labdarúgó megye i.

2020.10.03. 20:01

„Magunknak tettük nehézzé a mérkőzést”

Összesen hét meccset játszottak szombaton a Megye I.-ben, a mérkőzések után az edzők is nyilatkoztak.

Fotó: Illusztráció / Shutterstock

Kabai Meteorit SE–Bocskai SE 2–1 (2–1)

40 néző. Vezette: Hajdú I. (Kövér T., Forgács K.)

Kabai Meteorit SE: Baranyi S.–Ale M., Lakatos K., Mester M., Plókai G., Kovács M., Szabó B. (Bernáth B.), Németi M., Karika M., Veres N., Erdős B. Edző: Plókai Mihály

Bocskai SE: Bányai Cs.–Pólyik D. (Tóth G.), Szabó K., Kolompár K. (Szőke I.), Kolompár J., Kolompár R., Balogh S., Kolompár K., Vincze V. (Nagy I.), Nemes E., Károlyi A. Edző: Oláh Sándor

Gól: Kovács M., Plókai G., illetve Kolompár K. Jók: Ale M., Mester M., illetve Kolompár J., Balogh S. Ifi: 3–1.

Plókai Mihály: Az első félidő alapján azt gondoltam, hogy több góllal nyerünk, de sajnos a csapat a második félidőben bennragadt az öltözőben, így magunknak tettük nehézzé a mérkőzést. Végre rossz játékkal is tudtunk mérkőzést nyerni hazai pályán egy nagyon szimpatikus Vámospércs ellen, akik szerintem nem véletlenül állnak a középmezőben, mert ahogy most elnéztem, egy egységes csapatot alkotnak. Nekünk a jövő hétre sokkal jobb játék és hozzáállás kell, hogy jó eredménnyel zárhassuk a mérkőzést. Sok sikert Vámospércsnek. Az ifi csapatunknak gratulálok az újabb győzelméhez.

Oláh Sándor: Az első félidőben 2–1-re vezetett az ellenfél és ezt meg is tartották a második félidőben.

Püspökladányi LE–DEAC II 1–4 (0–1)

50 néző. Vezette: Juhász D. (Erdélyi T., Pál G.)

Püspökladányi LE: Nagy J.,–Szabó P. (SzabóL.),Tóth P. (Veres S.), Simon N.(Bodó T.), Ferenczi L., Szabó M. (Berde M.), Dajka L. (Horváth I.), Jámbor M., Németh M., Szabó G., Pap L. Edző: Tóth Péter

DEAC II: Kovács D.–Áros Cs. (Katona Z.), Fényi B., Csák Zs. (Molnár M.), Dénes S., Katona T., Kincses D. (Némethy M.), Varga M. (Kádas K.), Tóth L., Bojti Á. (Serestyén Sz.), Nagy A. (Kocsis L.) Edző: Katona László

Gól: Pap L., illetve Csák Zs., Nagy A., Bojti Á., Katona T. Jók: Tóth P.,illetve Bojti Á. Dénes S., Tóth L. Ifi: 2–1.

Tóth Péter: Mélyen tudásunk alatt játszottunk, de készülünk a jövő heti mérkőzésre.

Katona László: Alacsony színvonalú meccsen sikerült nyernünk. Most az volt a fontos, hogy megszerezzük a három pontot. Eddig az élcsapatokkal játszottunk és az első nyolc fordulóból hatszor idegenben voltunk. Ez a győzelem már nagyon kellett az önbizalmunknak ahhoz, hogy elinduljunk felfelé.

Aqua-General HSE–Hajdúhadházi FK 11–0 (7–0)

300 néző. Vezette: Pósa Zs. (Nagy L., Sápi V.)

Aqua-General HSE: Somogyi B. (Somogyi M.)–Kónya Cs., Pallagi J. (Kálmán Z.), Csicsek L. (Oláh N.), Sütő B., Szathmári Zs. (Somogyi S.), Éles Z. (Nagy L.), Barnucz G., Simonka R. (Drobina M.), Dobi G., Lénárt G. Edző: Szabó László

Hajdúhadházi FK: Wágner S. (Baktai L.)–Balogh I., Szabó G., Posta I., Horváth A., Konkoly T., Halder P., Fekete I., Molnár D., Kiss Sz., Rostás M. Edző: Halder Péter

Gól: Csicsek L. (3), Sütő B., Éles Z. (2), Lénárt G. (2), Kálmán Z. (3) Jók: Lénárt G., Kálmán Z., Kónya Cs. Ifi: 6–1.

Szabó László: Az előzetes papírformának megfelelően alakult a mérkőzés. Nagyon sok helyzetet dogoztunk ki, a második félidőben azonban a góllövést kicsit túlgondoltuk. Összességében azért egy szép eredmény. Gratulálok a csapatomnak.

Halder Péter nem nyilatkozott.

Sárrétudvari KSE–Derecske LSE 5–1 (2–0)

200 néző. Vezette: Gulyás S. (Szűcs L., Papp J.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B. (Nagy P.)–Szabó T., Kiss Cs. (Kovács D), Kiss N. (Aburdán A.), Tóth N., Szabó L., Vass Á., Szabó J. (Rostás D.), Bajnók I., Erős L. (Nagy M.), Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Derecske LSE: Menyhárt N.–Szilágyi M., Berán B., Bun R., Gafouroglou A. (Borbíró D.), Alimán J. (Budai B.), Papp Á., Csizmadia Cs., Pintér D. (Környei M.), Tonhaizer F., Vadász I. Edző: Szép Sándor

Gól: Erős L., Bajnók I., Vass Á., Bun R., Szabó L., illetve Vadász I. Jók: mindenki (Kiss Cs. a mezőny legjobbja), illetve Vadász I. Ifi: 3–0.

Szabó Lajos: Egy kiegyenlített első félidő után egy erős góllal megszereztük a vezetést. Így vonultunk szünetre, ahol megbeszéltük a hiányosságokat és hogy mit kell változtatni a második félidőre. A második félidő parádésra sikerült, ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Beleszaladt Udvariban Derecske a késbe, mivel hogy a saját erősségünket szerette volna egy letámadós játékkal meghiúsítani, mivel a célunk minden mérkőzésen az ellenfél középpályájának fellazítása, amivel területhez jutunk a középpályán és ezáltal a kreatív, gyors támadóink helyzetbe tudnak kerülni. Úgy gondolom 8 forduló elteltével egy modern futballt tudunk játszani. Ehhez szeretnék gratulálni minden egyes játékosnak és szeretném megköszönni a támogatóknak a lelkes, kitartó munkájukat, hogy továbbra is tudjunk főzőcskézni meccsek után. Az ifi csapatnak gratulálok az újabb győzelméhez, ma látszott rajtuk, hogy úgy lelkesednek, ahogy minden meccsen kellene. Sok sikert kívánunk Derecskének és nyilvánosan is elnézést kérünk a kupa bakiért, ahol nem biztos, hogy mi hibáztunk! Hajrá Udvari!

Szép Sándor: Az álmoskönyv szerint nem sok jót jelent, ha egy csapat az első félidő 10. percében, illetve a második félidő 7. percében gólt kap. Nekünk ma ezt sikerült összehoznunk, így továbbra is maradunk a szimpatikus vesztesek.

BUSE–Nyíradony VVTK 1–4 (0–1)

150 néző. Vezette: Puskás Z. (László J., Kovács Z.)

BUSE: Alimán Gy.–Kardos I. Nagy I.), Békési D. (Nagy B.), Nagy D., Polonio-Guerreiro J., Kálai B. (Szabó G.), Nagy J., Ertsey Zs. (Sándor Sz.), Éder G., Nagy R., Gyöngy T. (Nagy R.) Edző: Szitkó Róbert

Nyíradony VVTK: Rácz T.–Kónya M. (Vonház B.), Lukács L., Perényi R., Nagy K., Nagy M., Gáll F. (László R.), Kovács Gy. (Kovács M.), Gráma I., Bara M., Kiss G. Edző: Gráma István

Gól: Kálai B., illetve Gáll F. (2), Kiss G., László R. Jók: senki, illetve Kiss G., Gáll F. Kiállítva: Polonio-Guerreiro J. Ifi: 13–0.

Szitkó Róbert: Sajnos ma a rosszabbik arcunkat mutattuk! A játékban voltak jó periódusaink, de a védekezésben elkövetett hibáinkat megbüntette az ellenfél!

Gráma István: Úgy néz ki, ebben az évben két arca van csapatunknak, szerencsére ma ismét a jobbik felét vettük elő. Szervezett, fegyelmezett, tudatos játékkal sikerült elhozni a 3 pontot. Igazi csapatként működtünk ma, mindenki kivette a részét a sikerből, a cseréink is jól szálltak be, hozzátettek a játékhoz, büszke vagyok mindenkire. Igyekszünk ezt a formát állandósítani. Szeretném megemlíteni a játékvezető hármast, akik megyei szinten kiemelkedően jól fújtak ma!

Hajdúsámson TTISZE–Hajdúböszörményi TE 12–3 (5–0)

130 néző. Vezette: Kovács Á. (Orosz J., Árva A.)

Hajdúsámson TTISZE: Szabó T. (Forgács A.)–Mertin D., Nagy I. (Dávid T.), Halász Z., Bacskai A. (Tiba B.), Erdős G. (Kiss R.), Mertin L., Szabó B., Tömöri L., Tóth B., Rácz A. Edző: Halász Zoltán

Hajdúböszörményi TE: Czeglédi I.–Molnár T., Andirkó N., Menyhárt J., Bíró B., Hajdu Á., Varga Zs., Horváth J. (Nagy D.), Szabó Cs., Fehér L., Cselei I. Edző: Kiss Antal

Gól: Mertin D., Bacskai A. (2), Mertin L., Szabó B. (6), Rácz A., Kiss R., illetve Menyhárt J., Fehér L. (2) Jók: Szabó B. Ifi: 5–2.

Halász Zoltán: Győzelemmel avattuk fel az új pályánkat, ez a legfontosabb! Gratulálok a vendégcsapatnak a végig kiváló hozzáállásukhoz!

Kiss Antal nem nyilatkozott.

Monostorpályi SE–Hajdúnánás Flexo 2000 FK 1–1 (1–1)

150 néző. Vezette: Nagy N. (Lévai Z., Vilmányi S.)

Monostorpályi SE: Bákonyi N.–Sándor B., Tóth A., Nyilas Sz. (Rózsa N.), Pataki E., Takács G., Gyügyei Z., Sós D., Illés D., Rostás G., Lakatos Zs. (Cseke B.) Edző: Kaszás János

Hajdúnánás Flexo 2000 FK: Puskás Cs.–Andorkó S., Puskás Z. (Blága T.), Tóth B., Szilágyi Á., Kerek B., Kiss L., Újvári Zs., Jóna G. (Fülöp Á.), Lovas M. (Fodor J.), Tóth V. Edző: Daróczi Péter

Gól: Illés D., illetve Újvári Zs. Jók: mindenki, illetve mindenki Ifi: 5–2.

Kaszás János: Az első félidőben ritkán látható adok-kapok alakult ki és sok helyzetet alakított ki mindkét csapat. Mi szokatlan módon elég sok hibával, pontatlanul játszottunk. A második félidőben már átvettük a játék irányítását, de a befejezéseknél továbbra is pontatlanok voltunk. Sajnos a játékvezető elvett egy szabályos gólunkat, így be kell érnünk az egy ponttal.

Daróczi Péter: Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl, hiszen a Monostorpályi otthonában nagyon nehéz meccset nyerni, mivel egy nagyon jó csapathoz látogattunk és ez a mérkőzés be is bizonyította, hogy megyei szinten egy kiváló mérkőzést játszottunk: férfias, kemény és bátor derbi volt, ahol mindkét csapat megszerezhette volna a győzelmet, de sajnos nekünk ez nem sikerült, így a mérkőzés összképe alapján a döntetlen igazságos eredménynek mondható. Gratulálok a csapatomnak a játékához, és sok sikert kívánok a hazai együttesnek a folytatásban.