2018.08.25. 21:47

"Nem kell túlértékelnünk ezt a győzelmet"

Hajdú-Bihar - Hat meccset játszottak a labdarúgó megyei első osztály szombati játéknapján. Eredmények, jegyzőkönyvek, edzői nyilatkozatok!

Bocskai SE Vámospércs–Hajdúhadházi FK 4–1 (1–1)

70 néző. Vezette: Tóth T. (Nyilas Z., Németh M.)

Bocskai SE Vámospércs: Kolompár J.–Kolompár K., Führer L. (Ménes M.), Kolompár R., Balogh S., Tóth G. (Nánási D.), Kovács Gy., Károlyi A. (Kiss T.), Szabó K., Garai G. Kolompár K. (Pólyik D.) Edző: Oláh Sándor

Hajdúhadházi FK: Puskás Cs.–Szabó G., Lakatos L. (Szabó I.), Némethy P., Kiss Zs., Horváth A., Szép J., Hadházi D., Mihalik L. (Puskás Z.), Rostás M. (Szabó F.), Forgács G. (Fekete I.) Edző: Pintér István

Gól: Kolompár K., Károlyi A. (2), Kolompár K., illetve Szép J. Jók: Mindenki, illetve Horváth A., Szép J., Szabó G. Ifi: 0-4

Oláh Sándor: A mai meccshez jól álltunk hozzá. A gól után nem vesztettük el a tartásunkat. Sikerült győztesen lejönni a pályáról.

Pintér István: Egy-egynél meccslabdánk volt, aztán egy perc alatt kivégeztük magunkat.

DEAC–Hosszúpályi SE 4–2 (0–1)

100 néző. Vezette: Puskás Z. (Nedeczky Zs., Nagy R.)

DEAC: Dudás D.–Szarka J., Hetrovics R., Mizsák K., Fodor T., Csák Zs. (Kiss B.), Tar G., Rácsai L., Molnár M. (Párducz T.), Jáger B. (Bíró R.), Kincses D. Edző: Katona László

Hosszúpályi SE: Almási J.–Nagy I., Kiss A., Szabó P., Lábas L., Bagi T., Gombos Á., Purguly E., Varga Cs., Nagy Zs., Dobi Z. Edző: Selyem Nándor

Gól: Bíró R. (3), Rácsai L., illetve Nagy Zs., Gombos Á. Jók: Mindenki, illetve Ifi: 9-2

Katona László nem nyilatkozott.

Selyem Nándor: A csapat nagyszerű hozzáállást tanúsított. Jól megszerveztük a védekezést. Néhány jó támadást hajtottunk végre, amivel sikerült két gólos előnyre szert tenni. Sajnos a nagy meleget és a fáradtságot nem bírtuk tizenegy emberel, így elmaradt a meglepetés. A jövőben ezt a szemléletet szeretném látni a csapatomtól.

Derecskei LSE–Hajdúszoboszlói SE 2–2 (0–1)

100 néző. Vezette: Nagy T. (Kecskeméti K., Gyarmati I.)

Derecskei LSE: Csizmadia Cs. (Fekete L.)–Bun R., Vadász I. (Pintér D.), Sólyom M., Szilágyi M., Gali V., Rózsa O. (Juhos L.), Alimán J. (Papp R.), Menyhárt N., Burkus D., Papp Á. (Mile M.)Edző: Szép Sándor

Hajdúszoboszlói SE: Csobán I.–László R. (Márton D.), Kondás K. (Szabó G.), Kálmán Z., Gyügyei Z., Szabó B. (Pallagi J.), Nagy L., Kovács M., Pataki P., Éles Z, Czimbalmos Z. Edző: Erdei István

Gól: Bun R., Sólyom M., illetve Kovács M., László R. Jók: Bún R., Szilágyi M., Menyhárt N., illetve Kovács M., Czimbalmos Z., Gyügyei Z. Ifi: 1-5

Szép Sándor: A csapat ismét bizonyságot tett, arról, hogy van tartása, ugyanis kettő-nullás hátrányból sikerült döntetlenre felhoznunk a mérkőzést. Ebből is látszik, hogy nem leszünk rosszak. Gratulálok a csapatnak ehhez a bravúros pontszerzéshez. Gratulálunk Alimán Janinak és párjának a kislányuk születéséhez.

Erdei István: Egy magabiztos győzelmet engedtünk ki a kezünkből. Több góllal kellett volna nyernünk.

Hajdúböszörményi TE–DASE 6–1 (4–0)

100 néző. Vezette: Szabó P. (Pocsai G., Todorán G.)

Hajdúböszörményi TE: Csorvási T. (Nagy M.)–Oláh N., Borbély M., Szathmári Zs., Bányász K., Hortó A., Misák S., Barna B., Kerek B., Juhász B. (Tóth B.), Bereczki T. (Pásztor D.) Edző: Bogdanovics Igor

DASE: Dobó L.–Kiss L., Németh K., Nagy E., Németh G., Pázmándi D., Nagy B., Mester N. (Takács I.), Nagy N., Molnár B., Varga Cs. Edző: Dér István

Gól: Barna B. (3), Bereczki t. (2), Tóth B., illetve Takács I. Jók: Barna B., Szathmári Zs., Kerek B. Ifi: 7-0

Bogdanovics Igor: Két ifi csapat közül a jobbik csapat megérdemelten nyerte meg a meccset. Nagyobbik részt tudtunk úgy irányítani, ahogy terveztük és örülök, hogy sikerült betartani a meccs előtt megbeszélteket.

Dér István nem nyilatkozott.

Sárrétudvari KSE–Hajdúnánás FK 4–2 (2–1)

150 néző. Vezette: Szűcs L. (Vilmányi S., Hajdú I.)

Sárrétudvari KSE: Kiss b– Szabó T., Kiss Cs., Bajnók I., Tóth N., Erős L. (Füleki B.), Dede L. (Kovács B.), Perti P., István B., Vass Á., Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Hajdúnánás FK: László T.– Zsuga Á. (Cservák T.), Kiss A., Tornyai V., Fodor J. (Jóna L.), Rőth A. (Gyöngy T.), Kovács G. (Kondora K.), Perényi R., Szilágyi Á., Bencze D., Polgár G. Edző: Daróczi Péter

Gól: Erős L., Vass Á., Kiss D., Bajók I., illetve Polgár G. (2) Jók: Senki, illetve Mindenki (Kiss D. a mezőny legjobbja) Kiállítva: Polgár G., Kiss B. Ifi: 1-2

Szabó Lajos: Megérdemelt győzelmet arattunk. Még a saját játékunkat játszottuk, addig ellenfelünk fölé kerekedtünk. Szervezetten védekeztünk. A Nánás fölívelgetős játékára nagyon jól reagáltunk. Az első félidő végén sok hiba csúszott a játékunkba, de szünetben ezeket megbeszélve a második félidőben meggyőző játékot mutattunk, a gyors kapott gól ellenére is. Sajnos az utolsó percekben történt kiállítások rányomták bélyegüket a végső eredményre. A lecserélt játékosoktól türelmet és elnézést szeretnék kérni, de szakmai okok miatt ezt a megoldást láttam helyesnek a mai napon. Bízunk a sikeres folytatásban. Hajrá Udvari.

Daróczi Péter: Nagyon jó mérkőzést játszott a két csapat egymással. Sajnos a védekezésünk a mai napon nem volt megfelelő. Az első tíz percben két gólt kaptunk, amit a második félidőre egalizálni tudtunk. Ismét kaptunk egy gólt figyelmetlenségből, ami miatt nem tudtunk ponttal távozni Udvariból. A mérkőzés összképe alapján egy jó csapattól kaptunk ki. Gratulálok a Sárrétudvarinak.

Berettyóújfalui SE–Kabai Meteorit SE 9–0 (2–0)

100 néző. Vezette: Gyugos B.

Berettyóújfalui SE: Kiss G.–Kardos I., Szabó G., Nagy B., Csordás J., Polonio-Guerreiro J. (Békési D.), Jancsó A. (Nagy S.), Kártik Zs., Sándor Sz. (Ékes G.), Nagy R. (Ertsey Zs.), Nagy I. (Moga E.) Edző: Szitkó Róbert

Kabai Meteorit SE: Jónás B.–Kunkli B., Mester M., Plókai G., Rostás G., Tamás M., Veres N., Szutor T., Bernáth B. (Szegi J.), Farkas G., Almási Z. Edző: Plókai Mihály

Gól: Jancsó A. (3), Szabó G. (4), Kártik Zs., Csordás J. Jók: Szabó G., Jancsó A., Kártik Zs. Kiállítva: Rostás G. Ifi: 19-2

Szitkó Róbert: Nem kell túlértékelnünk ezt a győzelmet, hiszen ellenfelünk sok problémával küszködött az egész meccs folyamán.