2018.03.12. 07:46

„Megrogyott a csapat, de így is tiszta szívből játszottunk”

Hajdú-Bihar - A Sárrétudvari idegenben vágott nyolcat, a Böszörmény hazai pályán ütötte ki a Sámsont. Nézzük, milyen eredmények születtek a labdarúgó megyei első osztály hétvégi fordulójában!

Hajdúhadházi FK–Berettyóújfalui SE 0–4 (0–0)

20 néző. Vezette: Csiszár K. (Nyilas Z., Dobi Zs.)

Hajdúhadházi FK: Dán J. – Rostás M., Szabó G. (Kovács G.), Horváth A., Balogh I. (Virág K.), Forgács G., Kiss Zs., Gábor L., Halder P., Fekete I., Szabó I. (Sándor B.) Edző: Pintér István

Berettyóújfalui SE: Sándor M. – Kardos I., Szabó G. (Kártik Zs.), Békési D., Nagy B., Csordás J., Moga E. (Nagy S.), Jancsó A. (Szitkó R.), Polonio–Guerreiro J., Sándor Sz., Nagy I. (Szabó P.) Edző: Szitkó Róbert

Gól: Szabó G., Sándor Sz., Nagy S., Csordás J. Jók: Horváth A., Forgács G. Gábor L., illetve Sándor M., Nagy B., Kardos I. Ifi: 1–8

Pintér István: Megdicsérem a csapatot. Jól játszottunk, de ha kihagyjuk a helyzeteinket, ez lesz az eredmény.

Szitkó Róbert: Az első félidőben szerencsénkre az ellenfél nem használta ki a helyzeteit, különben egy sokkal nehezebb mérkőzés lett volna. A második játékrészben a fizikálisan elfáradó ellenféllel szemben sikerült megnyernünk a mérkőzést.

Téglási VSE–Sárrétudvari KSE 0–8 (0–1)

60 néző. Vezette: Puskás Z. (Kecskeméti K., Buczkó B.)

Téglási VSE: Gombos P. – Molnár Zs. (Lakatos F.), Tóth Cs., Fejes I., Hevesi F., Nagy N. (Molnár L.), Pelles T., Danó Zs., Mészáros N., Jeney D., Kovács K. Edző: Opre Mihály

Sárrétudvari KSE: Rozsik K. – Szabó T., Juhász B., Gyáni R., Kovács B., Tóth N., Gál M. (Balogh A.), Kiss D., Tóth L. (Füleki B.), Szűcs P., Kiss B. (Nagy P.) Edző: Szabó Lajos

Gól: Hevesi F., Tóth N. (3), Kovács B., Gyáni R. (2), Balogh A. Jók: Szabó T., Tóth N., Rozsik K. Kiállítva: Pelles T. Ifi: 0–2

Opre Mihály: Nem nyilatkozott.

Szabó Lajos: Egy kellemes ellenféllel találkoztunk ezen a vasárnap délutáni majálishangulatban. Az első félidő küzdelmes játékot hozott a tartalékpálya alkalmatlansága miatt. A második félidő első percében a kiállítás megpecsételte a mérkőzés kimenetelét. A második játékrészben csak egy csapat volt a pályán. Ez eredményezte a nagyarányú győzelmet. Gratulálok a csapatnak, hogy végighajtották a mérkőzést. Az ifi csapatból szeretném kiemelni Rostás Dávid teljesítményét, és köszönöm az összes ifijátékosnak, hogy fel tudták venni a versenyt a Téglás kőkemény játéka ellen.

Hajdúdorog SE–Derecskei LSE 0–2 (0–1)

100 néző. Vezette: Mészáros Cs. (Varga Gy., Darányi A.)

Hajdúdorog SE: Tóth Z. – Juhász B., Balla K. (Botos S.), Juhász T., Kovács A., Franczel P., Nyakas R. (Vincze Cs.), Kiss A., Mondok D., Pogácsás J., Éder B. Edző: Kóródi István

Derecskei LSE: Menyhárt N. – Mile M. (Kun I.), Vadász I., Csizmadia Cs. (Kovács M.), Szilágyi M., Gali V., Alimán J. (Trembeczki M.), Fekete L. (Sólyom M.), Berán B., Juhos L. (Lakatos R.), Papp Á. Edző: Szép Sándor

Gól: Csizmadia Cs. (2) Jók: Juhász B., Kiss A., Pogácsás J., Mondok Dávid., Franczel P., illetve Berán B., Alimán J., Csizmadia Cs., Mile M. Ifi: 6–5

Kóródi István: A 11-es kihagyásával megpecsételtük sorsunkat, de az edzésen való részvétel nélkül nem fog jobban sikerülni a játékunk. Gratulálok a derecskei csapatnak.

Szép Sándor: A pálya talaja nem tette lehetővé a folyamatos játék kialakulását, de két pontrúgás utáni szituációban Csiszta ismét jókor volt jó helyen. Gratulálok a csapatomnak, és sok sikert kívánunk a hajdúdorogi csapatnak.

Hajdúszoboszlói SE–Monostorpályi SE 2–2 (0–2)

Vezette: Jánvári T. (Malmos N., Pál G.)

Hajdúszoboszlói SE: Csobán I. – László R., Butor Cs. (Pap L.), Pallagi J., Balás V. (Pintér P.), Kunkli B. (Kerek M.), Szabó B., Nagy L., Márton D., Pataki P., Tóth L. (Galgóczi P.) Edző: Sarkadi Zoltán

Monostorpályi SE: Barna L. – Nyilas J., Patka J. (Tapoti J.), Hegedűs Gy. (Bodnár L.), Sándor B. (Bodnár I.), Nyilas Sz., Illés D., Cseke B., Gellért M., Tóth A., Lakatos Zs. Edző: Kaszás János

Gól: Kunkli B., Szabó B., illetve Lakatos Zs., Nyilas Sz. Kiállítva: Márton D. Ifi: 3–3

Sarkadi Zoltán: Nem nyilatkozott.

Kaszás János: Nem nyilatkozott.

DVSC II.–Kabai Meteorit SE 6–1 (1–1)

50 néző. Vezette: Nagy L. (Pósa Zs., Katona K.)

DVSC II.: Szabados I. – Kozák A., Bíró P., Hevesi K. (Nikitscher T.), Haraszti P. (Szutor T.), Bencze Z., Zsóri D. (Gálfi N.), Tonhaizer F., Mezei B., Mester M. (Lakatos N.), Nagy E. (Krajcsó K.) Edző: Gyarmati András

Kabai Meteorit SE: Jónás B. – Karika M., Mester M., Kovács M., Kiss R., Szabó B., Kállai D., Kozma L., Almási Z., Rózsa O., Czidor R. (Plókai R.) Edző: Plókai Mihály

Gól: Zsóri D., Nikitscher T., Gálfi N. (2), Bíró P., Mezei B., illetve Kovács M. Jók: mindenki, illetve mindenki. Kiállítva: Szabó B. Ifi: 3–3

Gyarmati András: Az első félidőben visszafogottabban, a másodikban magabiztosabban játszottunk, és ennek következtében megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

Plókai Mihály: Hatvan percig egyenrangú ellenfelei voltunk a profiknak, de ezek után ami történt, a csapatomat teljesen megrogyasztotta, de így is tiszta szívből játszottunk, amihez gratulálok a csapatnak. A gólkülönbséget túlzónak tartom.

DASE–Nyíradony VVTK 1–2 (0–2)

50 néző. Vezette: Tóth Sz. (Katona D., Gyugos B.)

DASE: Dobó L. (Bánhegyi Z.) – Révai Z., Rácz N., Papp N. (Barcza Á.), Bernáth Cs., Sütő B. (Szalóczi Z.), Gellérfi S. (Kiss L.), Kállai M. (Pálmai Cs.), Varga V. (Molnár B.), Lengyel I., Németh G. Edző: Dér István

Nyíradony VVTK: Kiss G. – Kerecsen J. (Gerghel E.), Gyurina J., Kiss Cs., Furó Zs., Gáll F. (Somogyi T.), Vasas T., Pataki E. (Kiss I.), Kónya Cs., Éles Z., Gyügyei Z. Edző: Orosz János

Gól: Papp N., illetve Gyügyei Z., Vasas T. Jók: Kiss G.., Kónya Cs., Kiss Cs., Gyurina J. Ifi: 3–0

Dér István: Nem nyilatkozott.

Orosz János: Egy nagyon jó kezdés után teljesen leeresztettük. A végén még izgulni kellett a győzelem miatt is…

Hajdúböszörményi TE–Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 5–0 (1–0)

100 néző. Vezette: Gulyás S. (Gyarmati I., Kovács A.)

Hajdúböszörményi TE: Csorvási T. – Oláh N. (Tóth B.), Misák S., Szathmári Zs., Nagy M. (Bányás K.), Andorkó S. (Linzenbold Zs.), Rőth A. (Bereczki T.), Fodor T., Lovas M. (Hortó A.), Barna B., Lippai T. Edző: Igor Bogdanovics

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bíró T. (Bajka M.) – Kasuba M., Bede Gy., Halász Z., Molnár Á., Milák P. (Biri B.), Kubán Z., Szabó B. (Mertin D.), Varga S. (Szabó G.), Veres T., Tömöri L. Edző: Halász Zoltán

Gól: Barna B. (3), Nagy M., Misák S. Jók: mindenki, illetve Tömöri L. Ifi: 4–4

Igor Bogdanovics: Tudtuk, hogy a Hajdúsámson úgy jön hozzánk játszani, hogy nincs veszítenivalónk. Úgy is készültünk, hogy az első perctől kezdve mi akartuk irányítani a mérkőzést. Annak örülök, hogy sikerült is, és a játékunk alapján egy jó, magabiztos győzelem született.

Halász Zoltán: A Hajdúböszörmény mindenben előttünk tart. Teljesen megérdemelten nyerték meg a mai mérkőzést, de két-három gólt nagyobb koncentrációval elkerülhettünk volna.

Hosszúpályi SE–Hajdúnánás FK 0–4 (0–3)

Vezette: Hajdú I. (Török Cs., Katona L.)

Hosszúpályi SE: Szabó A. – Bulyó A., Kőnig A., Rostás K., Lakatos F. (Lakatos T.), Szabó G., Besenyei B., Papp J., Nagy I., Bagi L., Dobi Z. Edző: Selyem Nándor

Hajdúnánás FK: László T. (Tóth D.) – Tóth V., Tornyai V., Jóna G. (Bencze D.), Cservák T., Kiss L. (Dallos–Nagy T.), Polgár G., Félegyházi Z. (Újvári Zs.), Fodor J. (Csatári D.), Zsuga Á., Kovács G. Edző: Daróczi Péter

Gól: Polgár G. (2), Zsuga Á., Fodor J. Ifi: 0–7

Selyem Nándor: Nem nyilatkozott.

Daróczi Péter: Nem nyilatkozott.