labdarúgó megye ii.

2020.09.06. 18:21

„A sporinak fölösleges hetvenhatezerszer a sípjába fújni”

Vasárnap egy meccset játszottak a Megye II.-ben, ezzel véget ért a negyedik forduló is.

Fotó: Illusztráció / Shutterstock

Téglási VSE–Egyeki SBSE 1–1 (0–1)

150 néző. Vezette: Búzás A. (Kiss A., Kovács Á.)

Téglás: Nagy Cs. – Nagy J., Szabó G., Köblös L., Tóth Cs. (Hernek P.), Hevesi F., Nagy M., Horváth P. (Kovács I.), Sigér S. (Nagy N.), Aradi L., Hadházi R. (Juhász M.) Edző: Nagy Imre.

Egyek: Pap Z. – Kovács A., Újvári K., Zsólyomi D., Farkas Z. (Nagy T.), Farkas2Z., Len Á., Márki Zs., Csala R. (Farkas Cs.), Tóth Sz. (Virág P.), Torma S. Edző: Farkas Zoltán.

Gól: Szabó G., illetve Zsólyomi D. Jók: Nagy Cs., Aradi L., Szabó G., Nagy M., illetve Kovács A. (a mezőny legjobbja), Zsólyomi D. Ifi: 3–6.

Nagy Imre: Enerváltan, gyengén futballoztunk ma, a pontszerzés a mai napon a legjobb, ami történt velünk.

Farkas Zoltán: Ebből tanulnunk kell. Nem döntöttük el a meccset az első félidőben, így a végén örülnünk kellett a döntetlennek. Úgy gondolom, a sporinak fölösleges hetvenhatezerszer a sípjába fújni, a férfias játékot engedni kellene.