Szertár Sportbolt Megye I.

By kerekes1
 Nézze meg milyen eredmények születtek a megye I-es csoport vasárnapi fordulójában!

Nyíradony-Ebesi KKSE 1-5 (1-0)

100 néző, vezette: Tatár I. (Szűcs L., Vasziliu T.).

Nyíradony: Kerezsi T. (Tóth Á.) – Pintye D. (Szabó D.), Terdik L., Mercs J., Vajda T. (Bodnár G.), Tóth Gy., Takács A., Bodogán Z., Keczán L., Gráma I., Kórász B. Edző: Antal István.

Ebes: Tömöri G. – Domokos R. (Nagy D.) (Matolcsi S.), Szabó G., Barabás Z. (Bernáth G.), Szabó G., Kanál R. (Szabó Zs.), Varga L., Nagy Zs., Nagy I. (Gömze A.), Nagy M., Domokos I. (Matolcsi T.) Edző: Szabó László. Gól: Takács A., illetve Domokos I., Nagy M. (3), Barabás Z. Jók: Takács A., Mercs J., Pintye D., Kerezsi T., illetve Szabó G., Nagy Zs., a mezőny legjobbja: Nagy M. Ifi: 0-2. Kiállítás: Szabó Zs.

Antal István: – Az egyik szemem szomorú a másik boldog. Egy félidőn keresztül méltó ellenfelei voltunk bajnokesélyesnek, de sajnos kikaptunk. A mérkőzést a hétköznapokon veszítettük el, nem a mai napon. Örömöm az, hogy a volt játékosaim szépen fejlődnek.

Gulácsi Bence, technikai vezető: – Tudtuk, hogy nehéz meccsre számíthatunk, hiszen ellenfelünk nagyon kellemetlen futballt játszik, de a második félidőben magunk javára fordítottuk a mérkőzést és egy szép eredménnyel tudtunk boldog születésnapot kívánni Diszkónak.

Derecske–Hosszúpályi 1-2 (0-1)

100 néző, vezette: Muszka Z. (Puskás Z., Fodor B.).

Derecske: Csekő D. – Fábri D. (Bak I.), Berán B., Fekete S., Gyöngyösi N., Juhos L., Bálint T., Csizmadia Cs., Papp R. (Csuka Zs.), Nyéki S:, Halász A. Edző: Bálint Tivadar.

Hosszúpályi: Fehér G. – Horogh F., Sándor T., Patka J., Erdei Z., Olajos G., Lakatos T. (Horváth G.), Czibere B., Nagy S., Lakatos J. (Szabó B.), Nagy A. (Debreceni Zs.). Edző: Selyem Nándor. Gól: Halász A., illetve Nagy A., Czibere B. Jók: Senki, illetve mindenki, a mezőny legjobbja: Sándor T. Ifi: 2-2.

Török Sándor: – A Hosszúpályi csapata jobban akarta győzelmet, mint hazaiak. A mi játékunk görcsös és pontatlan volt. Megérdemelten vitte el a három pontot Hosszúpályi.

Selyem Nándor: – Ha a helyzeteinket kihasználjuk, sokkal biztosabb győzelmet arathattunk volna.

Hajdúdorog–Téglás 1-2 (0-1)

150 néző, vezette: Lévai Z. (Seres L., Percze Zs.).

Hajdúdorog: Nagy Cs. – Simicsku R., Papp J., Oláh Zs., Pogácsás J., Szabó Z., Szücs R. (Bódi I.), Kovács A., Szojka I., Juhász T., Simicskó Gy. Edző: Juhász Bertalan.

Téglás: Kiss L. – Kiss J., Fábián Nagy T., Csapó A., Kapusi J., Tóth P., Karóczkai V., Deák D. (Danó Zs.), Dudás I. (Marján J.), Kecskés J. (Papp F.). Edző: Szabó Imre. Gól: Juhász T., illetve Tóth P., Kapusi J. Jók: Papp J., Oláh Zs., Kovács A., Szojka I., Juhász T., illetve Kiss J., Tóth P., Kecskés L. Fábián Nagy T., Dudás I., Kiss L., a mezőny legjobbja: Kapusi J. Ifi: 1-2.

Juhász Bertalan: – Hiába nőttünk az ellenfél fölé mind játékban és helyzetben, a sok kimaradt ziccer megbosszulta önmagát. Addig nem fogunk pontot, pontokat szerezni, ha csak ilyen arányban használjuk ki helyzeteinket, és ennyi gólt, gólokat lapunk.

Szabó Imre: – Küzdelmes mérkőzésen szerencsés győzelmet arattunk. A hazaiak második félidei egyenlítése után magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést és Kapusi bombagóljával elhoztuk a három pontot dorogról.