labdarúgó megye i

2019.09.29. 20:33

„Futás és fegyelmezettség nélkül ezt a játékot nem igazán lehet játszani”

A Megye I.-ben is lejátszották az összes mérkőzést, mutatjuk az eredményeket, jegyzőkönyveket, edzői nyilatkozatokat.

Fotó: Kovács Péter

DEAC – Derecskei LSE 2–1 (1–0)

100 néző. Vezette: Csiszár K. (Katona N., Papp J.)

DEAC: Sáfár P. – Dénes S. (Madarász K.), Ménes M., Tóth Z., Csák Zs. (Ibrahim K.), Barabás Zs., Rácsai L., Molnár M. (Párducz T.), Lakatos K., Kincses D., Báló Á. Edző: Katona László

Derecskei LSE: Barna L. – Szilágyi M. (Pintér D.), Berán B., Bun R., Komjáti D., Borbíró D. (Kovács I.), Alimán J. (Juhos L.), Csizmadia Cs., Szutor T. (Papp Á.), Burkus D. (Rózsa O.), Haraszti P. Edző: Szép Sándor

Gól: Rácsai L. (2), illetve Kovács I. Jók: mindenki, illetve mindenki Ifi: 2–4.

Katona László: Ezer sebből vérző csapatunk nagyot küzdött ezen a meccsen. Gyors góllal kezdtünk, gólveszélyesen játszottunk, majd egy szem csatárunk 20. perc körüli kényszerű cseréjét követően egy-kapuzott a vendégcsapat és két nagy helyzetet is kihagyott az első félidőben. A második félidőben nem folytatódott ez az erős nyomás és szórványos támadásaink egyike során megdupláztuk előnyünket. Az ellenfél szépített tizenegyesből, de sikerült megőriznünk előnyünket.

Szép Sándor: A hazai csapat egy olyan mérkőzésen szerzett három pontot, amelyhez sok köze nem volt. Kétszer voltak a tizenhatosunkon belül, amiből szereztek két gólt, mi pedig nem tudtunk élni a kívánkozó lehetőségeinkkel, így pont nélkül távoztunk az agrár pályáról.

Püspökladányi LE – Kabai Meteorit SE 0–1 (0–1)

150 néző. Vezette: Forgács K. (Zámbó T., Kecskeméti K.)

Püspökladányi LE: Nagy J. – Danka L. (Horváth I.), Baranyai L., Simon N., Makula A. (Mile B.), Szabó M., Dajka L. (Szalóczi Z.), Varga M., Németh M., Szabó G. (Szabó B.), Kelemen L. Edző: Szabó László

Kabai Meteorit SE: Baranyi S. – Ale M., Kunkli B., Mester M., Kovács M., Nagy K. (Czidor R.), Szabó B., Kállai D., Kozma L. (Karika M.), Németi M., Bernáth B. (Puskás R.) Edző: Plókai Mihály

Gól: Kovács M. Jók: mindenki, illetve mindenki (mezőny legjobbja: Szabó B.) Ifi: 6–0.

Szabó László: Ha a mérkőzés előtt valaki azt mondja nekem, hogy a mai meccsen a sokkal jobb erőkből álló ellenfelünkkel szemben a 90. percben nem tudjuk még, hogy a pontok hogyan fognak eloszlani, akkor azt valószínű örömmel elfogadom. A mérkőzés összképe miatt viszont hiányérzet van bennem: fiatal csapatom legalább 1 pontra rászolgált volna. Ezek a srácok ilyen hangulatú szomszédvári rangadót még a lelátóról sem láttak, ma viszont a pályán kellett ezt megélniük és kiválóra vizsgáztak. Minden elismerésem a játékosoké.

Plókai Mihály: Amire készültünk, azt kaptuk az ellenféltől. Egy nagyon szimpatikus és lelkes csapattal találkoztunk, akiknek nem volt veszteni valójuk és bennünket nagy küzdelemre késztettek. A csapatom nem a játékkal, hanem a hozzáállással és a lelkesedéssel nyerte meg a mérkőzést. Az igazság az, hogy a mai mérkőzésen az ellenfél egy pontot megérdemelt volna. Sok sikert kívánok Szabó László edző kollégámnak és csapatának. Nagyon remélem, hogy jövő ilyenkor is találkozunk.

Hajdúböszörményi TE – Hajdúhadházi FK 1–1 (0–0)

100 néző. Vezette: Juhász D. (Lévai Z., Gyarmati I.)

Hajdúböszörményi TE: Tömöri A. – Oláh N., Tóth T., Szathmári Zs., Szép J. (Linzenbold Zs.), Andorkó S., Lakatos N. (Nagy E.), Fodor T., Kovács M. (Tóth B.), Kerek B., Lovas M. Edző: Rákos Csaba

Hajdúhadházi FK: Nagy S. – Balogh I. (Lakatos L.), Szabó G. (Fejes I.), Svet M., Kiss Zs., Horváth A., Takács G., Halder P., Hadházi D., Rostás M. (Offra T.), Fekete I. Edző: Pintér István

Gól: Nagy S., illetve Halder P. Jók: senki, illetve mindenki Ifi: 9–0.

Poczetnyik Csaba: Úgy érzem, ezt a mérkőzést péntek este nem nyertük meg. A szervezetten játszó Hajdúhadház csapata nehézséget okozott nekünk. Szerencsés, de megérdemelt döntetlen volt ez.

Pintér István: Mi kis csapat vagyunk nagy hibákkal, de remélem, hogy mindenkinek a helyén van a szíve, amikor gólt ítélnek a 93. percben.

BUSE – Sárrétudvari KSE 3–1 (0–0)

150 néző. Vezette: Varga Gy. (Géhl B., Pál G.)

BUSE: Sándor M. – Kardos I., Nagy B., Magyar Sz. (Békési D.), Nagy R., Jancsó A., Polonio-Guerreiro J., Ertsey Zs. (Karmazsin Z.), Ékes G., Nagy R., Nagy I. (Puskás Z.) Edző: Szitkó Róbert

Sárrétudvari KSE: Kiss B. – Rostás D., Salya M. (Szabó F.), Vass Á., Tóth N., Szabó L., Fábián O., Parti P., Török T., Nagy T., Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Gól: Kardos I., Ékes G., Nagy R., illetve Kiss D. Jók: Ékes G., Nagy B., illetve Békési D., Nagy T., Vass Á., Szabó L. Ifi: 2–1.

Szitkó Róbert: Végig irányítani tudtuk a mérkőzést, sokkal több helyzetet tudtunk kialakítani, mint az ellenfél és védekezésben is stabilak tudtunk lenni, ezért úgy gondolom, hogy teljesen megérdemelten tartottuk itthon a három pontot.

Szabó Lajos: A megszokott létszámban mentünk el Berettyóújfaluba. Az első félidő egy kiegyenlített mezőnyjátékot hozott kevés helyzettel. A szünet után sajnos a második félidő elején egy gyors gólt kaptunk egy rögzített helyzet után. Ekkor a csapat egy kicsit összetört lelkileg. Futottunk az eredmény után, melynek következménye a BUSE specialitása: egy bedobás után az ellenfél megduplázta előnyét. Ezután nem sokára szépítettünk és 2–1-nél a játékvezető visszafújt egy kontránkat, amiből könnyen kiegyenlíthettünk volna, amiért a mérkőzés után elnézést is kért. A végjátékban berúgott egy gólt a Berettyóújfalu. Azt kaptuk a mérkőzéstől, amit vártunk. Jövő héten itthon kell tartani a 3 pontot. Hajrá Udvari!

Hosszúpályi SE – Magyar Mélyépítő-HSE 0–4 (0–2)

100 néző. Vezette: Puskás Z. (Szilágyi Z., Kovács Z.)

Hosszúpályi SE: Somogyi B. – Dobi Z., Rózsa N. (Deák Z.), Szarka I. (Lakatos T.), Gyurina J. (Lakatos R.), Rostás G., Nagy I., Botos S., Lakatos K., Lázár R. (Lakatos J.), Erdős B. (Lakatos D.) Edző: Nagy István

Magyar Mélyépítő-HSE: Somogyi M. – Nagy L., Pallagi J. (Johan Gy.), Kálmán Z. (Pap L.), Sólyom M., Bernáth K., Gali V. (Jeges Z.), Éles Z. (Butor Cs.), Simonka R., Dobi G. (Békési L.), Lénárt G. (Nagy J.) Edző: Szabó Gergely János

Gól: Dobi G., Sólyom M., Nagy J., Éles Z. Jók: senki, illetve mindenki Ifi: Elmaradt

Nagy István: Kicsi tartalékos csapatunkkal a mai napon sajnos ennyire voltunk képesek. Ez a mérkőzés volt a bajnokságban eddig, ahol nem sok esélyünk volt a pontszerzésre a jó focit játszó vendégcsapat ellen. Felhívnám a játékosaim figyelmét arra, hogy futás és fegyelmezettség nélkül ezt a játékot nem igazán lehet játszani semmilyen szinten sem. Az, hogy magunkat szórakoztatjuk, esetleg az Eötvös Cirkuszban megtapsolják, viszont a labdarúgópályán sajnos nem eredményes.

Szabó Gergely János: Úgy gondolom, a mérkőzést folyamatosan az irányításunk alatt tartottuk. Szép támadásokkal és sokszor jó játékkal sikerült a Hosszúpályi otthonában futballozni. Örülök, hogy a csapat újra megmutatta igazi arcát: egymásért küzdve sikerült elhozni a 3 pontot. Sok sikert kívánok Hosszúpályi csapatának.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E – Bocskai SE Vámospércs 1–3 (1–0)

50 néző. Vezette: Dávid A. (Máté F., Hadházi I.)

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E: Erdős G. – Szabó G., Nagy I. (Gergely D.), Halász Z., Kubán B., Szabó O., Tömöri L., Tiba B. (Hamar J.), Kiss R., Szabó T. Edző: Szegedi Szabolcs

Bocskai SE Vámospércs: Bányai Cs. – Vincze V., Nánási D. (Pólyik D.), Zsupos J., Kolompár R., Kolompár K., Nagy G., Kolompár J. (Tóth G.), Károlyi A. (Kiss T.), Kolompár K., Kiss I. (Kiss D.) Edző: Oláh Sándor

Gól: Nagy I., illetve Kolompár K., Kolompár J., Kolompár K. Jók: senki, illetve Zsupos J., Vincze V. Ifi: 6–1.

Szegedi Szabolcs: Mély gödörbe kerültünk, mivel több meghatározó játékosunk is feladta, így próbáljuk a fiataljainkat beépíteni, amihez most időre lesz szükség, de dolgozunk rajta, hogy jobb legyen a teljesítményünk.

Oláh Sándor: Alacsony színvonalú mérkőzésen fontos 3 pontot gyűjtöttünk be.

Nyíradony VVTK – Monostorpályi SE 3–4 (1–3)

150 néző. Vezette: Erdélyi T. (Áncsán Gy., Darányi A.)

Nyíradony VVTK: Rácz T. – Vass G. (Fábri D.), Kónya Cs., Perényi R., Gáll F., Czibere B., Olajos G., Kónya M., Gyöngy T., Bara M., Szakács D. Edző: Gráma István

Monostorpályi SE: Bákonyi N. – Sándor B., Tóth A., Illés D., Nyilas Sz. (Kiss G.), Pataki E., Bereczky B. (Cseke B.), Gyügyei Z., Ignáth T., Kőnig A., Lakatos Zs. (Takács G.) Edző: Kaszás János

Gól: Gáll F. (2), Czibere B., illetve Gyügyei Z. (2), Kőnig A., Tóth A. Jók: Szakács D., Bara M., Kónya Cs., Perényi R., Czibere B., illetve mindenki Ifi: 0–0.

Gráma István: Az első félidőben egy 3 gólos előnyt ajándékoztunk ellenfelünknek. Elkerülhető egyéni hibákból aztán sikerült a mérkőzésbe visszajönni 3–3-ra, majd az utolsó percekben megpróbáltuk megszerezni a győzelmet, ami nem sikerült. Ez megbosszulta önmagát és ellenfelünk megnyerte a mérkőzést, amihez gratulálok. Viszont a csapatom erejét mutatja, hogy 3 gólos hátrányból sikerült visszajönni a mérkőzésbe és ez nagy pozitívum a jövőre nézve.

Kaszás János: Jól kezdtük a mérkőzést. Hamar 3 gólos vezetésre tettünk szert, de a második félidőben kicsit visszavettünk, és az ellenfél vissza tudott jönni a mérkőzésbe. Újra mozgósítottuk minden erőnket és végül az utolsó percben sikerült megszereznünk a győztes gólt. Összességében megérdemelten nyertük a mérkőzést, mivel rengeteg helyzetet tudtunk kidolgozni. További sok sikert a Nyíradonynak.

DASE – Hajdúnánás Flexo-2000 FK 2–2 (0–2)

50 néző. Vezette: Szabó P. (Percze Zs., Szűcs L.)

DASE: Polyák F. (Molnár B.) – Nagy N. (Kang J.), Rácz N., Barcza Á. (Kang J.), Sina T. (Kiss L.), Légrándi M., Reszler Zs. (Varga Cs.), Hegedűs Gy., Ramakhutla S., Balogha Á. (Mihók G.), Molnár B. (Mester N.) Edző: Kovács Miklós

Hajdúnánás Flexo-2000 FK: László T. – Vígh L. (Cservák T.), Szilágyi Á., Újvári Zs., Csiszár I., Fodor J., Jóna G., Bencze D. (Kiss L.), Szabó B. (Kovács G.), Pázmándi D.), Tóth V. Edző: Daróczi Péter

Gól: Kiss L., Ramakhutla S., illetve Pázmándi D., Újvári Zs. Jók: mindenki

Kovács Miklós: Sajnos az első félidőben 2 gólos hátrányba kerültünk, miközben nekünk is számos helyzetünk adódott, melyekkel nem tudtunk élni. A félidőben aztán rendeztük sorainkat, így sikerült egy olyan második félidőt produkálni, ami akár a győzelemhez is elég lehetett volna. Az egy pontra azt gondolom, mindenképp rászolgáltunk.