„Hetvenöt percig még a fociról szólt a mai mérkőzés”

Íme, itt vannak a megye II. bajnokság 11. fordulójának mérkőzései.

DSC-SI–Téglás VSE 1–1 (0–1)

100 néző Vezette: Tóth T. (Benedek Zs., Bak P.)

Debrecen: Jónás Cs. – Farkas D., Kovács P., Olajos I., Sallai Cs., Osváth Cs., Demeter Á. (Bóni B.), Rákos B. (Pereki Á.), Nagyerdei R., Dobi Z., Kiss T. Edző: Selyem Nándor.

Téglás: Nagy Cs. – Nagy J., Szabó G., Köblös L., Juhász M., Tóth Cs. (Karap S.), Hevesi F., Fejes I., Nagy I., Sigér S. (Kovács I.), Horváth P. Edző: Nagy Imre.

Gól: Olajos I., illetve Tóth Cs. Jók: Kovács P., Dobi Z., Olajos I., Kis T., illetve mindenki Ifi: 6–1.

Selyem Nándor: Ellentétes félidő, igazságos döntetlen.

Nagy Imre: Az első félidőben jól és fegyelmezetten játszottunk és megérdemelten vezettünk, a második félidőben nagy nyomást helyezett ránk a hazai csapat, de ezt lelkesedéssel, akarattal, kis szerencsével túléltük. Szerintem rászolgáltunk az egy pontra. Gratulálok csapatomnak.

Egyeki SBSE–Józsa SE 6–2 (3–1)

100 néző Vezette: László J. (Papp N., Posta N.)

Egyek: Domonkos B. – Kovács A., Újvári K., Zsólyomi D., Nagy T. (Márki Zs.), Farkas Z., Farkas 2Z., Len Á. (Kiss F.), Csala R. (Farkas 3Z.), Tóth Sz., Torma S. (Len Sz.) Edző: Farkas Zoltán.

Józsa: Goron B. – Halicsku T., Molnár S., Papp R., Szabó M., Tóth S. (Babics A.), Zabiák P., Jóvér J., Bucskó I., Bardi Á., Fekete L. Edző: Szabó László.

Gól: Farkas Z.(4), Len Á., Farkas 2Z., illetve Molnár S.(2) Jók: Farkas 3Z., Farkas 2Z., Kovács A. Molnár S. Ifi: 2–2.

Farkas Zoltán: Talán a játék minősége elmaradt az elvárttól, de eredményesnek eredményesek voltunk, szóval örülünk a győzelmet, viszont sajnálom ifi csapatunkat, kár hogy a kilencvenedik percben elbuktunk két pontot, győzelmet érdemeltek volna.

Szabó László: Sajnos erre a mérkőzésre kevés játékos állt rendelkezésünkre és így érvényesült a papírforma.

Hajdúdorog SE–Polgári VSE 1–5 (0–3)

150 néző Vezette: Puskás Z. (Gyarmati I., Hajdu P.)

Hajdúdorog: Boros Zs. – Mondok D., Kelemen B. (Kacsó E.), Oláh T., Kovács T. (Szojka I.), Simicsku I., Franczel R., Szabó Z., Kompár G., Sándor J. (Palóczi T.), Percze N. Edző: Szojka István.

Polgár: Bodolai B. – Rédai N., Tóth K., Oláh B., Molnár D., Dobó V., Nagy L., Erős K., Vaszilkó A. (Reszegi L.), Murák K., Puzsár A. Edző: Varga Gábor.

Gól: Percze N., illetve Rédai N.(2), Reszegi L., Murák K., Dobó V. Jók: senki, illetve mindenki, Puzsár A.(a mezőny legjobbja) Kiállítva: Mondok D. Ifi: 3–3.

Szojka István: Egy sokkal jobb játékot játszó polgári csapat ellen szenvedtünk vereséget. Gratulálok nekik a győzelemhez és az ifi csapatunknak a pontszerzéshez.

Varga Gábor: Azt gondolom, hogy ilyen arányban is megérdemelten nyertük meg a mérkőzést, ha a helyzeteinket jobban kihasználjuk, akár két számjegyű is lehetett volna ez a győzelem. Gratulálok a csapatomnak a nagyszerű játékhoz.

ESBE–Báránd KSE 2–3 (0–2)

100 néző Vezette: Darányi A. (Vadon T., Vasas Gy.)

Ebes: Pál T. – Borúzs T., Szabó M., Magyar Sz., Andirkó I., Kovács B., Soós F., Szabó Z., Kelemen L., Al A., Árva D. (Kovács I.) Edző: Kovács Imre.

Báránd: Petrezselyem T. – Nagy Z., Bakonyi J., Csóka G., Szutor T., Török Zs., Kiss T., Ispán J., Taricska G., Papp B., Bodó L. (Szabó L.) Edző: Bodó Lajos.

Gól: Kovács B., Borúzs T., illetve Bakonyi J., Csóka G., Török Zs. Jók: Borúzs T., Magyar Sz., illetve mindenki Ifi: 1–1.

Kovács Imre: Az ellenfél megszerezte a vezetést, majd megduplázta előnyét, a félidőben rendeztük sorainkat, a második félidőben kiegyenlítettük a mérkőzést. A mérkőzés végén viszont a bárándiak egy röviden kifejelt labdából megszerezték vezető találatukat és ezzel megnyerték a mérkőzést. Köszönjük szépen a mérkőzésen megjelent játékosainknak a részvételt. Árva Dávidnak jobbulást kívánunk.

Bodó Lajos: Hősies küzdelemben nagyon fontos három pontot szereztünk. Ebben a helyzetben, amikor alig tudunk kiállni és három játékosom is sérülten vállalja a játékot azt gondolom, hogy ez egy nagyon értékelendő dolog, még jó hogy a szünetben Török Zsolti az öltöző padlóján szerencse pénzt talált és a mérkőzés végén meg is szerezte a győztes találatot, ezek szerint ennek biztos így kellett lennie. Köszönöm minden játékosomnak a mérkőzésen való részvételt.

Debreceni Sport Club–Konyári SE 2–2 (0–1)

50 néző Vezette: Hajdú I. (Pintér Á., Katona L.)

Debrecen: Marton Sz. – Pocsai G., Szabó G., Büdi B., Nagy R. (Győri A.), Molnár B. (Piros A.), Nagy N. (Kiss R.), Lázár R. (Szűcs B.), Dobrán Cs., Szabó B., Papp F. (Selyem D.) Edző: Nagy Róbert.

Konyár: Balogh I. – Lakatos R., Rézműves A. (Hudák I.), Csuka Zs., Czibere B. (Nagy G.), Kis Z., Mészáros K. (Czibere D.), Urbán P., Erdelics T., Horváth Á., Fülöp A. Edző: Czibere Tibor.

Gól: Lázár R., Szabó G., illetve Rézműves A., Urbán P. Jók: Büdi B., Győri A., Szabó G., illetve mindenki Kiállítva: Nagy R., illetve Mészáros K. Ifi: 4–2.

Nagy Róbert: Csapatomnak gratulálok a második félidei küzdeni akaráshoz, ez a hozzáállás hiányzott az első félidőben is, ahhoz hogy meg tudjuk nyerni a mérkőzést. Azt a kis incidenst nagyon sajnálom, elnézést kérek mindenkitől.

Czibere Tibor: Hetvenöt percig még a fociról szólt a mai mérkőzés, addig magasan fölénőttünk a hazai csapatnak. Az utolsó tizenöt percben egy teljesen más sportágban az ellenfél bizonyult jobbnak. Szeretném megdicsérni a csapatomat, hogy az utolsó tizenöt percben sportemberek módjára tudtak viselkedni.

Blondy FC Esztár–Földes 4–1 (2–0)

100 néző Vezette: Szűcs L. (Gáti Cs., Árva A.)

Esztár: Gurzó B. – Kádár B. (Sóvágó S.), Fekete Sz., Jenei R., Vajas V., Mona P., Szalai J., Kun I. (Selyem P.), Szécsi B. (Szima V.), Fekete B., Cseke D. (Szilágyi Cs.) Edző: Mándi László.

Földes: Horváth Zs. (Guth Z.) – Lukács Á., Dede I., Antós S. (Lukács Z.), Madarász S., Kropok D. (Domokos J.), Szilágyi Z. (Mile B.), Sápy B., Bíró B. (Móda G.), Oláh Sz. (Orsó A.) (Földesi A.), Fekete M. Edző: Mező Bence.

Gól: Szilágyi Cs.(2), Vajas V., Fekete B., illetve Bíró B. Jók: mindenki, illetve senki Ifi: 2–0.

Mándi László: A szülinapi ajándékod: hat pont, Isten éltessen Cseh Lajos.

Mező Bence: Egy tompa, lagymatag mérkőzésen ismét nem tudtuk kihasználni a helyzeteinket, még kettő méterről sem. Kapkodtunk, hoztuk a rosszabbnál rosszabb döntéseket, egyénileg és csapatként is jóval gyengébbek voltunk az előző hetekhez képest. Sokkal többet vártam a csapattól.