2017.03.04. 19:29

"Hogy mi történt a szünetben az öltözőkben, nem tudom"

Hajdú-Bihar - Véget értek a megye I-es labdarúgó bajnokság szombati mérkőzései. Lássuk az eredményeket!

Téglási VSE–Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 2–4 (2–2)

175 néző Vezette: Csiszár K. (Erdélyi P., Dobi Zs.)

Téglás: Nagy Cs. – Deák D., Bánfi Cs., Csapó A., Lovas M., Dobrán T., Danó H., Kapusi J., Pelles T.(Kovács I.), Kiss J., Szilágyi J.(Fejes I.) Edző: Szabó Imre.

Hajdúsámson: Bíró T. – Csatári D.(Kerekes B.), Illés J.(Csurka Sz.), Mertin L., Halász Z., Molnár Á.(Dávid T.), Mertin D., Béke F.(Varga S.), Kubán Z., Szabó B., Gyöngy T. Edző: Halász Zoltán.

Gól: Kiss J., Pelles T., illetve Gyöngy T. (2), Dávid T., Molnár Á. Jók: Kiss J., Pelles T., Bánfi Cs., Lovas M., Nagy Cs., illetve Gyöngy T., Dávid T. Ifi: 1–2.

Szabó Imre: – Még három-négy forduló és beszállunk a bent maradásért vívott harcba.

Halász Zoltán: – Nagyon rossz minőségű pályán az első félidőben nem tudtuk kihasználni, hogy nekünk kedvezett a szél. De a második játékrészt már erőben jobban bírtuk, mint a hazaiak, több helyzetet is alakítottunk ki, és megérdemelten szereztük meg a nagyon fontos három pontot.

Monostorpályi SE–Hosszúpályi SE 6–2 (2–2)

250 néző Vezette:Muszka Z. (Dávid A., Tóth T.)

Monostorpályi: Szabó A. – Nyilas J., Patka J., Tapoti J.(Bodnár I.), Jávorszky J.(Kiss G.), Nyilas Sz., Bereczky B., Gellért M., Tóth A., Dorogi Gy.(Rózsa N.), Lakatos Zs.(Bodnár L.) Edző: Selyem Nándor.

Hosszúpályi: Fejér G. – Lovász V., Nagy Sz., Rostás K., Kőnig A.(Rostás E.), Kun Á.(Apagyi R), Bakos T., Fábry D., Rostás G., Bagi T., Olajos G. Edző: Darnai József.

Gól: Tóth A. (3), Bodnár I. (2), Lakatos Zs., illetve Rostás G. (2) Jók: Az egész csapat, illetve Az egész csapat. Ifi: 1–2.

Nyilas József: – 0–2-ről megfordítottuk a mérkőzést 6–2-re, szerintem ezt a győzelmet nem kell így megmagyaráznom. Az eredmény tükrözi a játék képét és, hogy melyik csapat játszott ma jobban. Külön szeretném megköszönni Selyem Nándor munkáját, egy igazi sportember! Az elválásunk igazi baráti volt és bízunk benne, hogy sokáig az is lesz! Külön szeretném még megköszönni az önkormányzatnak a csapat támogatását és a finom vacsorát! Hosszúpályinak további sok sikert kívánok!

Darnai József: – Első félidei nagyszerű játékkal bemutatót tartottunk az utolsó helyezett Monostorpályinak, hogy mi történt a szünetben az öltözőkben, nem tudom. Én és a csapatom tiszta lelkiismerettel a tükörbe tudunk nézni a 2–6 ellenére is.

Nagyhegyes KSE–Hajdúnánás GB. FK 2–0 (0–0)

150 néző Vezette: Takács I. (Bodnár T., Forgács K.)

Nagyhegyes: Szalánczi Z. – Magyar A.(Duró G.), Kasuba M., Nagy K., Tóth Sz.(Abdulmaati I.), Patócs R.(Tóth I.), Pallai Zs., Szentes-Bíró T.(Percze R.), Bun R., Varga D.(Szűrös B.), Juhász Cs.(Ungvári P.) Edző: Szalánczi Zoltán.

Hajdúnánás: Tömöri A. – Fodor J., Péntek A., Berán B., Juhos L., Kondora K., Cservák T., Fodor T., Tóth T., Mile M., Zsuga Á. Edző: Daróczi Péter.

Szalánczi Zoltán: – Nehéz időjárási körülmények között, a mérkőzést végig irányítva, úgy érzem egy magabiztos győzelmet arattunk. Sok sikert kívánok a Hajdúnánás csapatának!

Daróczi Péter: – Hellyel-közzel megvalósítottuk azt, amit terveztünk és egy egyéni hiba megpecsételte a sorsunkat, ami után már nem tudtunk a mérkőzésbe beleszólni. Gratulálok a Nagyhegyes csapatának!

Hajdúszoboszlói SE–Sárrétudvari KSE 1–2 (1–1)

60 néző Vezette: Tatár I. (Rezes M., Gyugos B.)

Hajdúszoboszló: Csobán I. – Pataki P., Éder G., Tóth Z., Szabó G., László R., Pintér P., Szabó M., Kovács Gy., Kálmán Z., Papp L. Edző: Sarkadi Zoltán.

Sárrétudvari: Szűcs P. – Vass Á., (Balogh A.)Juhász B., Tóth N.(Vass A.), Füleki B.(Kelemen L.), Erős L., Szabó T.(Tiszai G.), Fegyverneki M., Bogár M., Nagy T., Kiss B. Edző: Bodó Lajos.

Gól: Szabó M., illetve Fegyverneki M. (2) Jók: Senki, illetve Az egész csapat. Kiállítva: Bogár M. Ifi: 1–3.

Sarkadi Zoltán: – Ameddig csak tizenegyesből tudunk gólt rúgni, addig saját magunk helyzetét nehezítjük meg. Üdvözöljük a világban Kovács Győző kisfiát, Leventét!

Bodó Lajos: – Egy jó iramú, küzdelmes mérkőzésen a győzelmet jobban akaró csapat nyert. Gratulálok a fiúknak, mert tíz emberrel is igazi csapatként egymásért küzdve magunk javára tudtuk fordítani a mérkőzést. Gratulálunk az Ifi csapatunknak is a rangadó megnyeréséhez és ezeket a győzelmeket Kiss Patrik ifjúsági játékosunk mielőbbi felépülésére ajánljuk! Várunk vissza Patrik! Minél hamarabb legyél köztünk! Hajrá Udvari!

Derecskei LSE–DASE 0–0

100 néző Vezette: Butt T. (Pál G., Kovács Z.)

Derecske: Nógrádi I. – Alimán J., Sólyom M., Vadász I.(Magyar B.), Papp Á., Burkus D., Kovács B., Gali V., Okos T., Kiss S., Szűcs Z. Edző: Szép Sándor.

Debrecen: Dobó L. – Pazonyi A., Tornyai V., Pálmai Cs., Dobos Á.(Horváth P.), Molnár B., Varga V., Pázmándi D., Kiss L., Szalóczi Z., Nahhas R.(Varga Cs.) Edző: Dér István.

Jók: Kovács B., Alimán J., illetve Varga V., Molnár B., Dobó L.

Szép Sándor: – Egyetlen egy pozitívuma volt a mai mérkőzésnek, mégpedig az, hogy a pizzát, amiket kaptunk nagyon finomak voltak. További sok sikert kívánunk a DASE csapatának!

Dér István: – A szeles időnek köszönhetően az első félidőben eldönthettük volna a három pont sorsát, viszont kimaradtak a helyzetek. A második félidőben az ellenfélnek is voltak lehetőségei, de ők sem éltek vele. Az ifjúsági és a felnőtt csapat egy hét alatt négy mérkőzést játszott és mivel egyik mérkőzésen sem szenvedtünk vereséget, így nem lehet okom a panaszra. További sok sikert a Derecske csapatának!

Polgári VSE–Debreceni EAC 1–4 (0–2)

100 néző Vezette: Szűcs L. (Németh M., Papp J.)

Polgár: Bodolai B. – Szitai Z., Tóth K., Czimer J., Molnár D., Csorba T., Bolgár D., Visegrádi D., Tóth M.(Koroknai N.), Nagy M., Videgrádi P.(Áfra T.) Edző: Szőke Ferenc.

Debrecen: Sáfár P. – Ozsváth J.(Sütő B.), Balás V.(Molnár M.), Sós D., Ménes M., Csörgő K.(Szarka J.), Révai Z.(Kökényesi Á.), Vékei N.(Varga M.), Kincses D., Simonka R., Madar Cs.(Németh G.) Edző: Sáfár László.

Gól: Molnár D., illetve Révai, Csörgő, Sós D., Szarka J. Jók: Senki. Kiállítva: Csorba T., Czimer J. Ifi: 5–2.

Szőke Ferenc: – Később nyilatkozik.

Sáfár László: – Most Misiért aggódunk.