labdarúgó megye i

2019.11.17. 18:38

„Az első félidő ritka durva volt”

A Megye I.-ben is lejátszották a hétvége mérkőzéseit. Mutatjuk az eredményeket, edzői nyilatkozatokat.

Fotó: Kovács Péter

Sárrétudvari KSE – Hajdúhadházi FK 6–1 (1–1)

150 néző. Vezette: Gulyás S. (Katona N., Dobi Zs.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B. – Szabó J., Szabó F., Vass Á., Kiss N., Tóth N., Szabó L. (Kiss L.), Erős L., Fábián O. (Vass T.), Nagy T., Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Hajdúhadházi FK: Nagy S. – Balogh I., Szabó G., Svet M., Kiss Zs., Horváth A., Takács G., Rostás M. (Fejes I.), Offra T. (Lakatos L.), Fekete I., Posta I. (Molnár D.) Edző: Pintér István

Gól: Szabó L. (4), Vass Á. (2), illetve Horváth A. Jók: Kiss N., Vass T., Szabó L. (a mezőny legjobbja) Ifi: 12–6.

Szabó Lajos: Egy nagyon visszafogott első félidő után egy parádés második 45 percet produkált a csapat, melyben Laló fiam oroszlánrészt vállalt, a négy góljával és az egy zseniális gólpasszával. Úgy gondolom, megérett a felnőtt futballra. Nagyon sajnálom azt, hogy végigjárta az iskolát a Lokinál és nem érezték az edzők, hogy egy pici szeretet, biztatás csodákat tud kihozni a fiatal lelkes játékosokból. Szeretnék neki és a csapatnak gratulálni a mai győzelmükhöz és nagyon szépen köszönöm a támogatóknak.

Pintér István: Az első félidei játék után nem volt benne egy ilyen súlyos vereség a mérkőzésben.

DASE – Hajdúböszörményi TE 2–4 (0–1)

30 néző. Vezette: Dávid A. (Molnár L., László J.)

DASE: Polyák F. – Rácz N. (Mester N.), Hudák B. (Molnár B.), Barcza Á. (Reszler Zs.), Sina T., Légrádi M., Éder G., Hegedűs Gy., Balogh Á., Nagy N., Kang J. (Kiss L.) Edző: Kovács Miklós

Hajdúböszörményi TE: Nagy S. – Oláh N., Szathmári Zs., Linzenbold Zs., Szép J. (Mihalik L.), Andorkó S. (Papp L.), Lakatos N., Kovács M., Kerek B. (Csirkés I.), Tóth B. (Blága T.), Lovas M. (Juhász B.) Edző: Poczetnyik Csaba

Gól: Reszler Zs., Hegedűs Gy., illetve Oláh N. (2), Tóth B., Mihalik L. Jók: senki, illetve mindenki.

Kovács Miklós: A csapatunk átlagéletkora szombaton 22 év volt, ami meglátszott a döntéseinken, de sajnos a rossz megoldások jellemzőek volt ránk az egész szezonban. Azt gondolom, hogy a játékosaimnak és nekem is még sok tapasztalatot kell gyűjtenünk a jövőben és akkor egészen biztosan sikeresek leszünk.

Poczetnyik Csaba: Magabiztos, helyenként meggyőző játékkal 4–0-ás vezetést szereztünk, ami után egy kicsikét elengedtünk, amit a hazai csapat kihasznált. Szeretném megköszönni minden egyes HTE vezetőnek, akik segítették a munkánkat, a játékosoknak pedig a munkát az őszi szezonban. Bízunk a további sikerekben.

Hosszúpályi SE – Püspökladányi LE 4–0 (3–0)

100 néző. Vezette: Tatár I. (Gyarmati I., Kovács Á.)

Hosszúpályi SE: Somogyi B. – Dobi Z., Gyurina J. (Tatár E.), Rostás G., Lakatos K., Deák Z., Nagy I., Botos S., Lakatos Zs. (Lakatos R.), Lázár R., Erdős B. Edző: Nagy István

Püspökladányi LE: Nagy J. – Szabó P., Horváth N., Simon N., Baranyai L., Makula A. (Németh M.), Szabó M. (Veres S.), Dajka L., Varga M., Szabó G. (Kelemen L.), Jámbor M. Edző: Szabó László

Gól: Rostás G. (2), Edős B., Lakatos R. Jók: Simon N., Dajka L., Horváth N., illetve Gyurina J. (a mezőny legjobbja), mindenki Kiállítva: Varga M. Ifi: 1–3.

Nagy István: Az első félidőben sikerült eldönteni a találkozót a szimpatikus vendégcsapat ellen. Szeretném megköszönni a Hosszúpályi B-közép buzdítását. Voltak olyan, a labdarúgásban ismert személyek a meccsen, akik alkohollal szurkolták végig ezt a nézhetetlen 90 percet. Megpróbálok majd szabályosan szerelni, hátha sikerül.

Szabó László: Az első percben ziccert rontottunk, a harmadik pedig 50 méterről az üres kapunkba ívelték a labdát. A 6. minutumban büntetőt hibáztunk, majd tízzel később kiállították egy játékosunkat. Ennyit tudtunk segíteni a hazai ünnepi hangulaton. Az első félidő ritka durva volt tele alattomos szabálytalanságokkal, amiből nyilvánvalóan egy ilyen közegben csak a vendégcsapat tud rosszul kijönni. Az, hogy a második játékrész viszonylag rendes mederben zajlott, ahhoz a higgadtan és nagy rutinnal rendelkező Tatár sporttárs kemény színre lépése kellett.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. – DEAC 3–4 (2–2)

45 néző. Vezette: Forgács K. (Szilágyi Z., Kovács Z.)

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bajka M. – Nagy I., Halász Z., Gergely D. (Szabó O.), Bacskai A., Erdős G. (Kerekes B.), Kubán Z.-, Szabó B., Tiba B., Papp M., Tömöri L. (Dávid T.) Edző: Halász Zoltán

DEAC: Dudás D. – Molnár M., Csák Zs., Barabás Z., Tóth Z., Lakatos K., Sütő B., Bucz B. (Rácsai L.), Kincses D., Varga Á., Szarka J. Edző: Katona László

Gól: Szabó B. (3), illetve Lakatos K., Sütő B., Csák Zs., Szarka J. Jók: Szabó B.,illetve mindenki Ifi: 3–2.

Halász Zoltán: Amíg ilyen egyéni hibákat követünk el, mint ezen a mai mérkőzésen, addig nem is várhatunk győzelmet. Tragikus őszi szezonon vagyunk túl, tavaszra mindenképpen össze kell szednünk magunkat.

Katona László: Nehéz talajú pályán a kreatívabb támadójátékunknak köszönhetően, véleményem szerint megérdemelten nyertünk! Az igazsághoz ugyanakkor hozzátartozik, hogy nem értem a hazai csapat hogyan állhat ott a tabellán, ahol jelenleg áll.

Bocskai SE Vámospércs – Nyíradony VVTK 1–2 (0–1)

Vezette: Muszka Z. (Malmos N., Kecskeméti K.)

Bocskai SE Vámospércs: Bányai Cs. – Pólyik D., Führer L., Kolompár R. (Nánási D.), Kolompár K., Tóth G. (Zsupos J.), Nagy G., Kovács Gy., Kolompár J., Garai G. (Nemes E.), Kolompár K. Edző: Oláh Sándor

Nyíradony VVTK: Rácz T. – Vass G., Perényi R., Nagy M., Czibere B., Olajos G., Kónya M., Gyöngy T., Bara M., Botos Zs., Szakács D. (Gerghel E.) Edző: Gráma István

Gól: Kolompár K., illetve Czibere B., Gyöngy T. Ifi: 1–3.

Oláh Sándor nem nyilatkozott.

Gráma István nem nyilatkozott.

Magyar Mélyépítő-HSE – Derecskei LSE 3–0 (1–0)

200 néző. Vezette: Takács I. (Vadon T., Németh M.)

Magyar Mélyépítő-HSE: Somogyi M. – Bernáth K., Nagy L., Pallagi J. (Papp M.), Lénárt G. (Békési L.), Sólyom M., Gali V. (Butor Cs.), Éles Z., Simonka R., Dobi G., Nagy J. (Johan Gy.) Edző: Szabó Gergely János

Derecskei LSE: Bara L. – Bun R., Haraszti P. (Vadász I.), Komjáti D. (Juhos L.), Alimán J. (Pintér D.), Kovács I., Csizmadia Cs. (Szilágyi M.), Szutor T., Hüse S., Rózsa O. (Burkus D.), Papp Á. (Borbíró D.) Edző: Szép Sándor

Gól: Lénárt G., Sólyom M., Éles Z. Jók: mindenki, illetve Hüse Zs., Kovács I. Ifi: 5–2.

Szabó Gergely János: Egy jó erőkből álló Derecske ellen sikerült itthon tartani a 3 pontot és így a tabella élén végezni az őszi szezonban. Hosszú még az út a bajnokság végéig, de ezzel a mentalitással együtt és csapatként fel tudjuk emelni a bajnokság végén a bajnoki trófeát. Köszönjük a nézőknek a támogatást és a szurkolást, legfőképp Mógor Zoltánnak. Jó pihenést kívánok a játékosoknak és tavasszal folytatjuk a menetelést.

Szép Sándor: Ismét a szimpatikus vesztes szerepe jutott nekünk. Egy nagyszerű első félidőt produkáltunk, de ahelyett, hogy rúgtunk volna, kaptunk egy gólt. A második játékrész közepére pedig elfogytunk mind fejben, mint testben. Gratulálok a hazaiaknak az őszi elsőségükhöz és kívánok minden futballbarátnak kellemes pihenést. Tavasszal folyt köv...?

Monostorpályi SE – BUSE 2–1 (1–0)

Vezette: Szűcs L. (Kövér T., Horváth J.)

Monostorpályi SE: Bákonyi N. – Sándor B., Tóth A., Nyilas Sz., Bereczky B., Kiss G. (Bodnár I.), Gyügyei Z., Gellért M., Illés D., Takács G., Ignáth T. Edző: Kaszás János

BUSE: Sándor M. – Kardos I., Nagy B., Csordás J., Nagy D. (Szabó G.), Nagy R., Jancsó A., Polonio-Guerreiro J. (Puskás Z.), Ékes G. (Nagy R.), Sándor Sz., Nagy I. Edző: Szitkó Róbert

Gól: Tóth A., Bodnár I., illetve Nagy I. Jók: mindenki Kiállítva: Gellért M. Ifi: 2–1.

Kaszás János: Ez a mérkőzés egy igazi rangadó hangulatát keltette, mindkét gárda a győzelemre játszott és ebből most nekünk sikerült jobban kijönni, amihez gratulálok a csapatnak.

Szitkó Róbert nem nyilatkozott.

Hajdúnánás Flexo-2000 FK – Kabai Meteorit SE 1–2 (1–1)

150 néző. Vezette: Dobi Zs. (Hajdú I., Vilmányi S.)

Hajdúnánás Flexo-2000 FK: Puskás Cs. – Szilágyi Á., Cservák T., Kiss L., Csiszár I., Újvári Zs., Vass Á. (Bencze B.), Kondora K., Fodor J., Bencze D., Szabó B. Edző: Daróczi Péter

Kabai Meteorit SE: Baranyai S. – Ale M., Márton D., Plókai G. (Balogh B.), Kovács M., Szabó B., Kállai D., Kozma L., Németi M., Bernáth B., Kunkli B. Edző: Plókai Mihály

Gól: Szabó B., illetve Kozma L., Kovács M. Jók: mindenki (Kozma L., Kovács M. a mezőny legjobbjai) Ifi: 16–0.

Daróczi Péter: nem nyilatkozott.

Plókai Mihály: Az egész éves munkáját a csapatnak és a vezetőségnek szeretném megköszönni, mert nem akármilyen eredményt értünk el együtt. Hét standard emberünk hiányában a mai mérkőzést 12 emberrel is meg tudtuk nyerni. Mindig ilyen CSAPATRÓL álmodtam, aki így szerepel. Ebben a szezonban megcsináltuk azt a bravúrt, hogy idegenben hétből hét mérkőzést nyertünk meg, ez szerintem mindent elárul rólunk, hogy milyenek vagyunk. Minden egyesületnek kívánok jó pihenést, kellemes ünnepeket, boldog új évet és sikeres felkészülést.