2019.03.30. 21:49

„Rossz döntések miatt szenvedtünk vereséget”

Debrecen, Székesfehérvár – A MOL Vidi FC vs. DVSC (2-1) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Marko Nikolics és Herczeg András értékelte a látottakat.

Herczeg András: A vezető gól után magunkra húztunk a Vidit, kevesebb támadást tudtunk vezetni, mint az első félidőben. Nem tudtunk a védők mögé kerülni, rossz döntések miatt szenvedtünk vereséget. Az első félidőben többször volt lehetőségünk a kapujuk elé kerülni. Gratulálok a csapatnak, mégiscsak a bajnokcsapat otthonában játszottunk. Gratulálok a Videotonnak a győzelemhez.

Marko Nikolics: Fontos győzelmet szerzett a csapat, folytattuk a jó szériát. Haladunk tovább, a célok felé. Jól kezdtük a mérkőzést, a Loki erre reagált, formációt váltott. A második félidőben lassan folydogált a játék, aztán a Debrecen betalált egy szabadrúgásból. Utána mentünk előre, és két gólt lőttünk. Megérdemelten győztünk, ha a mérkőzés egészét nézzük.