Egy győzelem, egy vereség a DEAC futsalosaitól

A debreceniek mindkét meccsen nagyot küzdöttek.

Vass Ottóék remek futsalt játszottak

Forrás: DEAC-archív

A DEAC U17-es és U19-es futsalosai hazai környezetben léptek pályára az Aramis ellen a hétvégén. Fiatalabb korosztály remekelt az első félidőben, ennek köszönhetően a szünetben 4–0 állt a kijelzőn – írta a deac.hu. A második félidőben a vendégek Somogyi Patrik duplájával kozmetikáztak az álláson, ám Vass Ottó legénységének a győzelme nem forgott veszélyben.

Az U19-esek mérkőzésén az első percben két találat született, előbb Varga Zoltán Péter, kicsit később pedig Kiss Botond köszönt be. A 26. minutumban Varga ismét eredményes volt, így újra átvette a vezetést. A hajrá az Aramisnak sikerült jobban, a 2–3-as végeredményt Körtélyesi Viktor Zoltán állította be.

A tények:

Országos U17-es bajnokság

DEAC–Aramis SE 6–2 (4–0)

Gólszerzők: Ficsor (12.), Karacs (15.), Dudás (17.), Kéki (18.), Barna (28.), Papp Z. (38.), ill. Somogyi (35., 38.)

Országos U19-es bajnokság

DEAC–Aramis SE 2–3 (1–2)

Gólszerzők: Varga (1., 26.), ill. Kiss B. (1.), Szücs B. (36.), Körtélyesi (38.)