2014.08.08. 12:13

Ön szerint mi lesz a DVSC - Puskás Akadémia mérkőzés végeredménye?

Debrecen - A hétvégén már a harmadik fordulóba lép az OTP Bank Liga küzdelemsorozata, ahol a Loki jelenleg egy döntetlennel és egy vereséggel a tizenkettedik helyen szerénykedik. Szombaton az őket egy pozícióval megelőző Puskás Akadémia ellen szerezhetik meg idei első győzelmüket. Ön mit tippel a meccs végeredményére?

A találkozót portálunk 20:30-tól élőben közvetíti.

[poll id="732"]

Bizonyítani akarnak itt is, ott is

Debrecen - Van rá esély, hogy szombaton pályára lépjen a sérülésből visszatérő Kulcsár Tamás.

A DKV ismét a drukkerek alá dolgozik

Debrecen - 2014. augusztus 9-én szombaton 20 óra 30 perctől a DVSC-TEVA - Puskás Akadémia bajnoki labdarúgó mérkőzéshez kapcsolódóan az 1-es villamosok 18.30 és 20.30 között, valamint 22.00 és 23 óra között 4-6 percenként indulnak a Nagyállomásról.