2018.06.02. 22:06

"Ez a mérkőzés is olyan volt, mint a halott matematikus: nem oszt, nem szoroz"

Hajdú-Bihar - Íme, a megye II déli bajnokság eredményei, valamint az edzők véleménye a látottakról.

Püspökladányi LE–Debreceni EAC 1–2 (0–0)

100 néző. Vezette: Csiszár K. (Malmos N., Árva A.)

Püspökladány: Katona N. – Szabó L., Szabó B., Baranyai L., Nádházi S. (Ispán R.), Nagy S. (Pintér Á.), Karacs Z., Danka L. (Mogyorósi J.), Dajka L. (Horváth I.), Ferenczi L., Varga L. (Mile B.) Edző: Fülöp András.

Debrecen: Dudás D. – Nagy K., Tar G., Hetrovics R. (Bíró R.), Magyar A., Magi L. (Nagy A.), Molnár M. (Szőke P.), Jáger B. (Tóth Z.), Radványi R., Párducz T., Csák Zs. Edző: Katona László.

Gól: Baranyai L., illetve Csák Zs., Magi L. Jók: Ferenczi L., Baranyi L.(a mezőny legjobbja) Ifi: 3–2.

Fülöp András: Saját magunkat vertük meg. Az első félidőben hat gólszerzési lehetőségünk volt, de sajnos egyet sem sikerült értékesítenünk. A második félidőben az ellenfél semmiből szerzett gólt, majd egy eladott labdából kettőre növelte az előnyét. A bekapott gólok után sem estünk össze, de ma el voltunk átkozva a kapu előtt. Sovány vigasz, hogy most jó játékkal, szépen haltunk meg a pályán. Gratulálok a DEAC-nak a már bebizonyosodott bajnoki címhez. Bízom benne, hogy méltóképpen, győzelemmel búcsúzunk hazai pályán a bajnokságtól.

Katona László: Az első félidőben a hazai csapat dönthette volna a maga javára a meccset, viszont a második félidőben mi győzhettünk volna nagyobb arányban.

Báránd KSE–Konyári SE 2–2 (2–1)

200 néző. Vezette: Hajdú I. (Török Cs., Katona L.)

Báránd: Tóth S. – Török D., Szabó T., Faragó B., Csóka G., Piros A., Vass Á., Schuller I., Molnár L. (Keresztes T.), Ertsey Zs., Vígh N. Edző: Szabó János.

Konyár: Rézműves D. – Csuka Zs., Tamási G., Tamási S., Bakk I., Tasi I., Varga Z., Lakatos G., Kovács B., Rézműves K., Gellén A. (Horváth Á.) Edző: Kiss László.

Gól: Vígh N., Piros A., illetve Lakatos G.(2) Jók: Mindenki, illetve Lakatos G. (a mezőny legjobbja), Mindenki Ifi: 4–2.

Szabó János: Úgy nézett ki, hogy egy sima hátradőlős meccset tudunk ma játszani, de ismét előjött a betegségünk és a végén még az egy pontnak is örülhettünk. Köszönöm ezt a másfél évnyi lehetőséget Báránd községnek. További sok sikert kívánok a bárándi labdarúgásnak!

Kiss László: Küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen, egyformán sok kihagyott helyzettel. Igaz, hogy az utolsó három percben két gólt is szerezhettünk volna, de így is gratulálok a csapatnak a mai eredményhez.

Le Petit - DSC–Hajdúszováti SE 4–4 (2–1)

50 néző. Vezette: Pósa Zs. (Nagy T., Molnár L.)

Debrecen: Nagy B. – Kovács K., Barabás Z., Kocsis L., Tóth Cs., Répási J., Gorzsás I., Kiss R., Nagy R., Balázs Á., Fehér J. Edző: Nagy Róbert.

Hajdúszovát: Marton A. – Lakatos Balogh R. (Szabó G.), Lakatos Zs. (Balogh M.), Rostás N., Balogh D., Balogh J., Nagy Zs., Gombos Á., Szőllősi L., Jónás B., Lakatos I. Edző: Balogh Ferenc.

Gól: Balázs Á.(2), Kiss R.(2), illetve Balogh D.(3), Nagy Zs. Jók: Nagy B., Nagy N., Tóth Cs., Gorzsás I., Balázs Á., Kiss R., Fejér J., illetve Balogh D., Szőllősi L. Ifi: 10–3.

Nagy Róbert: Reális eredmény született, bár már ez a mai mérkőzés is olyan volt számunkra mint a halott matematikus, nem oszt, nem szoroz. További sok sikert a hajdúszováti csapatnak. Köszönjük a korrekt játékvezetést.

Balogh Ferenc: Az én részemről minősíthetetlen volt a mai mérkőzés. További sok sikert kívánok a DSC-nek!

Földes KSE–Nádudvari SE 5–0 (3–0)

100 néző. Vezette: Rosu R. (Nedeczky Zs., Nagy R.)

Földes: Horváth Zs. (Szabó Gy.) – Kiss Z., Bernáth G., Mészáros T. (Lukács Á.), Nagy S., Vincze A., Karacs T. (Kállai A.), Dede I. (Balogh R.), Mező B., Bíró B., Orsó D. Edző: Bakonyi János.

Nádudvar: Dobi A. – Posta N.) – Barató G., Erdős M. (Varga D.), Pál I. (Taricska G.), Hirzics L., Kovács I., Székely Z. (Makula V.), Kordás J., Szabó S., Forgó S., Szegi Zs. Edző: Gere Csaba.

Gól: Bíró B.(3), Vincze A., Nagy S. Jók: Székely Z., Szabó S. Ifi: 0–2.

Bakonyi János: A mi számunkra egy mumus csapatot sikerült magabiztos játékkal legyőznünk, helyenként jó futballal, nagyon örülünk neki. A csapat nevében boldog születésnapot kívánunk Vincze Attilának (Arcnak). Hajrá Földes!

Gere Csaba: Jócskán visszaadta Földes az ebben a bajnokságban tőlünk már kétszer elszenvedett vereséget. Ennyi különbség messze nem volt a két csapat között, sőt, talán a labdát is többet birtokoltuk, de valahogy a helyzetkihasználásunkkal igencsak hadilábon állunk. Labdatartással meg nem lehet meccset nyerni...

Komádi SE–Nagyrábé Petőfi SK 2–0 (2–0)

50 néző. Vezette: Török Z. (Lakatos G., Hadházi I.)

Komádi: Kirimi P. – Erőss M., Varga L., Kóti R., Varga Cs., Nagy J., Nagy I., Kóti P., Fésűs K., Buliska Gy., Bokor Cs. Edző: Szabó Sándor.

Nagyrábé: Tóth P. – Vénig A., Parti P., Faragó L., Szabados M., Ötvös S. (Balogh Cs.), Szabó T., Mészáros I., Balogh M., Kovács A., Kriston D. (Pankotai E.) Edző: Tóth Péter.

Gól: Kóti R., Nagy J. Jók: Mindenki, illetve Senki Kiállítva: Balogh M. Ifi: 0–17.

Szabó Sándor: Szeretném megkérni újságíró barátomat, hogy írja azoknak a játékosoknak a nevét csupa nagy betűvel, akik ennek a győzelemnek részei voltak. Mondom ezt különösen annak tükrében, hogy két nappal ezelőtt még úgy tűnt, hogy ki sem tudunk állni. Ezért két újoncot kellett az ifjúsági csapat terhére avatni. Így jár az, aki az alvó oroszlán bajszát húzogatja, vagy nem is olyan alvó?

Tóth Péter: Megérdemelten győzött a lelkes hazai csapat.