2017.10.14. 17:46

Mezőkövesd Zsóry FC vs. DVSC - Edzői nyilatkozatok

Debrecen, Mezőkövesd - A Mezőkövesd Zsóry FC vs. DVSC (0-2) NB I-es mérkőzés után a két edző, Radványi Miklós és Herczeg András értékelte a látottakat.

Herczeg András: Az első félidőben eldönthettük volna a találkozót. Jó támadásokat vezettünk, 5-6 helyzetünk volt. A második játékrészben átadtuk a játék irányítását, de akkor is rúgtunk egy gólt. Megérdemelten győztünk. Szép győzelmet arattunk.

Radványi Miklós: Az első félidőben abszolút nem azt játszottuk, amire készültünk. Lekontráztak bennünket, kihasználták a hibáinkat. A második félidőben az történt a pályán, amit mi szerettünk volna, helyzeteket dolgoztunk ki, nem sikerült gólra váltani. A második debreceni gól után szétesett a csapat, ezek után nincs más hátra, mint gratulálni a Debrecennek.