Sport

2013.08.13. 17:25

A Szertár Sportbolt megye II. osztály Déli csoportjának őszi menetrendje

Hajdú-Bihar - A 2013/2014-es Hajdú-Bihar megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Déli csoportjának tavaszi órarendje.

Hajdú-Bihar - A 2013/2014-es Hajdú-Bihar megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Déli csoportjának tavaszi órarendje.

[poll id="450"]


1. forduló

Augusztus 17., szombat 17.30: Biharkeresztesi VSE–Püspökladányi LE, Hajdúszováti SE–Kismarjai SE, Körösszegapáti SE–Komádi SE, Nagyrábé Petőfi SK–Földes KSE, Biharnagybajomi SE–Szentpéterszegi SC

Augusztus 18., vasárnap 17.30: Báránd KSE–Pocsaj KSE, DEAC MK–Szerep SE, Kabai Meteorit SE–Hajdúszoboszlói SE II.

2. forduló

Augusztus 24., szombat 17.30: Pocsaj KSE–Nagyrábé Petőfi SK, Földes KSE–Körösszegapáti SE, Komádi SE–Hajdúszováti SE, Kismarjai SE–Biharkeresztesi VSE, Püspökladányi LE–Kabai Meteorit SE, Szerep SE–Biharnagybajomi SE

Augusztus 25., vasárnap 17.30: Hajdúszoboszlói SE II.–DEAC MK, Szentpéterszegi SC–Báránd KSE

3. forduló

Augusztus 31., szombat 17.30: Biharkeresztesi VSE–Komádi SE, Hajdúszováti SE–Földes KSE, Körösszegapáti SE–Pocsaj KSE, Nagyrábé Petőfi SK–Szentpéterszegi SC, Szerep SE–Hajdúszoboszlói SE II.

Szeptember 01., vasárnap 17.30: Báránd KSE–Biharnagybajomi SE, DEAC MK–Püspökladányi LE, Kabai Meteorit SE–Kismarjai SE

4. forduló

Szeptember 07., szombat 16.30: Pocsaj KSE–Hajdúszováti SE, Földes KSE–Biharkeresztesi VSE, Komádi SE–Kabai Meteorit SE, Kismarjai SE–DEAC MK, Püspökladányi LE–Hajdúszoboszlói SE II., Báránd KSE–Szerep SE, Biharnagybajomi SE–Nagyrábé Petőfi SK

Szeptember 08., vasárnap 16.30: Szentpéterszegi SC–Körösszegapáti SE

5. forduló

Szeptember 14., szombat 16.30: Biharkeresztesi VSE–Pocsaj KSE, Hajdúszováti SE–Szentpéterszegi SC, Körösszegapáti SE–Biharnagybajomi SE, Szerep SE–Püspökladányi LE, Nagyrábé Petőfi SK–Báránd KSE

Szeptember 15., vasárnap 16.30: Hajdúszoboszlói SE II.–Kismarjai SE, DEAC MK–Komádi SE, Kabai Meteorit SE–Földes KSE

6. forduló

Szeptember 21., szombat 16.00: Pocsaj KSE–Kabai Meteorit SE, Földes KSE–DEAC MK, Komádi SE–Hajdúszoboszlói SE II., Kismarjai SE–Püspökladányi LE, Báránd KSE–Körösszegapáti SE, Nagyrábé Petőfi SK–Szerep SE, Biharnagybajomi SE–Hajdúszováti SE

Szeptember 22., vasárnap 16.00: Szentpéterszegi SC–Biharkeresztesi VSE

7. forduló

Szeptember 28., szombat 16.00: Biharkeresztesi VSE–Biharnagybajomi SE, Körösszegapáti SE–Nagyrábé Petőfi SK, Püspökladányi LE–Komádi SE, Szerep SE–Kismarjai SE, Hajdúszováti SE–Báránd KSE

Szeptember 29., vasárnap 16.00: Hajdúszoboszlói SE II.–Földes KSE, DEAC MK–Pocsaj KSE, Kabai Meteorit SE–Szentpéterszegi SC

8. forduló

Október 05., szombat 15.00: Körösszegapáti SE–Szerep SE, Nagyrábé Petőfi SK–Hajdúszováti SE, Biharnagybajomi SE–Kabai Meteorit SE, Pocsaj KSE–Hajdúszoboszlói SE II., Földes KSE–Püspökladányi LE, Komádi SE–Kismarjai SE

Október 06., vasárnap 15.00: Báránd KSE–Biharkeresztesi VSE, Szentpéterszegi SC–DEAC MK

9. forduló

Október 12., szombat 15.00: Biharkeresztesi VSE–Nagyrábé Petőfi SK, Hajdúszováti SE–Körösszegapáti SE, Kismarjai SE–Földes KSE, Püspökladányi LE–Pocsaj KSE, Szerep SE–Komádi SE

Október 13., vasárnap 15.00: Kabai Meteorit SE–Báránd KSE, Hajdúszoboszlói SE II.–Szentpéterszegi SC, DEAC MK–Biharnagybajomi SE

10. forduló

Október 19., szombat 14.30: Hajdúszováti SE–Szerep SE, Körösszegapáti SE–Biharkeresztesi VSE, Nagyrábé Petőfi SK–Kabai Meteorit SE, Biharnagybajomi SE–Hajdúszoboszlói SE II., Pocsaj KSE–Kismarjai SE, Földes KSE–Komádi SE

Október 20., vasárnap 14.30: Báránd KSE–DEAC MK, Szentpéterszegi SC–Püspökladányi LE

11. forduló

Október 26., szombat 14.30: Biharkeresztesi VSE–Hajdúszováti SE, Komádi SE–Pocsaj KSE, Kismarjai SE–Szentpéterszegi SC, Püspökladányi LE–Biharnagybajomi SE, Szerep SE–Földes KSE

Október 27., vasárnap 14.30: Hajdúszoboszlói SE II.–Báránd KSE, DEAC MK–Nagyrábé Petőfi SK, Kabai Meteorit SE–Körösszegapáti SE

12. forduló

November 02., szombat 13.30: Biharkeresztesi VSE–Szerep SE, Hajdúszováti SE–Kabai Meteorit SE, Körösszegapáti SE–DEAC MK, Nagyrábé Petőfi SK–Hajdúszoboszlói SE II., Biharnagybajomi SE–Kismarjai SE, Pocsaj KSE–Földes KSE

Október 03., vasárnap 13.30: Báránd KSE–Püspökladányi LE, Szentpéterszegi SC–Komádi SE

13. forduló

Október 09., szombat 13.30: Földes KSE–Szentpéterszegi SC, Komádi SE–Biharnagybajomi SE, Püspökladányi LE–Nagyrábé Petőfi SK, Szerep SE–Pocsaj KSE, Kismarjai SE–Báránd KSE

Október 10., vasárnap 13.30: Hajdúszoboszlói SE II.–Körösszegapáti SE, DEAC MK–Hajdúszováti SE, Kabai Meteorit SE–Biharkeresztesi VSE

14. forduló

Október 16., szombat 13.00: Biharkeresztesi VSE–DEAC MK, Hajdúszováti SE–Hajdúszoboszlói SE II., Körösszegapáti SE–Püspökladányi LE, Nagyrábé Petőfi SK–Kismarjai SE, Biharnagybajomi SE–Földes KSE

Október 17., vasárnap 13.00: Szentpéterszegi SC–Pocsaj KSE, Báránd KSE–Komádi SE, Kabai Meteorit SE–Szerep SE

15. forduló

Október 23., szombat 13.00: Pocsaj KSE–Biharnagybajomi SE, Komádi SE–Nagyrábé Petőfi SK, Kismarjai SE–Körösszegapáti SE, Püspökladányi LE–Hajdúszováti SE, Szerep SE–Szentpéterszegi SC, Földes KSE–Báránd KSE

Október 24., vasárnap 13.00: Hajdúszoboszlói SE II.–Biharkeresztesi VSE, DEAC MK–Kabai Meteorit SE

Ezek is érdekelhetik