Megye II.

2022.11.06. 19:24

„További sok sikert kívánok a szebb napokat is megélt Nyíracsádnak!”

Két vasárnapi meccsen tizenhat gól született a labdarúgó megyei másodosztály Északi csoportjának 11. fordulójában.

Forrás: illusztráció / Shutterstock

Megyei II. osztály, Északi csoport

Nyírmártonfalva SE – Bocskai SE Vámospércs 5-1 (3-0)

200 néző. Vezette: Gálfi F. (Hajdu P., Kovács R.).

Nyírmártonfalva: Kelemen K. – Szemán B. (Mandics I.), Tóth T., Károlyi A. (Jónizs A.), Szemán N. (Vértesi N.), Szemán T. (Lakatos M.), Szemán Be., Verdes E. (Havrilla I.), Rózsa N., Kiss I., Ladó S. (Kiss G.). Vezetőedző: Konyári Sándor.

Vámospércs: Bányai Cs. – Vincze V.(Forgács I.), Nagy N., Ladányi R., Balogh S., Nagy O., Asztalos S.(Szőke I.), Nagy L., Szarvas L., Vértesi P., Sándor B. Vezetőedző: Oláh Sándor.

Gól: Tóth T. (3), Kiss I. (2), ill. Szarvas L. Jók: Kiss I., ill. senki.

Konyári Sándor: Nem tudtunk teljesen felpörögni, az ilyen kötelező mérkőzéseket a legnehezebb abszolválni. Ez ma fél lángon égve is sikerült.

Oláh Sándor: A mai mérkőzésen ennyire voltunk képesek.

Petőfi SE Nyíracsád – Tiszacsegei VSE 1-9 (1-2)

50 néző. Vezette: Vadon T. (Percze Zs., Kozma M.).

Nyíracsád: Balogh Cs. – Szabó T., Béres Cs. (Maczó Cs.), Ugyan R., Farkas Z., Gugg K. (Bognár A.), Balogh T. (Berna B.), Illés P., Gulyás G. (Papp Zs.), Mike I., Bacsó D. Vezetőedző: Berna Bence.

Tiszacsege: Baranyi Cs. - Gréz K., Jecs J., Csernik J., Deli G., Simon Z. (Hajdu N.), Nagy L., Tóth T. (Budai B.), Répási Gy., Csurgó Á., Simon N. Vezetőedző: Simon Zoltán.

Gól: Gugg K., Ill. Csernik J.(2), Simon N. (3), Jecs J., Nagy L., Deli G. (2). Jók: senki, ill. mindenki. Ifi: 1-6.

Berna Bence: A 60. percig nagyon jól tartottuk magunkat, azonban egy értelmetlen kiállítás eldöntötte a mérkőzés sorsát. Sajnálom, hogy így alakult. Nem volt benne… Jövő héten megpróbálunk javítani. Gratulálok az ellenfélnek! További sok sikert Tiszacsege csapatának!

Simon Zoltán: Az első félidőben lezárhattuk volna a mérkőzést, de nagyon sok helyzetet kihagytunk. Az eredmény tükrében is megérdemelten nyertünk. További sok sikert kívánok a szebb napokat is megélt Nyíracsádnak!