szon-sportoldal

2007.12.05. 09:42

Kótaji karatesikerek

<p>Érmekben bővelkedő esztendőt zárt a Tsuzukete Karate DO Sportegyesület, az AJKA Shotokan Karate Szövetség tagja.</p>

A Sensei Kis Zoltán vezette csapat az idén öt országos versenyen vett részt. Ezeken 57 arany-, 27 ezüst- és 19 bronzérmet szereztek a karatékák. Ezzel a szövetség harmadik legeredményesebb csapata lett a klub.

A egyesület legeredményesebb versenyzője Svantner Bernadett, aki csapatban ifjúsági világbajnoki 3. helyezett, valamint felnőtt korcsoportban Spanyolországban 5. helyezett lett.

A karatékák számos országos bajnoki címükkel és Európa-kupa dobogós helyezésükkel öregbítették Kótaj hírnevét.