kézilabda

2020.01.08. 20:07

Egy pontot sikerült elhoznia a Lokinak Kisvárdáról

Bár jól küzdött a DVSC Schaeffler, a házigazdák jók voltak az ikszre.

20191022 Debrecen képen: Kovács Péter KP Hajdú-Bihari Napló Döntetlent jászott a debreceni alakulat a dunaújvárosi gárdával szerdán este a debreceni Hódos Sportcsarnokban. képen: Vantara-Kelemen Éva #17

Fotó: Kovács Péter, archív

Két EHF-csoportmeccs között randevúzott a Loki aktuális ellenfelével szerdán, a piros-fehérek Kisvárdára látogattak a bajnokságban.

A meccs eleje kétségkívül a kisvárdaiaké volt, volt olyan szakasza a találkozónak, amikor már négy góllal mentek a hazaiak (16. perc: 8–4).

Ezt követően természetesen muszáj volt összekapniuk magukat Tóviziéknek, szoros is lett a szünet előtt az állás, és egy góllal már a hajdú-bihari gárda dobott többet.

A folytatásban is diktált a DVSC, már Köstner Vilmos tanítványai vezettek, volt, hogy három találattal is.

Az utolsó tíz percre felzárkózott a Kisvárda, sőt, át is vette a vezetést, bosszúságot okozva a maroknyi debreceni szurkolónak.

Kiélezett végjátékot hozott az összecsapás, amelyből mindkét gárda egy ponttal jött ki (28–28).