Sport

2013.07.03. 10:12

A Lokinál nem lép életbe a szurkolói kártya

Debrecen - Debrecenben nem szükséges szurkolói kártya az NB I-es meccsek megtekintéséhez – írja a Loki hivatalos honlapja, amely szerint nagyon sok szurkolók érdeklődik, hogy a következő idénytől a klub bevezeti-e a szurkolói kártyát, ami a személyes adatok megadásával jár együtt.

Debrecen - Debrecenben nem szükséges szurkolói kártya az NB I-es meccsek megtekintéséhez – írja a Loki hivatalos honlapja, amely szerint nagyon sok szurkolók érdeklődik, hogy a következő idénytől a klub bevezeti-e a szurkolói kártyát, ami a személyes adatok megadásával jár együtt.

Mint ismert, az előző szezonban néhány idegenbeli mérkőzést csak így lehetett megtekinteni, és egyre több klubnál bevezetik ezt a rendszert. Képíró János biztonsági igazgató a dvsc.hu-nak elmondta, a törvény előírja, hogy a kiemelt meccseken névre szólóan kell értékesíteni a belépőket, amit klubunk majd megold, de a szurkolói kártyát nem vezeti be.


Klubunk megkezdte a 2013/2014-es szezonra szóló bérletek árusítását.


Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!