2014.11.29. 12:12

Szoros mérkőzésen vesztett a Debrecen

Debrecen - Harmadszor csapott össze a MOL Liga alapszakaszában idén ősszel a Debreceni Hoki Klub és a Miskolci Jegesmedvék alakulata péntek este a cívisvárosi jégcsarnokban. A korábbi két találkozójukon a borsodiak nyertek, egy ízben 3:1, egyszer pedig 5:1 arányban, azaz volt miért visszavágniuk a hazaiaknak.

Az első harmad nagy küzdelmet hozott, azonban gólt nem. A második játékrészben azonban megjöttek a gólok is, előbb Cohen szerzett vezetést a Miskolcnak, amelyet Dancsfalvi egalizált. Ezzel nem volt még vége: Becze a 37. percben visszaszerezte a vezetést a Jegesmedvéknek.

Mivel a harmadik harmadban ismét nem esett gól, a Jegesmedvék nyerték a mérkőzést.