„Borzalmas talajú pályán igazságos döntetlen született”

Sok csapat panaszkodott a pályára, gólokból azonban így sem volt hiány.

50 néző. Vezette: Kovács Á. (Lévai Z., László J.)

DASE: Kerekréti G, Nagy B., Nagy L., Fényi B., Csák Zs. (Rácz N.), Éles M., Éder G., Ramakhutla S. (Dobos Á.), Balogh B. (Gudmundsson J.), Deák Z., Győri R. (Barcza Á.). Edző: Kovács Miklós

Hajdúböszörményi TE: Tóth Cs., Dénes S., Papp N., Forgó P., Somogyi M., Borbély M., Gyarmati Z. (Mizsei Zs.), Hutka D. (Reszler Zs.), Bányász A., Kocsis L., Kálmán P. (Horváth L.) Edző: Kaszás János

Gól: Ramakhutla S. Jók: mindenki. Kiállítva: Papp N.

Kovács Miklós: Az első félidőben az ellenfelünk fölé tudtunk kerekedni, néhány helyzet kimaradt az ellenfél kapuja előtt, míg ők komolyabb lehetőséget nem igazán tudtak kidolgozni, majd a második félidőben a korai vezető gólunk után egy kiállítás nehezítette az ellenfél dolgát. Ám ezt nem sikerült jól lereagálni, mi több, tőlünk is kiállítottak egy játékost, valamint a meccs legvégén ismételten kiállították egy játékosunkat. Így a vége izgalmasra sikeredett. De szerencsére álltuk a sarat és egy fontos hazai győzelmet szereztünk.

Kaszás János: Egyenlő erők küzdelme folyt, mindkét csapat eldönthette volna a maga javára a mérkőzést,de sajnos a játékvezető tette ezt a két csapat helyett.

Bocskai SE–DSC-SI 3–2 (0–1)

50 néző. Vezette: Erdélyi T. (Vadon T., Karsai B.)

Bocskai SE: Bányai Cs., Pólyik D., Nánási D. (Sándor B.), Szabó K. (Kolompár R.), Nagy N. (Dubrovszkij L.), Kolompár K. (Szarvas L.), Balogh S. (Forgács I.). Károlyi A. (Kolompár K.), Nemes E., Kolompár J., Kovács Gy. (Vincze V.). Edző: Varga Zsolt

DSC-SI: Sallai J., Tapoti J., Kovács P., Nánási M., Somogyi I., Buglyó A., Nemes Z., Szikszai A.(Nagy Á.), Félegyházi Z., Kiss T., Sütő N. Edző: Selyem Nándor

Gól: Nemes E., Kolompár K., Kolompár K., illetve Nemes Z., Sütő N. Jók: Sütő N.

Varga Zsolt: Nagyon megérdemelte már a csapat a győzelmet, bár ha tehettem volna, akkor a forgatókönyvet máshogy írtam volna. Sok sikert kívánok a szimpatikus DSI-nek!

Selyem Nándor: Egy megnyert mérkőzést sikerült elveszíteni. 2 gól után is volt 100 százalékos helyzetünk, ezt kihagytuk, az ellenfél pedig egy szabadrúgásos gól után belelkesedett és megnyerte a mérkőzést. Igaz, hogy a mezőnyben jól játszott a Vámospércs, de így is meg kellett volna nyerni a mérkőzést.

Derecskei LSE–Kabai Meteorit SE 0–0 (0–0)

50 néző. Vezette: Tatár I. (Hetrovics R., Farkas B.)

Derecskei LSE: Fülöp G., Szilágyi M., Bun R., Komjáti D., Papp Á., Bozsányi T., Pintér D. (Picsuk L.), Tonhaizer F., Borbíró D., Vadász I., Sinka M. Edző: Szép Sándor

Kaba Meteorit SE: Baranyi S., Pallagi J., Szabó P. (Nagy K.), Mester M., Plókai G., Kovács M., Tóth Z., Tóth P., Bernáth B. (Szabó B.), Németh M., Bajnók I. Edző: Tóth Péter

Jók: mindenki. Kiállítva: Tóth P. Ifi: 3-4

Szép Sándor: Jó csapat ellen egy nagyon jó vonalú mérkőzésen, van egy kis hiányérzetem, ugyanis, itthon tarthattuk volna a 3 bajnoki pontot, de a jövő héten 11-es rugó bajnokságot rendezünk a derecskei Sárostói pályán.

Tóth Péter: Labdarúgásra alkalmatlan talajon a hazai csapat taktikája érvényesült. A végén szerencsére elhoztuk az egyik pontot, sok sikert kívánok a derecskének.

Egyeki SBSE–DEAC II. 3–5 (1–5)

300 néző. Vezette: Hajdú I. (Katona L., Török Cs.)

Egyeki SBSE: Papp Z. (Kalóz I.), Zsólyomi D., Nagy T., Len Sz., Farkas Z., Len Á., Újvári K., Mester T. (Csala R.), Tóth Sz., Ficsór B., Torma S. Edző: Farkas Zoltán

DEAC II: Kovács D., Áros Cs., Fodor T., Hermann D., Kertész K. (Ibrahim K.), Papp G., Orbán A .(Sütő B.), Katona Z., Váradi L., Juhász B., Balogh Á. Edző: Katona László

Gól: Len Á., Farkas Z., Nagy T., illetve Kertész K.(3), Orbán A., Papp G. Jók: első félidőben senki, másodikban mindenki. Ifi: 0-9

Farkas Zoltán: Sajnáljuk, hogy nem a második félidőben kezdődött a meccs, az 1-5-ös félidő ellenére volt esély a nyerésre. A mai nap pozitívuma, hogy nyertünk egy félidőt. Gratulálok a DEAC-os fiataloknak, parádésak voltak!

Katona László: Nagyon jó első félidőt produkáltunk szebbnél szebb gólokkal, de a második félidőben szégyenteljes teljesítményt nyújtottunk!

BUSE–Monostorpályi SE 0–0 (0–0)

80 néző. Vezette: Orosz J. (Gyarmati I., Juhász D.)

BUSE: Alimán Gy., Kardos i., Nagy B., Békési D., Váradi M. (Puskás Z.), Csordás J., Polonio-Guerreiro J., Trencsényi J., Ertsey Zs., Nagy K. (Mező L.), Nagy I. (Szabó G.). Edző: Szitkó Róbert

Monostorpályi SE: Bákonyi N., Sós D., Bojti Á., Gyöngy T. (Illés D.), Nyilas Sz., Kónya M., Rostás G., Sólyomi M. (Varga B.), Szilágyi A. (Bodnár L.), Bacsó A., Gyügyei Z. Edző: Bereczky Bence

Jók: Bakonyi N., Nyilas Sz., Sós D., Szilágyi A.

Szitkó Róbert: Reális eredmény született a kevés helyzetet hozó mérkőzésen. Pozitívum, hogy nullára le tudtunk hozni hátul egy meccset, valamint a legnagyobb helyzet is előttünk adódott, de a gól ismét hiányzott.

Bereczky Bence: Borzalmas talajú pályán igazságos döntetlen született. Nem gondoltam volna, hogy tudunk gól nélküli döntetlent játszani. Valamint azt sem, hogy sárga lap nélkül le tudunk hozni egy meccset. Ma mindkettő megtörtént. Gratulálok az ifisták győzelméhez.

Püspökladány LE–Nyíradony VVTK 0–2 (0–2)

35 néző. Vezette: Barta T. (Petrovszki P., Zsótér R.)

Püspökladány LE: Kunkli Z., Bernáth G., Bodó T., Berde M., Simon N., Danka L. (Veres S.), Ferenczi L., Jámbor M., Szabó B. (Horváth I.), Pap L., Daróczi D. Edző: Szabó Máté

Nyíradony VVTK: Rácz T., Gyurina J., Nagy K., Kántor T., Gáll F. (Nagy A.), Bara M. (Mile M.), Bogár M., Kiss G. (Vass G.), Daru I., Kovács Gy. (Ugyan R.), Tömöri L. Edző: Dán Ferenc

Gól: Gáll F.(2). Jók: senki. Ifi: 1-3

Szabó Máté: Meg kell védeném a játékosaimat, ugyanis több mint fel éve nem volt lehetőségünk füves pályán edzeni, így nehéz. Súlytalanok, ritmustalanok voltunk a mai mérkőzésen, esélyt sem adva magunknak a pontszerzésre. Gödörbe kerültünk, amiből csak összetartva, együtt, hittel és akarattal tudunk kimászni és ki is fogunk!

Dán Ferenc: Gáll Feri megtalálta a góllövő cipőjét! A védekezésünk továbbra is stabil, a csapategység egyre jobb! A végjátékban vannak még hibák, de minden elismerésem a játékosoké, amiért 4 meccse veretlenek és nem kaptak gólt. Továbbra is szerénynek kell maradnunk és tovább dolgoznunk keményen. További sok sikert a Püspökladánynak!

Sárrétudvari KSE–Balmazújvárosi FC 2–3 (1–2)

150 néző. Vezette: Pósa Zs. (Papp J., Horváth J.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B., Kiss Cs., Tóth N., Kiss N., Füleki B., Vass Á., Gál M. (Balogh Sz.), Nagy L., Nemes B., Kiss D., Nagy M. (Vincze Cs.). Edző: Földesi Ambrus

Balmazújvárosi FC: Csorvási T., Vénig A. (Molnár Sz.), Rőth A. (Silling M.), Sallai Cs. (Prokisch D.), Szabó B. (Nagy Z.), Tóth G., Galla P., Urbin P. (Rákos B.), Bokros T., Fodor T. (Kovács M.), Sándor H. Edző: Lajos Ferenc

Gól: Vass Á., Tóth N., illetve Fodor T., Rőth A., Szabó B. Jók: Bokros T. Tóth G. Fodor T. Kiállítva: Földesi A.

Földesi Ambrus később nyilatkozik.

Lajos Ferenc: A játékvezető szemszögéből nem túl kellemes mérkőzésen a küzdelem dominált, a játék kevésbé.

Hajdúnánás FK–Hajdúsámson 1–1 (1–1)

100 néző. Vezette: Dobi Zs. (Pál G., Csiszár K.)

Hajdúnánás FK: Kanócz B., Tóth B. (Papp L.), Vadász L. (Csatári D.), Andorkó S., Kiss L., Linzenbold Zs., Újvári Zs., Lakatos N. (Uri M.), Fodor J. (Kökényesi Zs.), Bohács B., Lovas M. Edző: Daróczi Péter

Hajdúsámson: Nagy P., Jánosi B. (Dávid T.), Balla B., Faragó B., Mertin L., Molnár Á., Mertin D., Szabó B., Bordás Á., Kiss R., Tóth B. (Tóth G.). Edző: Halász Zoltán

Gól: Andorkó S., illetve Szabó B. Jók: Ordás Á., Balla B., Molnár Á., Faragó B. Ifi: 0-1

Daróczi Péter: Ezen a pályán sajnos futballozni nem lehet, küzdelmes mérkőzésen nem tudtuk itthon tartani a 3 pontot!

Halász Zoltán: Nagyon rossz előjelekkel vágtunk neki a találkozónak, de összességében megérdemelten viszünk haza egy pontot Hajdúnánásról. A mai mérkőzésen a pálya talaja nem volt alkalmas a kombinatív játékra, mi is csak célfutballra rendezkedtünk be, dicséret illeti a ma pályára lépőket.