szon-sportoldal

2008.03.20. 10:21

Leszakadt a gyűrű, várják az állásfoglalást

<p>Egy-egy győzelem és vereség valamint egy félbeszakadt mérkőzés a Marso-Vagép NYKK U20-as csapatának elmúlt hetekbeli mérlege. Az Albacomp elleni hazai találkozó egy zsákolás következtében félbeszakadt.</p>

Falco KC–Marso-Vagép NYKK 89–80 (20–23, 25–14, 19–19, 25–24)
NYKK: Bus M. 22/18, Csempesz B. 6, Hájer 5/3, Mohácsi 36, Horváth B. 10. Csere: Goda L. 1, Baranyi, Sipos Cs. Edző: Ferenczi Tamás.
Marso-Vagép NYKK–Kecskemét 97–82 (19–24, 36–20, 11–23, 31–15)
NYKK: Bus M. 24, Csempesz B. 9, Hájer 20/3, Mohácsi 25/3, Horváth B. 12. Csere: Goda L. 2, Sipos Cs. 2, Baranyi 3/3. Edző: Ferenczi Tamás.
Marso-Vagép NYKK–Albacomp 54–59 (15–23, 24–15, 15–21) – a 29. percben a félbeszakadt
NYKK: Bus M. 18/12, Csempesz B. 11/3, Hájer 11, Mohácsi 8, Horváth B. 2. Csere: Goda L. 4, Baranyi. Edző: Ferenczi Tamás.

A 29. percben az Albacomp játékosa, Keller zsákolását követően a gyűrűt másodszor is megrántotta, melynek következtében az leszakadt. Rövid idő elteltével nem sikerült megjavítani, és kb. 35 perc technikai szünet után a mérkőzést félbeszakította a játékvezetői páros. A két csapatvezetővel egyeztetve a hosszú szünet utáni folytatás fokozott sérülésvesszéllyel járt volna, továbbá a felnőttmérkőzés kezdési időpontjának jelentős csúszásását okozta volna. A szövetség állásfoglalását várják a mérkőzés sorsával kapcsolatban.