2018.08.18. 21:11

"Sokat tettünk a mai vereségünkért"

Hajdú-Bihar - A Hajdú-Bihar megyei labdarúgó első osztályának második fordulójában ezek az eredmények születtek, illetve az edzők is nyilatkoztak.

Monostorpályi SE–DEAC 4–2 (3–0)

150 néző. Vezette: Tatár I.

Monostorpályi SE: Barna L.–Patka J., Hegedűs Gy. (Kiss G.), Nyilas Sz. (Takács G.), Cseke B. (Rózsa N.), Bereczky B., Gellért M. (Bodnár L.), Tóth A., Kőnig A., Bodnár I. (Horváth D.), Lakatos Zs. Edző: Kaszás János

DEAC: Dudás D., Hetrovics R., Nagy K., Sütő B., Lénárt G., Rácsai L. (Bíró R.), Molnár M., Szarka J., Varga Á., Párducz T. (Bíró R.), Kincses D. Edző: Katona László

Gól: Bodnár I., Bereczky B., Tóth A., Lakatos Zs., illetve Molnár M., Bíró R. Jók: Barna L., illetve Rácsai L., Sütő B. Ifi: 1-0

Kaszás János: Az első félidőben az első perctől kezdve irányításunk alatt tartottuk a mérkőzést, ennek köszönhetően három gólos előnyre tettünk szert. A második félidő elején kicsit kényelmessé vált a játékunk, de a bekapott gól felrázta a csapatot és a negyedik rúgott gólunkkal végleg eldöntöttük a mérkőzést.

Katona László: Sokat tettünk a mai vereségünkért, de ebben az a jó hír, hogy kezünkben van az előre lépés kulcsa.

Hajdúhadházi FK–Nyíradony VVTK 1–1 (0–0)

150 néző. Vezette: Dobi Zs. (Varga Gy., Katona D.)

Hajdúhadházi FK: Nagy S.–Szabó G., Némethy P., Kiss Zs., Horváth A. (Szabó F.), Szép J. (Tóth M.), Halder P., Hadházi D. (Fekete I.), Rostás M. (Lakatos L.), Takács G., Mihalik L. (Balogh I.) Edző: Pintér István

Nyíradony VVTK: Bákonyi N.–Szűcs Z. (Takács A.), Kerecsen J., Nagy A., Gyurina J., Papp N., Furó Zs., Vasas T., Lakatos B., Kiss I. (Jeney D.), Gerghel E. Edző: Antal István

Gól: Hadházi D., illetve Takács A. Jók: Mindenki, illetve Lakatos B., Takács A. Ifi: 1-12

Pintér István: Még mindig sok mérkőzés van hátra, de a mai teljesítmény miatt le a kalappal. Gratulálok mindenkinek.

Antal István: Az első félidőben több 100%-os helyzetet kihagytunk. A második félidőben fásultan futballoztunk. Az ellenfél eljött a kapunk elé és gót szerzett. Ezek után nagy erőket mozgósítottunk, hogy egyenlíthessünk, ami végül sikerült.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.–Bocskai SE Vámospércs 3–1 (1–1)

87 néző. Vezette: Gálfi F. (Szabó P., Katona K.)

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bíró T.–Papp M., Somogyi I., Halász Z., Molnár Á., Bacskai A., Mertin L. (Milák P.), Szabó B. (Szabó G.), Tömöri L., Dorogi Gy. (Tiba B.), Bede Gy. Edző: Halász Zoltán

Bocskai SE Vámospércs: Kolompár J.–Pólyik D., Nánási D., Führer L., Kiss T., Kolompár R., Balogh S. (Bencze zs.), Tóth G., Kolompár K. (Makula A.), Szabó K., Garai G. Edző: Oláh Sándor

Gól: Dorogi Gy., Bacskai A., Tömöri L., illetve Kolompár K. Jók: Somogyi I., Bocskai A., Tömöri L.,illetve Mindenki Kiállítva: Papp M. Ifi: 7-1

Halász Zoltán: Koncentráltabban és szervezettebben játszottunk ellenfelünknél. Ez az első játékrészben csak helyzetekben, a másodikban pedig már gólokban is megmutatkozott, így megérdemelten nyertünk. A Vámospércsiek sérülést szenvedő játékosának mielőbbi felépülést kívánunk.

Oláh Sándor: A mai nap sajnos ennyire voltunk képesek. A kiállítás és a sérülés inkább minket zavart meg.