labdarúgó megye i.

2021.02.21. 19:36

„Az egyiknek minden sikerül, a másiknak meg semmi”

Két meccset játszottak a Megye I.-ben, mutatjuk az eredményeket.

20210130 Hajdúszoboszló Fotó: Matey István MI Hajdú-bihari Napló HSE-Monostorpályi megyei I labdarúgó mérkőzés.

Fotó: Napló-archív

Balmazújvárosi FC–Aqua-General HSE 0–4 (0–2)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Tatár I. (Vilmányi S., Molnár L.)

Balmazújvárosi FC: Csorvási T.–Galla P., Rőth A. (Timkó P.), Kovács M., Csige Zs. (Tóth G.), Szabó B. (Varga D.), Sándor H., Bokros T., Burics A., Csiszár Sz., Mihalik L. (Bereczki T.) Edző: Németi János

Aqua-General HSE: Somogyi M.–Sundas Anatonis-A., Nagy L., Máté J., Szathmári Zs., Éles Z. (Drobina M.), Barnucz G., Simonka R., Dobi G. (Plókai G.), Lénárt G. (Szilágyi Á.), Oláh N. (Sütő B.) Edző: Szabó László

Gól: Máté J. (2), Sundas Anatonis-A., Dobi G. Jók: senki, illetve Somogyi M., Sundas Anatanis A., Éles Z., Máté J. Kiállítva: Rőth A.

Németi János: Az egyiknek minden sikerül, a másiknak meg semmi. Ennyi volt a meccs.

Szabó László: Kemény, férfias küzdelem folyt a pályán. Pontosan azt kaptuk, amire készültünk: egy nagyon harcos, kőkeményen küzdő csapat volt az ellenfelünk, a mérkőzés kottáját azonban mi írtuk és a 90 perc alatt döntően a mi akaratunk érvényesült. Egy újabb riválisunkat sikerült legyőzni. Egyre nagyobb az előnyünk. Minden játékosom maximális teljesítményt nyújtott, gratulálok nekik.

DASE–Derecske LSE 2–1 (1–0)

Zárt kapus mérkőzés. Vezette: Takács I. (Kovács Á., Papp N.)

DASE: Polyák F. (Deák O.)–Nagy N. (Deák Z.), Rácz N., Nagy B., Kang J. (Győri R.), Al-Sheraji R., Éles M. (Takács I.), Éder G. (Éder B.), Bucz B. (Kiss L.), Balogh B., Balogh Á. (Kang J.) Edző: Kovács Miklós

Derecske LSE: Barna L.–Szilágyi M. (Blága T.), Berán B., Bun R., Alimán J. (Gafouroglou A.), Komjáti D., Papp Á., Csizmadia Cs. (Pintér D.)., Papp R. (Borbíró D.), Vadász I., Haraszti P. (Tonhaizer F.) Edző: Szép Sándor

Gól: Rácz N., Kiss L., illetve Blága T. Jók: mindenki, illetve Vadász I. Ifi: 7–0.

Kovács Miklós: Az első félidőben talán mi dolgoztunk ki több helyzetet, így megérdemelten vezettünk, míg a második félidőben az ellenfelünk fölénk kerekedett, de sikerült egy gólt megőriznünk az előnyünkből, így azt gondolom, hogy a szív diadalát arattuk a mai nap folyamán. Gratulálok minden játékosomnak, és akik részt vettek ebben a csatában, hiszen a keretből kimaradók is többen elkísérték a csapatot és azt gondolom, ez példaértékű.

Szép Sándor: Amíg a helyzeteinket nem tudjuk értékesíteni, addig nem is lehet más az eredmény. Az első félidőben a hazai csapat megszerezte a vezetést. Onnantól kezdve egykapuztunk, de a nagyobbnál nagyobb lehetőségeinket is kihagytuk, illetve az ellenfél kapusa kiválóan védett. Gratulálunk a DASE csapatának!