HAON - Sport - MegyeI

2019.03.30. 22:08

„Nehéz egy ilyen mérkőzés után nyilatkozni”

Hajdú-Bihar - Szoros meccsen nyert a DEAC, a Szoboszló idegenben ütötte ki a Vámospércset: itt vannak a labdarúgó megyei első osztály 21. fordulójának szombati eredményei.

Hajdúböszörményi TE – Berettyóújfalui SE 2–0 (1–0)

150 néző. Vezette: Buczkó B. (László J., Kovács Z.)

Hajdúböszörmény: Csorvási T. – Oláh N., Tóth T., Borbály M. (Linzenbold Zs.), Szathmári Zs., Hortó A., Misák S. (Bányász K.), Kovács M. (Nagy M), Barna B. (Tóth B.), Kerek B., Kerekes B. (Bereczki T.) Edző: Bogdanovics Igor.

Berettyóújfalu: Kiss G. – Kardos I., Nagy S. (Daróczi D.) (Nemes I.), Békési D., Nagy B., Nagy D., Moga E., Kártik Zs., Ertsey Zs., Rézműves T., Nagy I. (Szabó G.) Edző: Szitkó Róbert.

Gól: Szathmári Zs., Barna B. Jók: Szathmári Zs., Tóth T., Kovács M., Barna B. illetve Kardos I., Nagy D. Ifi: 4-1.

Bogdanovics Igor: Úgy készültünk erre a meccsre, hogy mi akarjuk az első perctől kezdve irányítani a játékot, és úgy gondolom, hogy az első félidőben teljesen úgy is volt. A második félidő elején kicsit átengedtük az irányítást az ellenfélnek, de gyorsan összeszedtük magunkat, és újra uraltuk a meccset. Úgy gondolom, hogy ezt a meccset megérdemelten nyertük.

Szitkó Róbert: Sok hiányzónk volt, de a felforgatott csapatunk becsülettel dolgozott. Sajnos a szerencse sincs velünk, mert mindhárom cserémet komoly sérülés miatt kellett végrehajtanom. Jobbulást kívánok a sérült játékosoknak.

Derecskei LSE – Kabai Meteorit 1–1 (1–0)

100 néző. Vezette: Muszka Z. (Vasziliu T., Kozma M.)

Derecske: Menyhárt N. – Sólyom M., Csizmadia Cs., Pintér D. (Szilágyi M.), Burkus D., Alimán J., Hüse S. (Budai B.), Fekete L., Papp Á., Papp R. (Alimán A.), Berán B. Edző: Szép Sándor.

Kaba: Fejér G. – Ale M., Márton D., Nagy K., Kovács M., Piroska A. (Jeney D.), Szabó B., Kállai D., Kozma L., Veres N., Czidor R. (Szegi Zs.) Edző: Plókai Mihály.

Gól: Burkus D., illetve Márton D. Jók: Budai B., Szilágyi M., Alimán J. illetve mindenki. Kiállítva: Szabó B. Ifi: 7-1.

Szép Sándor: Egy paprikás hangulatú mérkőzésen megvolt a meccslabdánk a győzelemhez, de sajnos meg kellett elégednünk az egy ponttal. Gratulálok a fiataloknak a mai felnőtt mérkőzésükhöz. Végre Bureknek elsült a lába. További sok sikert kívánok a kabai csapatnak.

Plókai Mihály: Sajnos az első félidőt az ellenfélnek adtuk. A második félidő alapján szerintem győzelmet érdemeltünk volna, de azt hozzá kell tegyem, az ellenfélnek 1-1-nél egy óriási ziccere volt, amit kihagytak. Ez az egy pont nekünk nagyon kevés, pedig mi úgy jöttünk ide, hogy győzni akarunk. Sok sikert kívánok a Derecskének. Nagyon szépen köszönöm Gál Richárdnak, hogy a csapattal eljött, és szurkolt nekünk. Úgy néz ki, ha ő jön, a csapat nem kap ki, ezért innentől kezdve minden mérkőzésen részt kell vegyen.

Debreceni EAC – Hajdúnánás FK 2–1 (1–1)

150 néző. Vezette: Pál G. (Németh M., Vilmányi S.)

Debrecen: Sáfár P. – Lénárt P. (Molnár M.), Hetrovics R., Bíró R. (Blága T.), Ménes M., Barabás Z., Rácsai L. (Bojti Á.), Tar G., Varga Á., Révai Z. (Kincses D.), Sós D. Edző: Katona László.

Hajdúnánás: László T. – Zsuga Á. (Iván K.), Csatári D., Tornyai V., Perényi R., Jóna G. (Vadász L.), Fodor J., Vass Á., Kiss A., Szilágyi Á., Tóth V. Edző: Daróczi Péter.

Gól: Bíró R., Ménes M., illetve Ménes M.(ög) Jók: illetve senki Ifi:.

Katona László később nyilatkozik.

Daróczi Péter: Nehéz egy ilyen mérkőzés után nyilatkozni, amikor az egész csapat rossz felfogásban játszott, egy borzasztóan rossz pályán. Ha reggelig játszunk, akkor se tudtunk volna gólt szerezni. Remélhetőleg a jövő héten javítani tudunk. Gratulálok a DEAC csapatának a győzelemhez.

Bocskai SE Vámospércs – Hajdúszoboszlói SE 0–4 (0–3)

50 néző. Vezette: Hajdú I. (Kovács Á., Szabó F.)

Vámospércs: Bányai Cs., Vincze V., Führer L. (Kiss D.), Kolompár R., Kolompár K., Tóth G. (Grega G.), Vértesi D. (Makula A.), Kovács Gy., Bencze Zs., Károlyi A., Kolompár J. Edző: Oláh Sándor.

Hajdúszoboszló: Tiba G. – Nagy L., Pallagi J. (Szabó B.), Kálmán Z. (Szabó G.), Gügyei Z. (Pap L.), Éder G. (Kovács Gy.), Pataki P., Éles Z., Gyöngy T. (Nagy J.), Plókai G. (Butor Cs.), Tóth L. Edző: Kálmán Zoltán.

Gól: Gyöngy T.(3), Pap L. Jók: Kovács Gy., Kolompár J. illetve Éles Z., Nagy L. Gyügyei Z., Plókai G., Gyöngy T. Ifi: 0-0.

Oláh Sándor: A mai mérkőzésen nem voltunk egy súlycsoportban az ellenféllel.

Kálmán Zoltán: Szimpatikus csapat ellen megérdemelten nyerünk. Sok sikert a Vámospércsnek a jövőre nézve. Ezt a győzelmet a múlt héten még vicsorgó kutyáknak is ajánljuk.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. – Hosszúpályi SE 4–1 (2–0)

145 néző. Vezette: Forgács K. (Mező S., Árva A.)

Hajdúsámson: Bajka M. (Magas M.) – Papp M., Nagy I., Halász Z., Molnár Á., Bacskai A., Mertin L., Salánki L. (Tiba B.), Szabó B. (Kerekes B.), Tömöri L., Kiss R. (Biri B.) Edző: Halász Zoltán.

Hosszúpályi: Szilágyi A. – Erdős B., Kiss A., Ignáth T. (Dobi Z.), Rostás G. (Lakatos J.), Tatár E., Bagi T., Cziebre B., Nagy I., Lakatos K., Bíró P. (Varga Cs.) Edző: Nagy István.

Gól: Bacskai A. (2), Halász Z., Martin L., illetve Erdős B. Jók: Mertin L., Bacskai A., Papp M. illetve Erdős B. Ifi: 14-1.

Halász Zoltán: Egy nézhetetlen mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk. Az ellenfelünknek pontrúgásokból voltak lehetőségei, de szerencsére a védelmünk újra remekül helytállt.

Nagy István: Valahogy azt éreztem a srácokon a mai napon, hogy elég csak kisétálni a pályára a szép új szerelésben, és azonnal kapunk érte három pontot. Az ellenfél nem így gondolta. A mérkőzésből nekünk csak 15 percünk volt jó, ami sajnos a szünetre esett, és pont az öltözőben voltunk...

Hajdúhadházi FK – Monostorpályi SE 1–3 (0–0)

200 néző. Vezette: Szabó P. (Kecskeméti K., Kövér T.)

Hajdúhadház: Lakatos L. (Rostás M.) – Kiss Zs., Horváth A., Szép J., Halder P., Hadházi D., Tóth V. (Puskás Z.), Mihalik L., Fekete I., Posta I., Puskás Cs. Edző: Pintér István.

Monostorpályi: Barna L. - Takács B., Sándor B. (Rózsa N.), Hegedűs Gy., Kiss G., Illés G., Kőnig A., Pataki E. (Kun Á.), Cseke B., Virágos T., Tóth A., Lakatos Zs. Edző: Kaszás János.

Gól: Hadházi D., illetve Cseke B., Pataki E., Tóth A. Jók: mindenki, Hadházi D. illetve Ifi: 2-0.

Pintér István: Az első félidőben el kellett volna dönteni a mérkőzést. A második félidőben ez megbosszulta magát, és a vendég csapat jól kihasználta a lehetőségeit.