2008.05.25. 20:14

Bajnok a Gyulaháza!

<p>Labdarúgó megyei II. osztály, Kerekes-csoport, 27. forduló.</p>

Anarcs–Pusztadobos        2–2 (2–0)

Anarcs, 200 néző, v.: Major. Anarcs: Tryzbytek – Király T., Mandácskó (Szabó S.), Varga L., Nagy Á., Feigel, Somogyi Á., Veres S., Peti, ifj. Szántó Cs., Kovács Cs. (Lakatos F.). Edző: id. Szántó Csaba. Pusztadobos: Marics I. – Gdovin, Dancs, Vaszlovics, Szűcs, id., Marics T., ifj. Marics T., Balogh A., Tóth Zs., Szenes (Elek), Gyurkó (Sós). Játékos-edző: Sós Sándor. Gól: Kovács Cs., ifj. Szántó Cs., ill. id. Marics T., Szűcs. Kiállítva: Király T. (85. perc), illetve Vaszlovics (30. perc). Ifi: 2–1.

Id. Szántó Csaba: – Gratulálok csapatomnak, annak ellenére, hogy biztos három pontot engedett ki a kezéből.

Sós Sándor: – Null-kettő után tíz emberrel is gólokkal kellett volna nyernünk.

Nagydobos–Mezőladány          4–1 (2–0)

Nagydobos, 200 néző, v.: Sitku. Nagydobos: Kemenyiczki – Csorba, Varga J., Daruka (Margitics), Erdődi, Tóth B., Koleszár, Lőke J., Kovács G., Pályi, Szender A. (Nagy J.). Edző: Sántha Árpád. Mezőladány: Jakab B. – Medve Sz. (Berecz), Széplaki, Takács J. (Bakó P.), Szőke I. (Rusznák G.), Onder G., Rusznák S., Vincze G., Szabó J., ifj. Sütő, Medve T. (Balogh Z.). Edző: id. Sütő János. Gól: Nagy G. 3, Szender A., ill. Vincze G. Ifi: 0–2.

Sántha Árpád: – Nem vagyunk kiesőhelyen!

Id. Sütő János: – Nem a hazai csapat nyert, hanem mi veszítettük el a mérkőzést – nagy bírói segédlettel.

Újdombrád–Gyulaháza   3–3 (1–1)

Újdombrád, 150 néző, v.: Májer. Újdombrád: Margitics – Tóth I., Gáspár, Szöllösi, Ignácz, Szükösdi (Tóth T.), Balla J. (Geri), Tóth B. (Szabó L.), Lehoczki, Sinka (Háda), Krasznai (Gerzsenyi). Játékos-edző: Balla János. Gyulaháza: id. Dudás L. – Molnár G., Gáti (ifj. Dudás L.), Fecsku, Papp N., Deák B., Deák Z., Bombera (Haga S.), Tóth G. (Bardi B.), Kántor I. (Kapin M.), Éles I. Játékos-edző: Deák Béla. Gól: Krasznai (11-esből), Gerzsenyi, Sinka, ill. Éles I. 2 (mindkettőt 11-esből), Deák B. Ifi: 9–0.

Balla János: – A tavasz legjobb játékával az utolsó percben tizenegyesből egyenlített a bajnokcsapat. Mindent elmond a mérkőzésről, hogy a vendégek kapusa volt a mezőny legjobbja.

Deák Béla: – Ha nyögvenyelősen is, de megszületett!

Rohod–Fényeslitke          2–1 (0–0)

Rohod, 150 néző, v.: Kriser. Rohod: Hamzók – Kovács G., Molnár S., Kerékgyártó, Kolozsi (Király L.), Fedor, Tóth F., Kósa J. (Matécsa), Jóni A., Tóth A. (Horváth B.). Játékos-edző: Lelt József. Fényeslitke: Bata – Nagy G., Kaptur (Kovács T.), Majoros, Ésik G., Feczus, Gyüre Z., Kertész Zs., Nagy B., Dallos L. (Szabó Á.), Balogh R. Játékos-edző: Majoros Imre. Gól: Jóni A., Király L., ill. Kovács T. Ifi: 6–1.

Lelt József: – Úgy vártuk ezt a győzelmet, mint hajótörött a mentőcsónakot.

Majoros Imre: – Eleve feltartott kézzel megyünk a pályára, így nem is lehet idegenben sikeresen szerepelni.

Pap–Vaja     2–2 (1–0)

Pap, 130 néző, v.: Bendik J. Pap: Bacskai – Pócs, Bunkóczi J., Oláh J., Vincze G., Kovács L., Tóth B., Kovács Z., Oncsó J., Dengi, Kormos. Edző: Kelemen István. Vaja: Tóth T. – Simák J., Kiss Cs., Kiss Tibor, Fehér, Simák Zs., Zakor, Kósa G. (Konrád), Kósa A., Mulutó, Soltész (Papp J.). Edző: Kun Miklós. Gól: Tóth B., Kovács L. (11-esből), ill. Simák J., Kósa A. Ifi: 0–2.

Kelemen István: – Összesen tizenegy játékos, közülük négy sérült, azt hiszem, ez az egy pont csodálatos eredmény.

Kun Miklós: – Kétgólos hátrány után az utolsó húsz percben, a helyzetek alapján meg kellett volna nyerni a meccset. Köszönjük a papi csapat sportszerű játékát.

Pátroha–Jéke          2–2 (1–1)

Pátroha, 200 néző, v.: Ésik I. Pátroha: Mucsicska – Tóth S., Borku T., Potor (Borku N.), Varga S. (Tóka), Horváth F., Virtás, Barga R., Nagy L., Balogh I., Tóth B. (Varga D.). Edző: Kósa György. Jéke: Mészáros – Varga I., Veres E., Szolonka, Jónás A., Prámer, Kovács G., Sütő N., Kenéz L., Rompa, Medve L. Játékos-edző: Szolonka István. Gól: Tóth B. 2, ill. Sütő N., Varga I. (11-esből). Ifi: 2–2.

Kósa György: – A sok kihagyott helyzet az utolsó percbern megbosszulta magát.

Ajak–Dombrád      2–1 (2–0)

Ajak, 150 néző, v.: Papp I. Ajak: Leskovics – Takács J., Barati, Orosz I., Szanyi J. (Varga A.), Pekola, Berki (Horváth A.), Poncsák, Petró J., Mártha, Paráda (Magyar P.). Edző: Gyüre József. Dombrád: Virág – Tóth Á., Kozma Zs., Lukács, Juhász (Seres), Onder P., Mándi L., Turik (Háda J.), Jónás F., Hutás T., Kamarás J. Játékos-edző: Seres Zsolt. Gól: Poncsák 2, ill. Kamarás. Ifi: 5–3.

Gyüre József: – Kemény, férfias küzdelemben egy góllal jobbak voltunk.

Seres Zsolt: – Sajnálom, hogy a játékvezető ítéletei felborzolták a kedélyeket. Az első félidőben megérdemelten vezetett az Ajak, a másodikban a helyzetek alapján egyenlíteni kellett volna. Mélyen elítélendő, ami a szünetben történt, nem ilyen kapcsolat van a két csapat között!

Tiszamenti SE–Komoró  0–1 (0–0)

Gergelyiugornya, 100 néző, v.: Moldován. Tiszamenti SE: Papp S. – Fejes P., Sebestyén, Mokri (Bogáti), Bunkóczi Zs. (Tóth J.), Baráth L., Balogh T., Herczeg, Baráth G. (Czirják), Puskás (Dankó), Balogh P. Edző: Szabó Gusztáv. Komoró: Gyuricska – Kovács Z., Lengyel, Gyüre R. (Béres), Nagy G., Lupcsa, Nagy Z. (Szabó Z.), Géczi, Révész Zs., Gazdi, Révész B. Edző: Révész Zsolt. Gól: Béres. Ifi: 20–3.

Szabó Gusztáv: – Egykapuztunk végig, mondjuk, négy büntetőből egyet illett volna befújni!

Révész Zsolt: – Korrekt játékvezetés, most nekünk volt szerencsénk.