2018.08.12. 20:47

„Minden tiszteletem azoké a játékosoké, akik a mérkőzésre eljöttek”

Hajdú-Bihar - Elindult a 2018/2019-es szezon a Hajdú-Bihar megyei labdarúgó első osztályban is, jöjjenek a hétvége eredményei és nyilatkozatai.

Bocskai SE Vámospércs – DVSC II. 4–4 (3–2)

200 néző. Vezette: Buczkó B. (Darányi A., Katona K.)

Bocskai SE Vámospércs: Kolompár J.– Vincze V., Kolompár K., Garai G., Führer L. (Nánási D.), Kolompár R., Balogh S., Tóth G. (Pólyik D.), Kovács Gy., Kolompár K., Károlyi A. Edző: Oláh Sándor

DVSC-II.: Szabados I. (Szalánczi Z.)–Kozák A. (Dobi G.), Zsóri D., Újvárosi Á., Kusnyir E., Bárány D., Nikitscher T., Kuti K., Nagy K., Krajcsó K. (Soltész J.), Damásdi A. (Bencze Z.) Edző: Gyarmati András

Gól: Kolompár K., Kolompár R., Kolompár K., Károlyi A., illetve Bárány D., Zsóri D. (2), Kozák A. Jók: Nagy K., Zsóri D., Bárány D., Újvárosi Á. Kiállítva: Kuti K., illetve Kolompár K. Ifi: 2-2

Oláh Sándor: Nem nyilatkozott.

Fikker Ferenc: Más meccsre számítottunk. Nem gondoltuk, hogy ez így fog elsülni. Egyéni hibák voltak a játékban, amik megpecsételték a játék menetét, de nagyon sok helyzetet hagytunk ki. Ha nyugodtabbak vagyunk, akkor másként is alakulhatott volna a meccs.

DEAC–Hajdúhadházi FK 5–1 (3–1)

80 néző. Vezette: Hajdú I. (Szabó P., Csiszár K.)

DEAC: Dudás D.–Szarka J., Kincses D., Hetrovics R., Nagy K., Csák Zs., Tar G., Molnár M., Lénárt G., Varga Á., Révai Z. Edző: Sáfár László

Hajdúhadházi FK: Puskás Cs.–Rostás M., Szabó G., Lakatos L (Molnár D.)., Kiss Zs., Horváth A. (Szabó F.), Szép J., Halder P., Mihalik L., Hadházi D., Gábor L. (Némethi P.) Edző: Pintér István

Gól: Horváth A. Jók: Mindenki ,illetve Némethi P., Halder P., Szép J. Ifi: 3-1

Sáfár László: Több év után először játszott a csapat megye I-es bajnoki meccset. Ez nem indult jól, hiszen a vendégek egy jól eltalált lövéssel megszerezték a vezetést. Szerencsére a fiúk jól reagáltak a bekapott gólra, és még az első félidőben megfordították az állást. A második félidőben is folytatni tudtuk ezt a játékunkat és tovább növelve a különbséget, magabiztos győzelmet arattunk.

Pintér István: Nagyon sok mérkőzés van még hátra.

Derecskei LSE–Monostorpályi SE 2–1 (1–0)

150 néző. Vezette: Nasza T. (Németh M., Forgács K.)

Derecskei LSE: Menyhárt N.–Bun R., Sólyom M., Csizmadia Cs. (Juhos L.), Burkus D. (Vadász I.), Szilágyi M., Rózsa O. (Mile M.), Alimán J. (Fekete L.), Gali V., Berán B., Papp Á. (Pintér D.) Edző: Szép Sándor

Monostorpályi SE: Barna L.–Cseke B., Patka J., Tóth A., Illéés D. (Bodnár L.), Kiss G., Hegedűs Gy., Gellért M., Bereczky B., Bodnár I. (Rózsa N.), Lakatos Zs. Edző: Kaszás János

Gól: Csizmadia Cs., Pintér D., illetve Bodnár I. Jók: Mindenki (Gali V. a mezőny legjobbja), illetve Varga L. Kiállítva: Berán B. Ifi: 2-1

Szép Sándor: Sikerült gyorsan vezetést szereznünk, és a kiállításig jól játszottunk. Több lehetőségünk volt a második gólunk megszerzésére. A második félidőben gyorsan jött az egyenlítő gól, de innentől kezdve tíz emberrel is uraltuk a játékot. Büntetőt hagytunk ki, de a kispadról beszállók nagyon sokat tettek a győzelemért, és a 88. percben Pintér Dani beköszönt.

Kaszás János: Gratulálunk a Derecskének. Jobban akarták a győzelmet, mint mi.

Hajdúböszörményi TE–Hosszúpályi SE 12–1 (7–0)

150 néző. Vezette: Nagy L. (Gálfi F., Nagy T.)

Hajdúböszörményi TE: Csorvási T. (Nagy M.)–Oláh N., Tóth T. (Pásztor D.), Bányász K. (Szakács D.), Hortó A., Nagy M., Tóth B., Barna B. (Németi P.), Kerek B. (Rákos B.), Juhász B. (Csirkés I.), Bereczki T. Edző: Bogdanovic Igor

Hosszúpályi SE: Balogh R.–Lakatos D., Bagi L., Nagy I., Lakatos F., Dobi Z., Lakatos K., Lakatos T., Kiss A., Gombos Á., Tatár E. Edző: Selyem Nándor

Gól: Tóth B., Bereczki T., Bányász K. (3), Hortó A., Barna B. (4), Nagy M., Tóth T., illetve Lakatos K. Jók: Barna B., Bereczki T., Hortó A., Tóth T. Ifi: Elmaradt

Bogdanovic Igor: Mivel a mai naptól kezdve elkezdtünk egy új szezont, ráadásul hazai szurkolók előtt, mindenféleképpen az volt a feladat, hogy a mai meccset nyerjük meg. Az eredmény alapján sikerült. Gratulálok a csapatomnak, és bízom benne, hogy a folytatás is ilyen lesz.

Selyem Nándor: Nem nyilatkozott.

Kabai Meteorit SE–Hajdúnánás FK 0–4 (0–2)

100 néző. Vezette: Takács I. (Juhász D., Erdélyi T.)

Kabai Meteorit SE: Jónás B.–Kovács Gy., Kunkli B., Galóczi P., Mester M., Plókai G., Rostás G., Tamás m., Veres N., Szegi J., Czidor R. Edző: Plókai Mihály

Hajdúnánás FK: László T. (Tóth D.)–Zsuga Á., Tornyai V. (Kovács Gy.), Perényi R., Cservák T. (Gyöngy T.), Rőth A., Fodor J., Polgár G., Bencze D. (Félegfyházi Z.), Szilágyi Á., Kiss A. (Kiss L.) Edző: Daróczi Péter

Gól: Polgár G. (2), Szilágyi Á. (2) Jók: Mindenki Ifi: 0-13

Plókai Mihály: Minden tiszteletem azoké a játékosoké, akik a mérkőzésre eljöttek.

Daróczi Péter: Nem nyilatkozott.

Nyíradony VVTK–Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 3–0 (1–0)

200 néző. Vezette: Muszka Z. (Horváth G., Gyarmati I.)

Nyíradony VVTK: Bákonyi N.–Szűcs Z., Kerecsen J., Nagy A., Gyurina J., Papp N. (Takács A.), Furó Zs. (Jeney D.), Vasas T., Lakatos B., Kiss I., Gerghel E. (Gáll F.)

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bíró T.–Bede Gy. (Milák P.), Daru I., Somogyi I., Halász Z., Molnár Á., Kiss R., Szabó G. (Papp M.), Szabó G. (Papp M.), Szabó B., Dorogi Gy., Tömöri L. (Tiba B.) Edző: Halász Zoltán

Gól: Furó Zs., Nagy A., Gáll F. Jók: Kiss I. Ifi: 3-2

Halász Zoltán: Az első félidőben mezőnyfölényben játszottak a hazaiak, de ez helyzetekben nem mutatkozott meg, de egy szerencsétlen gól az első játékrész végén teljesen felborított mindent. A második félidőben jobban kinyíltunk, ezt ellenfelünk kihasználta, így megérdemelten nyertek.

Sárrétudvari KSE–Hajdúszoboszlói SE 1–0 (1–0)

300 néző. Vezette: Pál G. (Áncsán Gy., Jóni T.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B.–Rozsik K. (Füleki B.), Szabó T. (Németh M.), Kiss Cs., Bajnók I., Tóth N., Parti P. (Erős L.), Fegyverneki M., István B., Vass Á., Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Hajdúszoboszlói SE: Csobán I.–László R. (Kovács I.), Pallagi J., Kálmán Z., Pap L. (Kondás K.), Szabó B., Nagy L., Kovács M., Márton D. (Butor Cs.), Pataki P., Éles Z. Edző: Erdei István

Gól: Fegyverneki M. Jók: Rozsik K., István B., Kiss Cs., Fegyverneki M., illetve Ifi: 3-2

Szabó Lajos: Egy kiegyenlített mérkőzésen egy büntetővel jobbak voltunk. Nagy mezőnymunkát végzett mindkét csapat, de a kapuk előtt rendre hibáztuk el a helyzeteinket. Köszönjük a nézőknek a lelkes szurkolást. Sok sikert kívánunk Hajdúszoboszló csapatának. Hajrá, Udvari.

Erdei István: Nem nyilatkozott.

Berettyóújfalui SE–DASE 4–1 (3–0)

100 néző. Vezette: Puskás Z. (Rosu R., Kövér F.)

Berettyóújfalui SE: Kiss G.–Kardos I., Békési D., Nagy B. (Ékes G.), Csordás J., Polonio-Guerreiro J. (Moga E.), Jancsó A. (Nemes I.), Kártik Zs., Sándor Sz. (Szabó G.), Nagy R., Nagy I. (Ertsey Zs.) Edző: Szitkó Róbert

DASE: Dobó L.–Kiss L., Molnár B., Pazonyi A., Németh G., Varga Cs. (Mester N.), Sütő B., Dobos Á. (Németh K.), Bernáth Cs. (Rácz N.), Nagy N., Pázmándi D. Edző: Dér István

Gól: Nagy I. (2), Kártik Zs., Nemes I., illetve Németh K. Jók: Kártik Zs., Csordás T., Nagy I., illetve Németh K. Ifi: Elmaradt

Szitkó Róbert: Azt hiszem, hogy a helyzetek alapján nagyobb különbséggel kellett volna nyernünk a mérkőzést. Hatvan percig jól futballoztunk, utána, talán a sok cserének is köszönhetően, átadtuk az irányítást a DASE-nak, és a mérkőzés ezen része nem tetszett. Dolgozunk tovább, hogy ez a jövőben ne történjen meg.

Dér István: Reméljük , hogy a meccsen látottak csak az idényeleji forma volt, mivel semmi nem valósult meg, amit kértem a csapattól. Köszönjük segítséget a Busénak, és további sok sikert kívánunk nekik.