Megye II.

2021.08.28. 22:12

Kiütéssel győzött a Bestrong SC csapata

A megye II.-es bajnokság szombati játéknapján tízszer zörgették meg a bárándiak hálóját.

Szederkény 20180930 Labdarúgás 2018 Ősz MegyeI Megye1 Szederkény PVSK Pécs szurkolók Fotó: Löffler Péter Nemzeti Sport

Fotó: illusztráció / Nemzeti Sport-archív

Debreceni Sport Club – Blondy FC Esztár 0–1 (0–1)

350 néző. Vezette: László J. (Malmos N., Czibere B.)

Debrecen: Molnár S. – Pocsai G., Szabó G., Ocskó G. (Dobrán Cs.), Tóth Cs. (Bartha G.), Kecskés J., Tokai K. (Balázs Á.), Frida Gy. (Nagy N.), Mandics I. (Nagy R.), Seres P., Károlyi N. Edző: Nagy Róbert.

Esztár: Szalai J. – Mándi L., Sóvágó S. (Nagy P.), Jenei R., Kun I. (Maczó Cs.), Vajas V., Szabó Á., Fekte B., Szilágyi Cs., Sándor D., Szabó L. Edző: Vajas Vera.

Gól: Szabó Á. Jók: Molnár S., Pocsai G., Károlyi N., Seres P., Szabó G, illetve Szabó Á, Szalai J., Kun I., Szilágyi Cs.

Nagy Róbert: Nehéz ez, mint egy 4000 darabos puzzle-t kirakni, de lassan minden a helyére kerül. Köszönjük a Blondy csapatának a sportszerű, korrekt hozzáállását a mai mérkőzéshez, és gratulálok illetve sok sikert kívánok nekik!

Vajas Vera: Vittünk is ajándékot meg nem is. Kívánunk még sok 10 évet!

Józsa SE – Nyírábrány 4–2 (3–1)

100 néző. Vezette: Puskás Z. (Gáti Cs., Árva A.)

Józsa: Halicsku T. – Papp R., Balogh T., Horváth R. (Babics A.), Iványi D. (Bucskó I.), Szabó M. (Molnár S.), Fekete L. (Adonyi J.), (Tóth S.), Nagy J., Iványi Á. (Gubácsi-Wéber Á.), Zabiák P. (Hamvas E.), Bardi Á. Edző: Szabó László.

Nyírábrány: Küzmös Gy. – Debreceni J., Kiss R., Gerghel E., Tóth Zs. (Pintye P.), Kötélvető T., László R. (Kupecz R.), Juhos Gy., Kardos K., Küzmös Gy., Ötvös M. Edző: Juhos Gyula.

Gól: Iványi D., Nagy J., Szabó M., Hováth R., illetve Küzmös Gy. (2).

Szabó László: Mivel az ifi csapatunk mérkőzése elmaradt, ezért több ifit neveztünk a gárdába. Az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést, a másik félidőben sok új ifi játékos lépett a pályára, akikkel már sajnos nem tudtuk ugyanazt a játékot játszani. Annak örülök, hogy a fiatalok odatették magukat, de még hiányzik a jó játék.

Juhos Gyula: Eddig nem nyilatkozott.

Hajdúhadházi FK – Polgár VSE 3–4 (2–3)

150 néző. Vezette: Muszka Z. (Gyarmati I., Vékony T.)

Hajdúhadház: Fejér G. – Balogh I. (Molnár D.), Lakatos L. (Nagy I.), Szarka I. (Dancsi J.), Kiss Zs., Horváth A., Halder P., Jeney D. (Szilágyi J.), Takács G., Hunyadi R., Rostás M. Edző: Nagy István.

Polgár: Bodolai B. – Visegrádi D., Rédai N., Tóth I., Molnár D., Csorba T., Vaszilkó A., Molnár G., Reszegi L. (Oláh B.), Dobó V. (Siroki A.), Puzsár A. (Nagy L.). Edző: Varga Gábor.

Gól: Kiss Zs.(2), Dancsi J., illetve Molnár D., Rédai N., Dobó V., Csorba T. Jók: Kiss Zs., Horváth A. Kiállítva: Tóth I.

Nagy István: Megyei szinten kiemelkedő, küzdelmes és színvonalas mérkőzésen 0-3 után ébredtünk fel, visszajöttünk a meccsbe. Megvolt a lehetőségünk a győzelemre, de sajnos egy tizenegyes eldöntötte a mérkőzést. A küzdelemmel és a hozzáállással elégedett voltam, viszont ha az első perctől kezdve kicsivel többet nyújtunk, akkor ezt a mérkőzést 3 ponttal zárjuk.

Varga Gábor: Ismét rangadót nyertünk, igaz, a vége nagyon izgalmas lett. Ami bosszant, hogy csináltunk egy parádét az első félidőben, és háromnál kiengedtünk. Sőt, volt két ziccerünk, amit be kellett volna rúgni, és akkor nincs izgalom a végén. Szeretnék gratulálni Siroki Antal első felnőtt mérkőzéséhez! Amellett minden játékosomnak gratulálok a nagyszerű győzelemért és a hozzáállásért, valamint további sok sikert kívánok a hajdúhadházi csapatnak!

Görbeházi KSE – Nyíracsád Petőfi SE 3–4 (3–2)

50 néző. Vezette: Pál G. (Papp N., Borkó Z.)

Görbeháza: Nagy CS. – Tornyai L., Hajdú R., Siket Gy., Szabó I., Fábián Sz., Ilyés Z., Vas B., Félegyházi Z., Pók D. (Tóth P.), Ronkovics T. Edző: Szolnoki Attila.

Nyíracsád: Klenik D. – Orbán L., Béres Cs., Mercs J., Rózsa N., Gugg K., Lakatos M., Hamza T., Csecsődi I. (György R.), Bilda J. (Horváth I.), Sisa J. Edző: Mercs János.

Gól: Siket Gy., Fábián Sz., Félegyházi Z., illetve Orbán L., Rózsa N., Gugg K., Hamza T. Jók: Vass B., Siket Gy., Fábián Sz., Illyés Z. illetve mindenki.

Szolnoki Attila: Az első félidőben a játék alapján eldönthettük volna a találkozó sorsát, hiszen megvoltak a lehetőségeink, de sajnos elhibáztuk. A második játékrészben fölhoztuk a játékerőt lelkesen képviselő ellenfelet, amely a maga javára fordította a találkozót. Ezúton is gratulálok és további sok sikert kívánok nekik!

Mercs János: Megmutatta a csapat, hogy mekkora tartás van bennünk.

Hajdúdorog SE – Téglás VSE 2–4 (0–2)

80 néző. Vezette: Szabó P. (Darányi A., Géhl B.)

Hajdúdorog: Boros Zs. (Debreczeni D.) – Gyúró L., Dálnoki Zs., Oláh T. (Kompár G.), Fehér Z. (Kacsó I.), Kompár B., Franczel R., Majoros A. (Perze N.), Pogácsás J. (Mondok D.), Bódi I. (Dálnoki L.), Szabó Z. (Kacsó E.). Edző: Szojka István.

Téglás: Nagy S. (Csapó I.) – Aradi L., Szabó G. (Fejes I.), Köblös L., Horváth P., Dufla D., Sigér S. (Nagy I.), Névtelen S., Hevesi F. (Beszeda M.), Juhász M., Hadházi R. (Magyar M.). Edző: Nagy Imre.

Gól: Percze N., Kacsó I., illetve Hevesi F., Szabó G., Horváth P., Hadházi R. Jók: senki, illetve Aradi L., Juhász M., Hevesi F., Horváth P., Hadházi R. Kiállítva: Franczel R.

Szojka István: Nem lehet mindig nyerni! Az ifi csapat és a felnőttben futballozó ifista, Fehér Dénes mai teljesítménye viszont elismerést érdemel, ajánlom a felnőtt csapat figyelmébe is. Gratulálok nekik, büszke vagyok rájuk!

Nagy Imre: 80 percnyi jó játék, magabiztos vezetés, az utolsó 10 percet majd megbeszéljük. Gratulálok csapatomnak!

Ebes – Nádudvari SE 4–2 (2–1)

100 néző. Vezette: Csiszár K. (Kriston T., Kiss B.)

Ebes: Kovács I. – Szabó M., Szőlősi J., Horváth Sz., Árva D. (Magyar Sz.), Szabó Z. (Kovács B.), Rezes L., Andirkó, Balás G., Fodor N., Almási A. (Nagy Z.). Edző: Bak Attila.

Nádudvar: Sallai J. – Bodnár N., Mónus R. (Bakó L.), Szabó T., Székely Z., Cseke Zs., Balás V., Szabó S., Czidor R. (Makula E.), Puskás R., Komáromi B. (Nagy S.). Edző: Gere Csaba.

Gól: Balás G. (2), Rezes L., Kovács B., illetve Balás V., Székely Z. Jók: mindenki, illetve senki.

Kovács Imre: A szurkolóinknak köszönöm a szurkolást, és hogy megnyertük a mérkőzést a bajnokaspiráns ellen. Nagyon megköszönöm a játékosaimnak a hozzáállást és a mutatott játékot. Rezes Lászlónak köszönjük, hogy góllal és gólpasszal járult ehhez hozzá. További sok sikert a Nádudvar csapatának, az ifiknek üzenem, hogy srácok, ha fejben együtt leszünk, sikereket fogunk elérni, küzdjetek a győzelemért! Köszönöm a korrekt játékvezetést!

Gere Csaba: Az eredmény fordítva reálisabb lett volna…

Nagyrábé Petőfi SE – Földes KSE 3–0 (3–0)

100 néző. Vezette: Hajdú I. (Katona L., Török Cs.)

Nagyrábé: Jónás B. – Kiss B., Szőke M., Kolompár D., Szabados M., Mészáros I., Nagy Cs. (Tüdős L.), Kordás J. (Ötvös S.), Szőke A., Kovács A., Balogh Cs. (Boshnjaku R.), (Szutor T.). Edző: Bende Tibor.

Földes: Horváth Zs. – Kiss Z., Dede I., Bernáth I., Bakonyi J., Tóth S., Ispán R., Orsó A., Papp K., Karmazsin Z., Papp B. Edző: Mező Bence.

Gól: Kiss B.(2), Nagy Cs. Jók: Kiss B., Kolompár D., Szőke A., illetve Kiss Z., Papp B., Dede I., Bakonyi J.

Bende Tibor: Az első húsz percben nem tudtuk átlépni az árnyékunkat, majd magabiztosan álltunk fel két egyéni villanásból és egy hibából. Ezt követően fokozatosan vettük át a játék irányítását, és végig kézben tartva a meccset végül nyertünk. Gratulálok az ifi csapatomnak! További sok sikert az ellenfélnek!

Mező Bence: A mai mérkőzés egyetlen pozitívuma az első húsz perc, ha ekkor betalálunk, másképp alakulhatott volna, de a futballban nincs „ha”. További sok sikert a Nagyrábé csapatának!

Bestrong SC – Báránd KSE 10–0 (3–0)

50 néző. Vezette: Gálfi F. (Pintér Á., Nedeczky Zs.)

Debrecen: Dudás Cs. – Lénárt P., Madar Cs. (Daku B.), Bartók P. (Rizán Zs.), Molnár Z. (Dobi N.), Radványi R., Magyar A. (Brehószki B.), Dede B., Szabó S. (Tar G.), Tóth Z. Párducz T. Edző: Köstner Tamás.

Báránd: Nagy K. – Kuhajda A., Kiss T., Mátyás A., Orbán L. (Kovács B.), Bodó L. (Kelemen T.), Török D., Ispán J., Bodnár P., Dede L., Kovács A. (Borbély J.). Edző: Bodó Lajos.

Gól: Molnár Z. (3), Lénárt P. (2), Párducz T., Tóth Z., Bartók P., Brehószki D., Tar G. Jók: mindenki.

Köstner Tamás: Igyekezett felnőni a megye II-es csapatunk a megye III-ashoz.

Bodó Lajos: Kiütéses vereség, tízet számoltak ránk. Gratulálok a Bestrong csapatának!