Kontroller

2019.05.28. 21:36

Állásajánlat

A HM ARZENÁL Elektromechanikai zártkörűen működő Részvénytársaság állásajánlata.

HM ARZENÁL Elektromechanikai zártkörűen működő Részvénytársaság

(4461 Nyírtelek, Dózsa György út 121.)

azonnali belépéssel felvételt hirdet

KONTROLLER

munkakörbe, teljes munkaidős foglalkoztatással, határozatlan időtartamra kötött munkaszerződéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kimutatások, pénzügyi elemzések, jelentések és riportok készítése, stratégiai döntésekhez megfelelő minőségű és mennyiségű adat előkészítése
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Költségek nyomon követése és optimalizálása
  • Kiértékelések készítése, adatszolgáltatás
  • Közreműködés a társaság üzleti terveinek kidolgozásában, és azoknak a pénzügyi területet érintő lebontásában

  • A munkáltató kontrolling jelentéseinek elkészítésében történő részvétel
  • Döntéstámogatás, vezetői információ-szolgáltatás
  • Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Naprakész számviteli, könyvelési és adózási ismeretek
  • Legalább 5 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség
  • Rendszerlátás, analitikus szemlélet
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Előnyt jelent:

  • Pénzügyi, kontrolling területen szerzett végzettség
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Bérezés és egyéb juttatás megállapodás szerint.

    Jelentkezés önéletrajzzal és bérigény megjelölésével, kizárólag az [email protected] e-mail címen.

    (hirdetés)

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!