Párosban nyert tenisztornát Bondár Anna

A döntő után egyből nyilatkozott nekünk.

20210126 Debrecen fotó: Kiss Annamarie KA Hajdú-Bihari Napló Portré riport: Bondár Anna teniszező.

Fotó: KISS ANNAMARIE

A Hajdúszoboszló SE teniszezője két szettben 7:6, 6:2-re egy belga sportolóval, Kimberley Zimmermannal az oldalán legyőzte a svájci Xenia Knoll, és a román Elena Gabriella Ruse duót a prágai 25 ezer dollár összdíjazású ITF-torna fináléjában szombaton. – Szoros, kiélezett első szett után sikerült ellenfelünk fölé kerekednünk és két szettben befejezni a mérkőzést. Nagyon örülünk a győzelemnek, reméljük hamarosan újra tudunk valami hasonlóan szép eredményt produkálni – mondta a haon.hu-nak Bondár Anna közvetlenül győzelme után.