2018.06.09. 21:55

"A mai napon ennek a gyönyörű játéknak a meggyalázása történt"

Hajdú-Bihar - Íme, itt vannak a megye II déli bajnokság 31. fordulójának eredményei.

Konyári SE–Püspökladányi LE 1–7 (0–5)

100 néző, vezette: Kovács Á. (Vasziliu T., Gyugos B.)

Konyár: Rézműves D. – Kovács B., Tamási G., Tamási S., Bakk I., Sebestyén Zs. (Czibere B.), Nagy A., Lakatos G., Horváth Á., Rézműves K., Gellén A. Edző: Kiss László.

Püspökladány: Katona N. (Kunkli Z.) – Szabó L., Szabó B., Baranyai L. (Pintér Á.), Ispán R. (Mile B.), Nádházi S. (Horváth I.), Nagy S., Karacs Z., Danka L. (Mogyorósi J.), Szabó P., Ferenczi L. Edző: Fülöp András.

Gól: Horváth Gy., illetve Ispán R.(3), Nagy S.(2), Baranyai L., Karacs Z. Jók: Ferenczi L., Ispán R., Szabó B. Kiállítva: Bakk I. Ifi: 1–3.

Kiss László: A mai mérkőzés olyan volt mint a tavaszi szezon, nulla.

Fülöp András: Zárásként egy könnyed mérkőzést játszottunk. Köszönöm Szabó Bencének a láda sört, üzenem neki, hogy hidegen szeretem. Gratulálok a csapatomnak a harmadik helyhez.

Nagyrábé Petőfi SK–Földes KSE 8–0 (2–0)

250 néző, vezette: Németh M. (Katona D., Katona K.)

Nagyrábé: Pankotai E. – Vénig A., Parti P., Johan Gy. (Ötvös S.), Nagy Cs. (Nagy 2Cs.), Faragó L., Szabados M. (Balogh Cs.), Szabó T. (Bácsi Á.), Mészáros I., Tóth P., Kovács A. Edző: Tóth Péter.

Földes: Horváth Zs. – Kiss Z., Vincze Cs., Bíró B., Bakonyi J., Mészáros T., Karacs T. (Szabó Gy.), Dede I., Kállai A., Kemecsei B., Mező B. Edző: Bakonyi János.

Gól: Faragó L.(3), Johan Gy., Nagy Cs., Tóth P., Ötvös S., Nagy 2Cs. Jók: Mindenki, illetve Ifi: félbeszakadt.

Tóth Péter: Gratulálok a csapatomnak a mai teljesítményéhez és köszönöm az egész éves munkájukat. Köszönjük szépen az egész éves munkáját a polgármester úrnak és Nyerges Imrének (Nyegónak). Gratulálok az U14-es csapat bronzérméhez, az U19-es csapat aranyérméhez és a felnőtt csapat ezüstérméhez. Jó pihenést kívánok minden csapatnak.

Bakonyi János: később nyilatkozik.

Nádudvari SE–Le Petit-DSC 4–2 (1–1)

100 néző, vezette: Hajdú I. (Török Cs., Katona L.)

Nádudvar: Posta N. – Máté I., Barató G., Hirzics L., Kovács I., Székely Z., Kordás J., Szabó S. (Erdős M.), Forgó S., Varga D. (Varga Zs.), Szegi Zs. Edző: Gere Csaba.

Debrecen: Selyem D. – Kovács K., Tóth Cs., Nagy Z., Mikó Z., Szabó B. (Nagy B.), Gorzsás I., Kiss R., Nagy R. (Szilágyi L.), Balázs Á., Fehér J. Edző: Nagy Róbert.

Gól: Székely Z.(2), Varga D., Kovács I., illetve Kiss R., Fehér J. Jók: Mindenki, illetve Senki Ifi: 9–1.

Gere Csaba: Végre győztünk, ránk fért így a végére. Igaz a hajrában feljött a DSC, de a meccs egészét nézve nagyobb arányú győzelmet is arathattunk volna. Ilyenkor szokták azt mondani: "Csak a tv-ben lássak focit, most egy ideig elég volt..." Nem állok messze én se ettől... Jó pihenést kívánunk a nyárra mindenkinek, hogy újult erővel vághassunk neki az új bajnoki sorozatnak.

Nagy Róbert: Gratulálok a Nádudvar csapatának. Jó pihenés kívánok minden játékosnak és edzőnek. Jövőre talán...

Hajdúszováti SE–Báránd KSE 3–1 (3–1)

50 néző, vezette: Berettyán Z. (Kertész F., Buczkó B.)

Hajdúszovát: Marton A. – Lakatos Balogh R., Lakatos Zs., Rostás N., Balogh J., Jónás B., Lakatos K., Nagy Zs., Dancsevics B., Szőllősi L., Lakatos I. Edző: Balogh Ferenc.

Báránd: Tóth S. – Csóka G., Molnár L., Vass Á., Kovács T., Ercsei B., Mester L., Vígh N., Piros A., Schuller I., Török D. Edző: Szabó János.

Gól: Vígh N. Jók: Senki Ifi: 2–12.

Balogh Ferenc: A mai győzelmünk a helyzeteinkhez képest karcsúra sikeredett. Nyerhettünk volna akár két számjeggyel is ha nem könnyelműsködjük el a ziccereinket. Sikerült lefociznunk a második olyan csapatot, aki az első ötben van. Bízom benne, hogy Püspökladány csapatának vezetői megbékélnek azzal a tudattal, hogy egy harmadosztályú Hajdúszovát csapat is le tudja őket focizni. Meg szeretném köszönni a családomnak ehhez a bajnoksághoz a kitartást és türelmet és a segítségüket, nélkülük nem sikerült volna. Köszönöm a türelmet a felnőtt csapatnak, az utánpótlás csapattal szemben, hiszen a győzelmeik alapján nem ezen a helyen végeztek volna. Mindenkinek jó egészséget és jó pihenést kívánok!

Szabó János: A mai napon ennek a gyönyörű játéknak a meggyalázása történt. Nevetségessé tettük magunkat és tiszteletlenül fejeztük be a nem túl sikeres szezonunkat.

Debreceni EAC–Komádi SE 5–1 (1–1)

100 néző, vezette: Mészáros Cs. (Géhl B., Áncsán Gy.)

Debrecen: Dudás D. – Magi L. (Jáger B.), Csák Zs. (Tóth Z.), Magyar A. (Nagy A.), Rácsai L. (Szőke P.), Köstner T. (Bíró R.), Molnár M., Papp G., Radványi R., Párducz T. (Dr. Rácsai L.), Tar G. (Nagy K.) Edző: Katona László.

Komádi: Pribék G. – Kirimi P., Tóth L., Varga L., Kóti R., Takács D. (Erőss M.), Nagy J., Nagy I., Holló J., Buliska Gy., Fésűs K. Edző: Szabó Sándor.

Gól: Dr. Rácsai L.(2), Nagy K., Bíró R., Molnár M., illetve Nagy J. Jók: Mindenki, illetve Senki Ifi: elmaradt.

Katona László: A nagy meleg rányomta a bélyegét a meccs tempójára. Az első félidőben jó néhány helyzetet kihagytunk, de a második félidőben koncentráltabbak voltunk és a vége magabiztos győzelem lett. Gratulálok játékosaimnak a bajnoki címhez!

Szabó Sándor: Szeretnék a csapat nevében gratulálni a már korábban korábban bebiztosított bajnoki címhez Debrecen csapatának. Köszönjük a vendéglátást és további sok sikert kívánunk nekik a magasabb osztályban. Mi ameddig bírtuk erővel, addig egyenlő partnerek voltunk, de a hazai csapat a sok csere által percről-percre felénk kerekedett. Helyzetetek alapján talán úgy érzem, hogy az eredmény is reális.