2019.03.20. 08:02

Balázs Panni a litvániai felnőtt Eb-re készül

Debrecen - Rácz Csaba tanítványa bronzérmének hála ott lehet áprilisban a kontinenstornán.

A közelmúltban Tata városa adott otthont a Knock Down Kyokushin karate felnőtt magyar bajnokságnak. A rendezvényen 37 egyesület 90 karatékája lépett tatamira. Debrecen városát három versenyző képviselte. A Shogun Team sportolója, Balázs Panni 18 induló közül a dobogó harmadik fokára állhatott fel a formagyakorlat versenyszámban, s ezzel kvalifikálta magát az áprilisban megrendezendő litvániai kontinenstornára. Nagy Miklós két erős küzdelmet követően a negyedik helyen végzett nehézsúlyban. Szarka Dávid a későbbi győztes ellen kezdett, és helyezetlenül zárt.