2017.01.30. 19:54

Liga Kupa: továbbra is őrzik veretlenségüket

Balmazújváros - A Dabas együttesével csapott össze a Liga Kupában hétfőn este, a Kőnig Rendezvényközpontban a Balmazújváros csapata. Ugyan a hazaik már korábban bebiztosították helyüket a négy között, így sem vették félvállról az összecsapást.

Tizenöt perc játékot követően 7-4-re vezettek a hazaiak, akik a szünetre is tartották előnyüket, 11-8. A pihenő után egyre inkább kezdett meglépni a Balmaz, a második játékrész felénél már 20-11-et mutatott az eredményjelző. A hajrára sem engedtek ki a hajdú-bihariak, akik magabiztos, 26-18-as sikert arattak.

Győzelmének hála továbbra is veretlen a kupa A csoportjában az Újváros, melyre szerdán 17 órától az Eger vár.