Karrier

2020.02.20. 10:54

Álláshirdetés

Kelet-Magyarország vezető szendvicspanel és trapézlemez gyártó cége, a Metál-Sheet Kft. az alábbi munkakörökbe várja mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a munkánkban és megfelelnek a felsorolt feltételeknek.

ÉRTÉKESÍTŐ:

Feladatok:

  • Személyesen, telefonon, e-mailen történő rendelésfelvétel,
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, új partnerek felkutatása,
  • Termékek ajánlása, értékesítése,
  • A raktárkészletek figyelemmel kísérése,
  • Előzőleg leadott rendelések rögzítése és nyomon követése
  • Elvárások:

  • Fémiparban szerzett, értékesítői tapasztalat
  • Nyitottság a kihívásokra, új dolgokra, tanulási hajlandóság
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű, számítógépes ismeretek
  • Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony, fiatalos környezetben
  • Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér
  • Kihívás és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Előnyök:

  • Használható idegen nyelvtudás
  • Építész tervezői programok ismerete
  • Magasépítő mérnök vagy technikusi végzettség

    ÁRUKIADÓ / TARGONCÁS:

    Feladatok:

  • Raktári anyagmozgatás
  • Legyártott termékek teherautóra való elhelyezése
  • Áruk átvétele és kiadása

  • Targoncavezetői engedély és jogosítvány
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség
  • Fontos, hogy önállóan és csapatban is megállja a helyét
  • Előny:

  • Oldalvillás targoncával szerzett munkatapasztalat
  • Hasonló beosztásban szerzett tapasztalat

  • Főállású, bejelentett munkaviszony
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

    FÉMIPARI GÉPKEZELŐ:

    Főbb feladatok:

  • •fémipari gépek kezelése
  • lemezek megmunkálása
  • elkészült termékek mozgatása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Büntetlen előélet
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Fémipari gépek kezelésében szerzett jártasság
  • Szakirányú szakmunkás végzettség
  • Lemezmegmunkálásban szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői képzettség és gyakorlat
  • Darukezelői végzettség vagy OKJ-s bizonyítvány

  • Főállású munkaviszony

  • Gépkezelő

  • Pályakezdő

    Munkavégzés helye:

    4002 Debrecen

    A mennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és megfelel a feltételeknek, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: [email protected]

    (hirdetés)

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!