2017.09.24. 21:45

Hatéves debreceni kislány aratott a karate bajnokságon

Debrecen - Hat érmet és egy teljesítmény kupát hozott el a hatéves józsai Őri Panna Krisztina a szerencsi karate OB-ról.

A Hajdú Bushido Karate Sportegyesület szeptember 23-án Szerencsen, az SKS-SKDUN shotokan karate szövetség országos bajnokságán képviselte a hajdúságiakat.

Az egyesület 16 fővel indult az OB-n, a debreceni klub legeredményesebb versenyzője Őri Panna Krisztina (6 éves) volt, aki formagyakorlatban és küzdőgyakorlatban is megnyerte az egyéni versenyszámát, valamint ezek egy fokkal nehezebb felnevezéseit is. Pancsi a csapat formagyakorlatokban ezüst- és bronzérmet szerzett társaival, és mindezzel kiérdemelte az OB legeredményesebb leány versenyzőjének járó kupát.