2018.09.15. 19:23

„Kiegyensúlyozott, kiegyenlített mérkőzés volt”

Debrecen - Az Újpest FC vs. DVSC (1-0) OTP Bank Liga-mérkőzés után a két edző, Nebojsa Vignjevics és Herczeg András értékelte a látottakat.

Herczeg András: A meccs első részében volt két nagy helyzetünk. Az Újpest egy jól eltalált lövésből vezetést szerzett. Kiegyensúlyozott, kiegyenlített mérkőzés volt.

A szünetben kértem: a párharcokba jobban bele kellene menni, határozottabbak, keményebbek legyünk. Végre kezdjenek el játszani, ennél többet tudnak a játékosok. Tőzsér cseréje taktikai volt, vesztésre álltunk, gyorsabb játékost kellett beállítani.

Nebojsa Vignjevics: Elégedett vagyok a mérkőzéssel, egy rendkívül jó Debrecen ellen kellett nyerni. Főleg az első félidőben volt jó a csapatom, sok helyzetet dolgoztak ki a játékosok. A második félidő nyílt sisakos küzdelemmé vált, nem volt igazán gólszerzési lehetőség egyik csapat előtt sem. Megérdemelten győztünk.