2016.06.30. 15:51
Szívvel-lélekkel – és friss diplomával – az egészségért
Debrecen – Az utolsó nagyobb felvonásához érkezik ezen a hétvégén a nyári diplomaosztó ünnepségek sorozata a Debreceni Egyetemen: az orvosi kar osztott képzésein, továbbá az egészségügyi és a fogorvosi karon végzettek vehetik kezükbe több éves munkájuk gyümölcsét pénteken a díszudvaron. Kattintson a névsorokért!
Debrecen – Az utolsó nagyobb felvonásához érkezik ezen a hétvégén a nyári diplomaosztó ünnepségek sorozata a Debreceni Egyetemen: az orvosi kar osztott képzésein, továbbá az egészségügyi és a fogorvosi karon végzettek vehetik kezükbe több éves munkájuk gyümölcsét pénteken a díszudvaron. Kattintson a névsorokért!
Debreceni Egyetem
Általános Orvostudományi Kar
július 1., péntek, 10 óra, díszudvar
A kar osztott képzéseinek diplomaosztó ünnepségén átadott oklevelek
orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus alapszak
Ajtay-Hegedüs Hajnalka, Bak Mariann, Baráth Barbara, Bodák Annamária, Boholy Boglárka, Boldizsár Szabina, Borvíz Zsuzsanna, Csák Alexandra, Csemer Andrea, Deák Dávid, Dull Zsuzsánna Eszter, Fáber Zsuzsanna, Fazekas Fruzsina, Füry Szilvia, Gyug Krisztina, Halász Hajnalka Emese, Horváth Dalma, Hostyisovszki Nikoletta, Iván Renáta Tímea, Joó Anna, Kalinák József, Kálmándi Rita Angéla, Kapczár Dóra, Karácson Anna, Kekecs Ivett, Knapp Bence Balázs, Kovács Barbara, Kovács Renáta, Kremper Zsanett, Kundrák Ágota, Lakatos Judit, Losonczi Brigitta Krisztina, Magyar Zsuzsanna Édua, Molnár Anett, Nagy Gréta, Nagy Viktória, Nagyová Veronika, Nyilas Vivien, Pap Dóra Lili, Rácz Dóra, Rácz Evelin Noémi, Sanocki Orsolya Borbála, Simon Dorina Viktória, Simon Viktória, Szabó Bianka, Szabó László, Szabó Máté Ákos, Tirincsi Andrea, Viczján Gábor, Virga Brigitta, Záhorská Bianka, Zsemlye Viktor Attila, Zsoldos Emese, Zsolnai Péter
molekuláris biológia mesterképzési szak
Balázs Bence, Farkas Anna, Kálmán Dávid, Kis Adrienn, Molnár Tamás, Nagy Zsófia, Reszegi Andrea Margit, Rezsu Nóra, Sarkadi Gréta, Szabó Anikó, Szabó Krisztina, Szundi Csilla, Tornyi Ilona, Tóth Kinga Fanni, Tóth Zoltán, Vágó Judit, Varga Zsófia
molekuláris biológia mesterképzési szak, angol program
Li Qiuzhen
táplálkozástudományi mesterképzési szak
Dr. Elek Ildikó Beáta, Galgóczi Eszter, Horváth Brigitta, Márkusné Farkas Zsuzsa, Orosz-Tóth Mihály, Pékné Sipos Julianna, Suhajda Fanni
klinikai laboratóriumi kutató mesterszak, nappali tagozat
Baráth Barbara, Diószegi Petra, Farkas Szimonetta, Hurják Boglárka, Lódi Mária, Pólik Zsófia, Sári Zsanett Mercédesz, Somodi Laura, Szabó Anita
klinikai laboratóriumi kutató mesterszak, levelező tagozat
Fazekas Dóra Zita, Sarkady Ferenc
angol–magyar orvos- és egészségtudományi szakfordító
Dr. Gyökeres Éva, Ozgyin Lilla
Debreceni Egyetem
Egészségügyi Kar
július 1., péntek, 13 óra, díszudvar
ápolás mesterszak – levelező tagozat
Bacsó István Sándorné, Batai Zsuzsanna, Békési Krisztina, Bíró Csaba, Kis Péterné Papp Mónika, Reményiné Viszószki Mária Erzsébet, Rutkai Tiborné, Ujfalusi Mónika
egészségügyi szociális munka mesterszak–levelező tagozat
Baloginé Rónai Beáta, Barna Zoltánné, Bereczné Türk Emese Ilona, Csongrádi Gyöngyi Margit, Dancsné Barna Hilda, Deák Beatrix, Farkas Mónika Olga, Kecskés Katalin, Kéningerné Ignácz Ibolya, Kissné Orosz Anita, Korona Imréné, Kovács László, Kujbusné Szulyák Tünde, Mészáros Noémi, Miklósiné Biró Gizella, Nagy István, Nagyné Pintér Zsófia, Pányik Barbara, Pénzes Péter Ádámné, Petró Tiborné, Pivnyikné Antal Ágnes, Radócz Mária Terézia, Szabó Nóra, Vári Zoltán, Zavadovics Judit
szociális munka és szociális gazdaság mesterszak – levelező tagozat
Botfalusi Klaudia, Csatári Emese, Csobán Otília, Ditzendy Károly Arisztid, Hargitainé Rácz Mariann, Kajuháné Szemerszki Tünde, Koncz Edina, Korpai Tibor, Krakkó Károly, Kupás Bettina, Ménesi Tünde Mónika, Pappné Takács Mariann, Rácz Istvánné, Sitkuné Técsy Éva, Szilágyi Éva, Tóth Sándorné, Tóthné Horváth Erzsébet
ápolás és betegellátás alapszak – ápoló szakirány – nappali tagozat
Barth Anita, Battyáni Bernadett Ildikó, Drimba Lilla, Fagyalné Szél Amália, Gazsó Adrienn Tünde, Kirperger Renáta, Kovácsová Annamária, Körmöndi Péter, Laczi Hajnalka, Laczi Mónika, Márton Anita, Máté Balázs, Molnár Klaudia, Papp Rita, Pintér Orsolya, Remete Dóra, Sánta Nikoletta, Szakolczai Denise, Varga Emese
ápolás és betegellátás alapszak – ápoló szakirány – levelező tagozat
Ágostonné Doma Magdolna, Balsa József, Balsáné Berta Erzsébet, Ciránkuné Török Ágnes, Domokos Imréné, Fodorné Szabó Erika, Gindeléné Fazekas Mónika, Horváthné Balogh Erika, Jagó Melinda, Kalóné Paczák Hilda Ilona, Kissné Sztankovics Ildikó, Kocsárdi Klaudia, Kovács Lászlóné, Kozákné Viszlai Erika, Márki Lajos, Meleg Mihályné, Nagy Sándorné, Restásné Fogarasi Emese, Sándorné Úr Szabina, Setét Klára, Szalontainé Török Anett, Szepesi Brigitta, Szidon Mihályné, Szodrainé Farkas Erzsébet
ápolás és betegellátás alapszak – mentőtiszt szakirány – nappali tagozat
Ardai Anna, Berényi Dalma Zenina, Csattos Máté Tibor, Enyedi Beáta Ibolya, Horváth Rita, Józsi Dániel, Mészáros Ágnes Edit, Szabó Viktória, Szabová Alexandra, Takács Nikoletta, Terdik Márta, Zsiros Péter
ápolás és betegellátás alapszak – mentőtiszt szakirány – levelező tagozat
Jenei Krisztián, Pflanzner Tibor, Szabó Tamás, Teszenyi József
ápolás és betegellátás alapszak – szülésznő szakirány – nappali tagozat
Barthal Zsanett, Bélteczki Vivien Klaudia, Csomós Orsolya, Daróczi Nóra, Duró Brigitta, Erdődi Kata, Gábor Edit, Gál Petra Sára, György Katalin, Juhász Csenge, Juhász Karina Dorina, Kerekes Dóra Katalin, Kovács Karina, Mészáros Tímea, Nagy Alexandra Szabina, Nagy Renáta, Polgár Andrea Ingrid, Radócz Viktória, Szabó Anita, Szücs Zsuzsanna Dóra, Tajti Judit, Tóth Judit, Tóth Kitti, Vass Ágnes, Végh Krisztina, Vékony Vivien
ápolás és betegellátás alapszak – szülésznő szakirány – levelező tagozat
Matóné Rákóczi Valéria, Nemes Marianna, Paládi Éva
egészségügyi szervező alapszak – nappali tagozat
Czinkóczki Erika, Dolgos Nikolett, Faragó Máté Mihály, Földi Nikolett, Gyetkó Tamara, Hajós Emília, Jankó Annamária, Lovas Vivien, Makács Klaudia, Papp Nikoletta, Szabó Evelin Alexandra, Szűcs Lili, Váradi Dávid
egészségügyi szervező alapszak – levelező tagozat
Balogh Etelka, Bodnár Andrásné, Kosztonyák Nikoletta, Matuláné Farkas Éva
egészségügyi gondozás és prevenció alapszak – védőnő szakirány – nappali tagozat
Bagoly Réka, Bogár-Aranyi Erika, Bunkóczi Rita, Császár Csilla, Fedorszki Andrea, Hajdu Csilla, Hegedüs Mariann, Huszti Edina, Izsák Aliz, Kovács Bernadett, Kovács Edit, Laczik Márta, Magyar Lilla, Mezei Zsuzsanna, Mihályi Zsanett, Miklovicz Bettina, Molnár Gabriella Olekszandrivna, Nagy Katalin, Orosz Éva, Pál Renáta, Papp Alexandra, Pásztor Anett, Pózmán Ibolya, Somné Varga Viktória, Szakolczai Enikő, Szunai Szilvia Judit, Tamasi Erika, Tehenes Viktória
szociális munka alapszak – nappali tagozat
Dombrády Cintia, Szilva László
szociális munka alapszak – levelező tagozat
Kovácsné Lőrincz Tímea, Matécsa Tibor, Maximovits Szilárd, Péntek Nóra, Szilágyi György, Tusják Zoltán
közösségi animátor szakirányú továbbképzés – levelező tagozat
Dr. Szikora Lászlóné (kitüntetéssel végzett)
munkaerőpiaci tanácsadó szakirányú továbbképzés – levelező tagozat
Boruzsné Szatmári Erzsébet (kitüntetéssel végzett), dr. Méray Krisztina, Tóth Edit Ilona
terepgyakorlat-vezetés szakirányú továbbképzés – levelező tagozat
Bereczné Türk Emese Ilona
szociális és ifjúsági munka felsőoktatási szakképzés – nappali tagozat
Jászovics Zsuzsanna, Körmöndi Mónika, Sebő Orsolya Zsuzsanna
szociális és ifjúsági munka felsőoktatási szakképzés – levelező tagozat
Balog Judit, Fehér Bernadett, Kovács Gyuláné, Lakatos Róbert Sándor, Márföldi Nikoletta, Matóné Kis Edit, Móré Alexandra, Precznerné Hercegfalvi Bernadett Mária, Rácz Dóra, Rézmüves Márk, Riczu Tamás, Támba Róbertné, Vass Sándor
Debreceni Egyetem
Fogorvostudományi Kar
július 1., péntek, 16 óra, díszudvar
Antal Zsuzsa, Bata Éva, Berecz Éva, Béres Noémi, Bernula Marina, Bezsilla Zsófia, Csizmár Anita, Dakos Adél, Daubner Roland Róbert, Gálffy Richárd, Hadházi Zsófia, Hatos-Ágyi Eszter, Hegedűs Nándor, Himer Boglárka, Kocsis Alíz, Kósa Éva, Kota Gabriella, Kotán Zsuzsanna, Lipták Alice, Máthé Izabell, Ménfői Fanni, Méri Annamária, Mészáros Kinga, Mocsári Gergely, Nagy Dezső, Orosz Emese, Pazár Kitti, Porcs Balázs, Pusztai Anna, Soós Gergely, Suta Márton József, Szepesi Zita, Tar Fábián, Tarczali Réka, Timár Luca, Tóth Barbara Kata, Vékony Barbara, Vincze Szilvia, Zagyva Orsolya, Zatik Anna, Zolnai Antal Péter
Angol program
Abbasi Mohammad, Abdolhosseini Mohammad, Aljundi Safaa, Attarzadeh Nasrabadi Mahtab, Bains Nikita, Baranpourian Ali, Bassi Keiren, Chand Gaurav, Charilaou Paris, Chaudry Uzma Khalid, Dumbuya Joseph, Ghiasifard Pooyan, Gholikhan Gharakhani Aryan, Haji Amir, Harilal Tejal, Hewitt Adam, Hosseinzadeh Farrokh Pourya, Hussain Muhammad Rizwan, Huynh Ngoc Anh Tu, Karimi Mohammad, Kasoulides Georgios, Kassem Yesmin, Masciarelli Lorenzo, Odysseos Elena, Panesar Assa Singh, Parekh Anjali, Patel Dev Rajendra, Rastagoo Parsa, Salama Anthony Pierre, Sandhu Harpreetpal Singh, Singh Baljit, Sotomi Olaoluwa Eniola, Sumathipala Saveera Bhanuransi, Talebloo Mina, Ubhey Tarnjeet, Vara Sneha, Vukas Milos, Waheed Maryam, Yousaf Sheraz