Tiszalök–Nagykálló 2–1 (1–0)
Tiszalök, 150 néző, v.: Nagy F.

Tiszalök: Szöllösi – Czifrák (Nagy I.), Dobos Z., Luput, Hock (Laul), Gnand, Kádár, Horváth N. (Papp), Kurucz (Vékony), Nan, Dascal (Tatai). Edző: Mirgai László.

Nagykálló: Szabó Z. – Márton A., Kovács I., Mészáros, Kosztyu, Sárga, Málik (Nagy T.), Trencsényi, Dán, Domokos, Fodor. Edző: Révész Csaba.

Érthetetlenül leült a hazai csapat a számára jól sikerült első félidő után – az utolsó percben Domokos ziccerben hibázott. Gól: Kádár, Nan, illetve Domokos. Ifi: 0–4. (Tudósító: Losonczi Imre)

Mirgai László: – Csak a győzelemnek és a húsvétnak örülhetünk.
Révész Csaba: – Bosszant a vereség, de a második félidőben mutatott játék bizakodással tölt el a jövőre nézve.

Záhony–Tiszakanyár 0–1 (0–0)
Záhony, 250 néző, v.: Lippa.

Záhony: Balogh T. – Molnár, Árva, Tóth, Varga, Czvik (Papp), Sére, Orosz, Kovács, Balogh S., Vincze. Edző: Pokol László.

Tiszakanyár: Kanyári – Mándoki (Papp), Kiss T., Kiss G., Gombkötő S. (Nagy), Göncz, Háda K. (Kiss I.), Brankovics, Gerliczki, Csernyu (Gráf), Gazdag (Molnár). Edző: Magyar László.

Küzdelmes mérkőzésen a döntetlen jobban megfelelt volna a játék képének. Gól: Gerliczki. Ifi: 6–2. (Tudósító: Erdei Árpád)

Pokol László: – Az amatőrök és a profik csatájában nagy küzdelemben szerencsés góllal nyertek a vendégek.
Magyar László: – Jó játékvezetés mellett megérdemelten győztünk, gratulálok a csapatomnak.