2018.11.19. 11:44

Gulyás Vera: ezüstérem, egyéni csúccsal

Debrecen - A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola atlétája második helyen végzett a Volkswagen Verona Maratonon.

Az olaszországi versenyen a nők mezőnyében 337 futó ért célba, Gulyás Vera élete legjobb idejével, 2 óra 48 perc 42 másodperc alatt teljesítette a 42,195 kilométert – olvasható a DSC-SI honlapján.

A sportoló elmondta: ,,Ideális maratonfutó körülmények ígérkeztek az egyik legnevesebb olasz maraton előtt. A felkészülésünk is jól sikerült. Sajnos a nagy mezőny miatt nem tudtam az elejéről rajtolni, így az első öt kilométeren küzdöttem a tömeggel. A tervezett időt értem el, a helyezésem kellemes meglepetés volt. Szeretném megköszönni a Sportcentrum vezetésének a felkészülésemhez adott segítséget és a munkahelyemnek, a Diehl Aviation Hungary Kft.-nek a támogatást” – zárta gondolatait Gulyás Vera.