2017.02.02. 09:07

Az élről várhatják a sorsolást az újvárosiak

Balmazújváros - Magabiztosan kezdte az Eger elleni, idegenbeli Liga Kupa mérkőzését szerdán délután a Balmazújváros, mely negyed óra után 7-3-ra vezetett. A folytatásban kapaszkodtak az egriek, de hiába, egyenlíteni nem tudtak, 9-7-re mentek az újvárosiak a szünetben.

Negyvenöt perc játékot követően még mindig magabiztosan uralta a meccset a Balmaz (16-12). A hajrára sem engedtek ki a hajdú-bihariak, 24-18-ra nyertek Bali Richárdék.

Az Újváros így hibátlanul zárt az A csoport élén, hét összecsapás alatt 13 pontot gyűjtöttek Temesvári Jánosék, akik így bekerültek a legjobb négy közé, és várhatják a sorsolást. Az elődöntőben és a fináléban is oda-visszavágós alapon mérkőznek majd meg a résztvevők.