2019.02.23. 19:22

"Ezen a meccsen saját magunkat vertük meg"

Debrecen – A Paksi FC vs. DVSC (2-1) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Csertői Aurél és Herczeg András értékelte a látottakat.

Csertői Aurél: Jól kezdtük a mérkőzést, az első félidőben uraltuk a játékot, nem sikerült értékesítenünk az adódó helyzetet. A második félidőt a Debrecen jobban kezdte, vezetést szerzett. Némi szerencsével meg tudtuk fordítani a mérkőzést. Nem kell megmagyarázni, megnyertük a meccset.

Herczeg András: Tisztelem a Paksot és Csertői Aurélt, de ezen a meccsen saját magunkat vertük meg. Az első félidőben jobb volt a Paks, majd a második félidőben megszereztük a vezetést. 1-0-nál le kellett volna zárni a meccset. Lett volna több lehetőségünk is, hogy gólt lőjünk, de ez nem sikerült. Az egyenlítő gólt vissza kell nézni, mint ahogy a tizenegyest is.