyunk egyedül, mivel a játékvezető is hasonló cipőben járt, de emberek vagyunk, lehet rossz napunk, tanuljunk a hibáinkból. Megyünk ezen az úton tovább, nagyon sokat kell meg fejlődnünk, szeretnénk még pontokat gyűjtögetni. A kitűzött céljaink közül már egyet teljesítettünk, a kupában a főtáblára kerültünk. Az ifi csapatnak a vereség ellenére szeretnék gratulálni a mai játékukhoz. Külön gratulálok Turai András, Balogh Zalán és Dul Sándor játékához.

Hajdúsámsoni TTISZE–DEAC Futball Nonprofit Kft. 2–1 (2–0)

250 néző. Vezette: Vadon T. (Sütő J., Sápi V.)

Hajdúsámsoni TTISZE: Barta K., Galla T., Nagy I., Halász Z., Mertin L., Bacskai A.(Rácz N.), Bartha Z.(Tóth G.), Bordás Á.(Tóth B.), Szabó B.(Kanalas Cs.), Tövisháti M., Molnár Á. Edző: Halász Zoltán

DEAC Futball Nonprofit Kft: Urbán G., Juhász B., Béke T.(Vajda D.), Váradi L., Puskás B.(Víg Zs.), Ferenczi T., Orbán A., Horváth T., Bárány B.(Ibrahim K.), Balogh Á., Almási Z. Edző: Katona László

Gól: Bacskai A., Halász Z., illetve Ferenczi T. Jók: Barta K., Nagy I., Galla T. Ifi: 3-0

Halász Zoltán: Remek hetet zártunk, szerdán országos főtáblára jutottunk a magyar kupában, ma pedig az utolsó hazai mérkőzésünkön 3 pontot szereztünk egy kultúráltan játszó fiatal brigád ellen. Köszönjük szurkolóink bíztatását!

Katona László: Később nyilatkozik!

Püspökladány LE–Nyíradony VVTK 0–4 (0–1)

100 néző. Vezette: Gálfi F. (Nagy A., Papp N.)

Püspökladány LE: Kunkli Z., Szabó P.(Juhász K.), Nagy B., Simon N., Nagy V.(Danka L.), Ferenczi L., Németh M., Tőke T., Makula A.(Szalóczi Z.), Szabó G.(Veress N.), Pap L.(Szabó B.). Edző: Szabó Máté

Nyíradony VVTK: Rácz T., Gyurina J., Perényi R.(Tömöri L.), Nagy K., Kántor T., Gáll F.(Kiss G.), Bara M.(Szilágyi Z.), Bogár M., Bányász A.(Nagy M.), Daru I., Ignáth T.(Vass G.). Edző: Dán Ferenc

Gól: Nagy K.(2), Kántor T.(2). Ifi: 6–1

Szabó Máté: Ellenfelünk teljesen más erőt képviselt, mint mi. Megérdemelten győztek! Amit az elmúlt 7 napban kaptunk azt nem tettük zsebre, de férfiasan beleálltunk minden pofonba, mert ezt mi főztük ki! Természetesen túltettük magunkat, eltelt egy hét, készültünk tovább, de nem mehetünk el mellette szó nélkül! Az, hogy egy csapat 24 fordulón keresztül alig tud kiállni, olykor létszám miatt félbeszakad a meccse, miért változtat 17 játékost a 25. fordulóra, hogy a 26. fordulóra megint visszaálljon minden a régi kerékvágásba, az nagy erkölcsi kérdés. Persze, mondhatjuk azt, hogy ezt a fiatal csapatot meg kellett volna verni, de becsapva érezzük magunkat, tudniillik, a futballnak van lélektana és minden mérkőzésre máshogy készül egy csapat, aszerint, hogy mit várhat az ellenfél játékosaitól, taktikájától, felfogását. Az elmúlt időszak alapján mi nem arra készültünk, hogy az U19-es regionális bajnokcsapat ellen lépünk pályára. Nem a felelősséget akarom magamról vagy a csapatról levenni, mert csak a mi hibánk, hogy ott vagyunk, ahol vagyunk, de ezt nem érzem Fair Play-nek! Ennek ellenére gratulálunk ezeknek a srácoknak, mert kiváló futballisták és nagyszerűen fel voltak készítve belőlünk, sajnos nekünk nem adtak lehetőséget felkészülni belőlük!

Dán Ferenc: Gratulálok a csapatnak a zsinórban szerzett négy győzelemhez! A püspökladányi csapatnak kívánom, hogy érjék el a céljukat és maradjanak bent az első osztályban! Megyünk tovább!

Hajdúböszörményi TE–Bestrong SC 2–1 (2–0)

80 néző. Vezette: Muszka Z. (Dr. Kiss A., Molnár L.)

Hajdúböszörményi TE: Fülöp G., Rákos B., Ramos C.(Benke Sz.), Rőth A., Papp N., Sustyák B., Forgó P., Nagy Z., Patócs R.(Mizsei Sz.), Pásztor D., Pelles D. Edző: Balogh József

Bestrong SC: Kovács D., Áros Cs., Varga V., Hermann D., Kuszkó D., Tóth G.(Lénárt P.), Katona T., Felföldi L., Katona Z., Papp K., Bartók P. Edző: Köstner Tamás

Gól: Rőth A., Papp N., illetve Lénárt P. Jók: Papp, Varga, Áros, Párducz (a mezőny legjobbja). Ifi: 6–1

Balogh József: Az első félidőben jól és fegyelmezetten játszott a csapat. A második félidőben rengeteg technikai hibával játszottunk, viszont nagyon nagy szívvel és lelkesedéssel! Nagyon értékes győzelmet arattunk! Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez és a hozzáálláshoz!

Köstner Tamás: Az első félidőben buta egyéni hibák miatt kétgólos hátrányba kerültünk. A második játékrészben mindent egy lapra feltéve támadtunk, azonban csak a szépítésre futotta erőnkből. Pozitívum, hogy ebben a 45 percben rendkívül magas intenzitással, sokat futva, helyenként kombinatívan játszottunk. Tanulság az, nem szabad egy félidőnyi előnyt adni az ellenfelünknek. Ki kell emelni Párducz Tamás teljesítményét, végig fantasztikusan melegített!

Berettyóújfalui SE–Józsa SE 6–0 (2–0)

80 néző. Vezette: Csiszár K. (Szilágyi Z., Borók Z.)

Berettyóújfalui SE: Virányi G., Kardos I.(Korcsmáros B.), Békés D.(Ékes G.), Magyar Sz., Csordás J.(Nagy R.), Alimán J., Magyari Cs., Trippon P.(Jancsó A.), Trencsényi J., Ertsey Zs.(Erdei Sz.), Nagy I.(Szabó G.). Edző: Szitkó Róbert

Józsa SE: Sperka L., Papp R., Balogh T., Trunger L., Iványi D., Csizmadia Cs., Bardi Á.(Berényi O.), Nagy J.(Bucskó I.), Horváth R., Hamvas E., Fekete L. Edző: Szabó László

Gól: Alimán J., Magyari Cs.(3), Ertsey Zs., Magy R. Ifi: 2–2

Szitkó Róbert: Nem vagyok elégedett az első félidővel, mivel sok lehetőséget hagytunk kihasználatlanul és csak egy gólt sikerül szereznünk. A folytatásban jobban használtuk ki a helyzeteinket, és akár nagyobb arányban is nyerhettünk volna.

Szabó László: Nem nyilatkozott!

Monostorpályi SE–Balmazújvárosi FC 1–0 (0–0)

200 néző. Vezette: Orosz J. (Puskás Z., Gajdics Z.)

Monostorpályi SE: Bákonyi N., Erdős B., Ménes M., Nemes E.(Nyilas Sz.), Rostás G.(Nánási D.), Bojti Á.(Csirkés I.), Bojti Á.(Varga B.), Sós D., Bacsó A., Szilágyi A., Bíró P. Edző: Bereczky Bence

Balmazújvárosi FC: Csorvási T., Fehér Z., Miterkó B.(Szabó S.), Nagy L.(Bajusz M.), Szabó B.(Harangi N.), Silling M., Kiss B., Légrádi M., Kerekes B., Csige Zs., Kovács M. Edző: Pintér István

Gól: Bíró P. Ifi: 6–2

Bereczky Bence: 1-0-ra nyerni gyönyörű! A szezon egyik legfontosabb meccsén, a szezon legszebb támadása után három pont a jutalmunk, a visszafogottabb játék most egyáltalán nem érdekel. Karnyújtásnyira vagyunk céljaink elérésétől, de nincs még lefutva a bajnokság. Köszönjük szurkolóink támogatását, valamint Zsigának Berettyóújfaluból a felajánlást. Hajrá Monostor!

Pintér István: Tipikus egygólos mérkőzés volt. Egy helyzetek nélküli mérkőzésen a szerencsésebb csapat győzött. Ebben Hajdú Bihar vármegyei labdarúgásban sok furcsaság történik, ilyen volt ez a szombati mérkőzés is, de annak nagyon örülök, hogy ez a mérkőzés nem a zöld asztalnál dőlt el.

DASE–Létavértes SC’97 3–0 (2–0)

70 néző. Vezette: Forgács K. (Nagy R., Török Cs.)

DASE: Polyák F., Kiss L.(Bencze D.), Nagy B.(Nagy N.), Ibrahim K.(Balogh B.), Fényi B.(Kang J.), Hegedűs Gy., Éder G., Bucz B., Kang J.(Odunga I.), Samad A.(Konosuke T.), Vilmányi D.(Sike F.). Edző: Kovács Miklós

Létavértes SC’97: Vida F., Kaszonyi L., Bakos T., Zurbó B., Vida F., Szabó B.(Czibere B.), Szabó V., Mázló D., Laczkó I., Rózsa N., Papp S.(Pankotai L.). Edző: Posta Sándor

Gól: Hegedűs Gy., Kang J., Kiss L. Ifi: 6–0

Kovács Miklós: Nehezen indult számunkra a mérkőzés, nem találtuk a ritmust az első húsz percben. A vezető gólunk megszerzése után, kicsit nyugodtabbá és rendszerezettebbé vált a játékunk, sok helyzetet tudtunk kialakítani, melyekből még kettőt sikerült értékesíteni. Így azt gondolom, hogy megérdemelten győztünk egy jól felkészített, szimpatikusan játszó Létavértes ellen. Továbbá gratulálok Sike Ferdinánd felnőtt debütálásához, meggyőző teljesítményt nyújtott nálunk is.

Posta Sándor: Jól kezdtük a mérkőzést, az első 30 percben uraltuk a játékot, de meddőnek bizonyult a mezőfölényünk, a lehetőségeinket rendre elpuskáztuk. Az ellenfél kétszer került kontrából a kapunk elé, és sajnos ebből két gólt kaptunk. A második félidőre úgy mentünk ki, hogy megfordítjuk az eredményt, de ez a félidő már kiegyenlítettebb volt. A játék képe alapján nem érdemeltünk vereséget, de a focit gólra játsszák, amiben ma jobb volt az ellenfelünk. Nem emelnék ki jó játékost, mert ma az összes játékos kiváló teljesítményt nyújtott, igazi csapatként működtünk, büszke vagyok a csapatomra.

Hajdúnánás FK–DSC-SI 7–0

80 néző. Vezette: Takács I. (Szabó M., Farkas B.)

Hajdúnánás FK: Ésik L.(Csáki M.), Csatár D., Papp L.(Kiss L.), Bencze D., Vadász L., Andorkó S.(Tóth B.), Linzenbold Zs.(Lovas M.), Újvári Zs., Fodor J., Oláh P., Bohács B.(Uri M.). Edző: Daróczi Péter

DSC-SI: Sallai J., Tapoti J., Gál A., Cseke B., Szabó Á., Nagy D., Brázda B., Szikszai A., Derecskei Á., Kalmár M.(Virág Z.), Reszegi M. Edző: Selyem Nándor

Gól: Újvári Zs.(3), Bencze D., Csatári D., Uri M.(2)

Daróczi Péter: Köszönjük a szurkolást a csapat nevében! „Guarisci presto Olasz!”

Selyem Nándor: Nem nyilatkozott!